שרשור היכרות..

yoyo0w24

New member
בר אילן

אבל להיות בר אילניק זה שווה יותר מללמוד לבד בגלל שאתה לא יכול לשחק כדור-אגוז בהפסקות בתוך בית הספר החביב שמאפשר לך ללמוד שם ואתה לא יכול להמשיך לתואר.

ravehor

New member
אני לא מתווכח עם בר אילנים. זה אבוד מראש

אבל רק בשביל הפואנטה, לא בהכל אתם טובים.. גאומטריה למשל.. ואני מתכווון להמשיך לתואר באוניברסיטה הפתוחה אחרי הבגרות- באותו הזמן שהבר אילנים יעשו.. אני לא רוצה לפגוע באף אחד אז אני רק אשאל אותך- אתה לא חושב שיש להם אינטרס כשהם עושים את זה?

ravehor

New member
שכחתי את הדבר הכי חשוב

כשלומדים לבד אין את הלחץ של המבחנים , מבחני מעבר וכו'.. וגם לא את 500 התרגילים בשבוע כשיעורי בית
אבל אני לא יכול להגיד שזה לא מועיל.

IMLost

New member
המממ

תראה אם אתה מסוגל לבד אז סבבה ויפה לך אבל יש אנשים עצלנים (כמוני) שאין סיכוי בעולם שהייתי לומד משהו לבד (לא בתקופה ההיא בכל מקרה). הייתי חייב את המסגרת של הכיתה כדי ללמוד. אבל אם זה טוב לך אז ב-ה-צ-ל-ח-ה!

ravehor

New member
כן אני יודע

ובגלל זה יש את בר אילן בשביל אנשים שיש להם מח ולא מסוגלים לבד (אני לא אגיד לא משקיעים כי בבר אילן מאוד מאוד משקיעים) אבל אני למדתי כמעט את כל 006... ושני שליש מווקטורים ב007 אז נראה לי שאני אסתדר

yoyo0w24

New member
פתוחה

בפתוחה תואר זה 5 שנים... (בממוצע) בסמסטר הראשון יהיה לך רק קורס אחד ולפעמים לא תוכל אפילו לעשות קורס קיץ. + זה ממש לא כיף ללמוד מספר כי לפעמים מפסידים מרצה ממש טוב (ולפעמים לא) ואין את הקטע החברתי שיש באוניברסיטאות הרגילות. אני ממליץ לך שאם אין לך בעיה בתיכון לך ללמוד בת"א. הם ממש טובים ויש להם קורסי קיץ והכול (אבל לעומת בר-אילן הם ממש סנובים-.-).

ravehor

New member
אפשר ללמוד לתואר בתל אביב

למרות שעוד אין לי תעודת בגרות?

yoyo0w24

New member
כן

אני אישית מכיר מישהו שלומד שם ובא לבר אילן בקיץ כדי לעשות קורסי קיץ.

yoyo0w24

New member
מי אני, מה אני, איפה ומתי.

שם:ינאי טבת (תזכרו את זה) גיל: 17 (בדיוק לפני יומיים) מאיפה: כפ"ס תחביבים: בזכות השביתה יש לי סוף סוף זמן לזה: לצייר (רישום), לשחק warcraft 3', ולפתח דברים מוזרים כאלו במתמטיקה (כן לפעמים אני עושה את זה בזמני הפנוי!!!). מה אני עושה: סטודנט לפיסיקה-מתמטיקה באונ' מספר 9 בארץ, מי אם לא בר-אילן. אני אוהב פיסיקה תאורטית ודברים כאלו. ככול שיש יותר מתמטיקה כך יותר טוב. אוהב היפופוטמים: רק אם הם ורודים, מקפצים על רגל אחת ומתפוצצים שמקליקים עליהם הרבה פעמים.

IMLost

New member
אתה באמת עושה את זה ? :-O

וואו לא ידעתי אתה צריך להראות לי מתישהו...

SpyKid

New member
אתה לומד בתוכנית שמערבת תלמידי

תיכון בלימודים אקדמיים, או בדרך אחרת? רישום זה מעניין

yoyo0w24

New member
מממ...

אני אוהב לחשוב על הרעיון לתוכנה אבל אני שונא לשבת ולכתוב את זה. לרוב הגשתי שיעורי בית כשכול פתרון היה מאוד (מאוד מאוד) מתומצת. זה די שיגע את המורה שלי^^. אז במידה מסויימת זה רוע (לגרום לתלמיד משועמם לכתוב תוכנות שלא עוזרות בגרוש ורק גורמות לו נכות חלקית בידיים בגין כתיבה ממוחשבת כי אף אחד לא אמר לו שמותר להגיש את השיעורים מודפסים) תפסיקו לקורא כול מה שאני כותב. תקראו רק את החלקים החשובים (זה לא היה חשוב)

SpyKid

New member
../images/Emo13.gif

שם: נטליה גיל: 19 מאיפה בארץ: חיפה תחביבים: מתמטיקה, פיזיקה, חידות מה עושה בחיים (ומעבר..) : סטודנטית לשני הראשונים בטכניון. איזו פיזיקה מעניינת אותך? ובאיזו מסגרת נעשים הלימודים? כרגע - כל פיזיקה. אין לי התמקדות. הלימודים נעשים במסגרת הנ"ל (ומעבר, כשאני מוצאת חומר מעניין). אוהב/ת היפופוטמים? כן

אחמס1

New member
"כל פיזיקה"?

התכוונת חוץ ממצב רע
(מצב מוצק) - שזה רשע הרבה יותר גדול ממדמ"ח ושפת C.

SpyKid

New member
מי יודע, אולי כשאגיע ללמוד את זה

זה ימצא חן בעיני

למעלה