שרשור היכרות..

שרשור היכרות..

בשביל לפתוח את הפורום נחמד ככה, שאלון היכרות קצרצר: שם: גיל: מאיפה בארץ: תחביבים: מה עושה בחיים (ומעבר..) : איזו פיזיקה מעניינת אותך? ובאיזו מסגרת נעשים הלימודים? אוהב/ת היפופוטמים?

מתחילה =]

שם: פרבולה...
גיל: 20 מאיפה בארץ: חדרה תחביבים: המ...אינטרנט, ספרים, טלויזיה, חברים, פאזלים, עבודות יד והכלב שלי (אולי אני תחביב שלו?). עושה בחיים: סוג-של מלמדת בתיכון (אנגלית, מתמטיקה...מה שצריך). למדתי פיזיקה בתיכון וכנראה אלמד קורסים גם באוני'. אוהבת היפופוטמים: חושבת שהם מדהימים...ראיתם פעם היפופוטם נלחם בתנין? לא התנין ניצח!
פרבולה

אחמס1

New member
תשובות

שם: אחמס אלמסרי גיל: 21.5 מאיפה בארץ: חיפה תחביבים: לימודי שפות ביזאריות ונכחדות מה עושה בחיים (ומעבר..) : סטודנט ומתרגל איזו פיזיקה מעניינת אותך? ובאיזו מסגרת נעשים הלימודים? אני אוהב HEP (חלקיקים יסודיים), אסטרופיזיקה וקוסמולוגיה ואת מה שבין התחומים האלו. הלימודים במסגרת תואר שני בטכניון (אסטרופיזיקה). אוהב/ת היפופוטמים? מאוד. יש עוד הרבה ללמוד מהחיות האלו במיוחד לגבי האינפראסאונד התת מימי ואבולוציית הלוויתנאים.

מהווה דוגמא אישית..

שם: עמית גיל: אוטוטו 21. מאיפה בארץ: איזור השרון. תחביבים: קריאה, ציור, כתיבה, בילוי עם חברים, ופציחה בדיונים על פיזיקה ומתמטיקה בלי שום קשר לוגי נראה לעין לנושא השיחה הקודם. מה עושה בחיים (ומעבר..) : חייל העומד בפני שחרור, מדי פעם מורה, לעתים סטודנט. איזו פיזיקה מעניינת אותך? ובאיזו מסגרת נעשים הלימודים? כל פיזיקה שקיימת.. פיזיקת החלקיקים, אסטרופיזיקה, והאמצע.. איך אפשר שלא לאהוב את זה?!
הלימודים נעשים במסגרת של התעניינות, ולאחרונה גם במסגרת של לימודי תואר ראשון, בתקווה להמשיך ולהמשיך.. אוהב/ת היפופוטמים? מאוד! אפילו יש לי היפופוטם מעץ, ממש לידי. קוראים לו מתושלח.

מברוקקקקקקקקקקקקקק

איזה כיףףףףףףףףףף אני אפרסם את זה לכל הסטודנטים איתי בתואר(שנה א את"א). מקווה שגם יהיה מי שיענה לנו ולא נציף ת'פורום:) אגב,יש איזו דרך לפרסם את הפורום בלי להזדהות יותר מדיי? שקלתי לרשום על הלוח לפני שכולם מגיעים.. שם:אבי עד הבוקר גיל:23 מאיפה בארץ:ישראל תחביבים:מוסיקה מזרחית,כדורגל,לצאת מה עושה בחיים (ומעבר..) :נשבע לכם שכלום. איזו פיזיקה מעניינת אותך? ובאיזו מסגרת נעשים הלימודים?כל הקטע עם הקוונטים והתודעה-וכמובן תורת היחסות אוהב/ת היפופוטמים?מאוד,יש לי חברה כזאת שיהיה במזל

khaydarin

New member
אפשר להצטרף?

שם: שגיא גיל: 28 מאיפה בארץ: מתנייד בין המרכז לדרום. תחביבים: אני אחזור אליך מאוחר יותר עם תשובה מפורטת
מה עושה בחיים (ומעבר..): סטודנט להנדסת חשמל ומחשבים. איזו פיזיקה מעניינת אותך? בעיקר חשמל ותופעות הקשורות לחשמל, אבל לא רק. ובאיזו מסגרת נעשים הלימודים? אוניברסיטת בן-גוריון. אוהב היפופוטמים? אני יותר בקטע של לוויתנים

IMLost

New member
אני!

שם:עמית אוסי גיל:17 מאיפה בארץ:נתניה תחביבים:הרבה מה עושה בחיים (ומעבר..) :לומד וכל מיני דברים קטנים איזו פיזיקה מעניינת אותך? ובאיזו מסגרת נעשים הלימודים? לא עושה חחח (עשיתי,אבל נמאס לי מפיזיקה של בצפר ולא הסתדר ללמוד באוניברסיטה-אולי בעתיד...) אוהב/ת היפופוטמים? רק אלה שבסמיילים כאן.

ravehor

New member
אני בש''י עגנון

מכאן נובע שאני גר בנתניה (אני לא אגיד גם גר כי אני לא יודע אם היית ציני
)

ravehor

New member
לא עשיתי את המבחן

אבל (כמו שכתבתי בפורום מתמטיקה) אני לומד לבד מתמטיקה... חוץ מזה הרבה בר אילנים מהשכבה שלי עומדים ליפול, ואני גם ככה מתכנן לעשות את הבגרות באותו הזמן שהם יעשו- ככה שאני מרוויח
אתה?

למעלה