שרשור היכרות..

מתפקד ../images/Emo13.gif

שם: יניב גיל: 25 מאיפה בארץ: פ"ת תחביבים: מממ... אין הרבה בזמן שלומדים מה עושה בחיים (ומעבר..) : סטודנט להנדסת מכונות איזו פיזיקה מעניינת אותך? מכניקה וזרימה ובאיזו מסגרת נעשים הלימודים? הנדסת מכונות אוהב/ת היפופוטמים? היפופוטמיות

אני

שמעון הוא בן 18, מהדרום, תלמיד תואר ראשון בפיזיקה באונ' בן גוריון, אוהב לקרוא, לכתוב ולשרוף זמן מול המחשב. אומרים עליו שלפעמים הוא פוצח בדיונים ארוכים על מתמטיקה ופיזיקה כשברק בעיניו. הוא ידוע שלהיפופוטם יש מלתעות חזקות מאוד שיכולות לרסק אבטיח גדול, שהוא חיה מסוכנת אבל בסך הכל אין לו כלום נגדה. והוא שונא, אפילו יותר מפקאצות, אנשים שמדברים על עצמם בגוף שלישי ומבקש להוציאם להורג על ידי המתה בעינויים תוך שעמומם בהסברים טכניים על תפקיד הגלואונים בכרומודינמיקה קוונטית.

MrsNoOne

New member
הממ. אני?

לא יודעת עד כמה עוד ייצא לי לבקר כאן בחצי שנה הקרובה אבל מילא... שם: חמוטל גיל: 18 מאיפה בארץ: אילת תחביבים: רכיבה על סוסים, כדורסל, קריאה, ציור פיסול ובכלל אומנות, צילום, פילוסופיה, היסטוריה, ביולוגיה...ולמרות שאין לי בזה הרבה ידע פיזיקה מעניין אותי. מה עושה בחיים (ומעבר..) : סיימתי תיכון. עוד שבועיים מתחילה קד"צ. איזו פיזיקה מעניינת אותך? ובאיזו מסגרת נעשים הלימודים? הממ.. קצת קשה לי לענות על זה עם ההשכלה המעטה שלי בתחום.. מאוד אהבתי כשלמדתי נוסחאות אנרגיה בט'...גם פיזיקה לביולוגים היה קורס מעניין...נקווה לטוב בהמשך. כרגע לא לומדת, מחכה להשלים בגרות 5 יח"ל פיזיקה אקסטרני... אוהב/ת היפופוטמים? לא החיה האהובה עליי, אבל אין לי שום בעייה איתם...

למה לא

שם: עוזי גיל: 19 מאיפה בארץ: אזור (ישוב ליד ת"א) תחביבים: מתמטיקה
מה עושה בחיים (ומעבר..) : חודש לגיוס, אז חיי את החיים שלפני.... איזו פיזיקה מעניינת אותך
ובאיזו מסגרת נעשים הלימודים? למדתי בתיכון + קורס אחד באונברסיטה. אוהב/ת היפופוטמים
לא.

למעלה