שרשור היכרות..

uvita

New member
מצב מוצק../images/Emo99.gif

חח..איזה גיקית אני! אבל אולי שאעשה את הבחינה הזו בפעם השלישית כבר לא כ"כ אוהב את הנושא
אבל באמת, זה אחד הנושאים היפים בפיסיקה...

AnarchistPhilosopher

Well-known member
ממה שהבנתי זה אחד הענפים הכי מפרנסים בפיזיקה

ומכאן יותר פופולארי מאשר יחסות כללית למשל. וגם יותר פרקטי.

uvita

New member
סוף סוף פורום פיסיקה!!!

גיל: ~23 מאיפה: מהמרכז תחביבים: ספרים בעיקר מה עושה בחיים (ומעבר..) : נמנמ..בערך מסיימת תואר ראשון בפיסיקה באת"א איזו פיזיקה מעניינת אותך? וואו, הכל בעיקר אבל לא בהכל הייתי מסכימה להתעסק (*שיעול*פיסיקת חלקיקים*שיעול*מיתרים*שיעול) . בעיקר פיסיקה שימושית :) אוהב/ת היפופוטמים? ממ..אני אוהבת מומינים!

yoyo0w24

New member
סוף-סוף

אדם נוסף החולק את אהבתי למומינים^^ בעצם זה די מתבקש. מפתיע אותי שלא חשבתי על זה.

Rtitan

New member
זקן השבט...

בן 42, גר בגליל, מסיים דוקטורט במדעים פלנטריים באת"א, תואר 1 היה פיסיקה מהטכניון. תחביבים: המון, לא כאן המקום לפרט - אבל כוכבים מככבים אצלי מגיל 4 לערך. איזו פיסיקה מעניינת אותי? יותר קל לענות איזו פיסיקה לא מעניינת אותי: אין חיה כזו. היפופוטמים הם בעיה קשה... אני אוהב מומינים, בעצם אני מת עליהם - אבל אחרי שכמעט הכניסו את משפחת המומינים לכלוב בגן החיות כי חשבו שהם היפופוטמים, אני עושה ביניהם הפרדה מוחלטת. מצד שני, גלוריה - ההיפופוטמית ה"מדגסקר" - מדהימה בעיני
.

בטטהמן

New member
מזל"ט ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

באמת הגיע הזמן לפורום שייצג בכבוד את מלכת המדעים

yoyo0w24

New member
מלכה...

משום מה תמיד חשבתי על פיסיקה כמלך. אפשר לתת את תואר המלכה לכימיה.

ravehor

New member
myself

שם:אור גיל: 15 (כן אני נורא קטן) מאיפה בארץ: נתניה תחביבים: אני לומד מתמטיקה לבד.. ואולי פעם תדעו את השאר מה עושה בחיים: אני בתיכון... איזו פיזיקה מעניינת אותך? זהו אז מה שהכי מצחיק שאני לא יודע פיזיקה -בכלל- .. התחלתי ללמוד השנה אז אני מקווה שככל שיעבור הזמן אני אדע (למדתי גם שנה קודמת אבל קשה לקרוא לזה פיזיקה) אבל בינתיים אני מתעניין בתורות שעונות על שאלות כמו מרחב, זמן... אוהב היפופוטמים?: כן, אני אוהב את כל החיות - גם ג'וקים

omath

New member
שלום...קצת בדיליי ../images/Emo13.gif

שם:עומר. גיל:19. מאיפה בארץ: מה אם לא , עיר המדע
: רחובות. תחביבים: חייל ..(לא בדיוק תחביב אלא חובה). איזו פיזיקה מעניינת אותך? ובאיזו מסגרת נעשים הלימודים?למדתי פיזיקה מוגבר בתיכון , מאוד אוהב את זה, אני מתעתד ללמוד הנדסת חשמל.פיסיקה בכללי מעניינת אותי , במיוחד פיסיקת הלייזרים, אופטיקה, אלקטרואופטיקה,תופעות חשמליות כגון ברקים
, ובכלל חשמל ואלקטרוניקה פיסיקליים. אוהב/ת היפופוטמים? עדיף שתשאלו את הילד הערבי שנשך אותו אחד כזה
.בעיקרון :כן ..הם לא עשו לי כלום..חח
.

יאא... פורום פיזיקה!

איזה יופי! שם: יעל גיל: 19 מאיפה בארץ: גב"ש תחביבים: לצייר, לקרוא, ועוד כמה דברים מה עושה בחיים (ומעבר..) : סטודנטית 3: איזו פיזיקה מעניינת אותך? ובאיזו מסגרת נעשים הלימודים? כל פיזיקה כמעט, חוץ מחשמל שאין לי חיבה רבה אליו... שנה ראשונה פיזיקה D: (על מי אני עובדת... אני *עומדת* להתחיל שנה ראשונה. בינתיים לא למדנו כלום בגלל השביתה
) אוהב/ת היפופוטמים? אני הרבה יותר מעדיפה פילים. פילים~

ViolSastrad

New member
../images/Emo124.gifבשעה טובה ומוצלחת!!!../images/Emo140.gif

תנחומיי לכל משתתפי הפורום. בייייייי!!

WhiteNote

New member
אוי איזה יופי ../images/Emo9.gif

סוף סוף יש פורום פיזיקה :) אז... נעים להכיר: (מדלג על הראשון והשלישי
) גיל: 15 תחביבים: מדעים שונים, שטויות שונות ומוסיקה (נגינה ולאחרונה גם לומד הלחנה) מה עושה בחיים: תלמיד כיתה י' ולומד בבר אילן (כרגע בקורס השלישי שלי שזה סטטיסטיקה, שנה הבאה אני כבר נכנס לפקולטה, נחשו איזו
) איזו פיזיקה מעניינת אותך: כנראה אסטרופיזיקה
ובאיזו מסגרת נעשים הלימודים: בינתיים בתיכון (השנה עושה בגרות במכניקה ושנה הבאה מסיים ל5 יחידות) אוהב היפופוטמים:
תודה שפתחתם את הפורום

פיזיקה ../images/Emo13.gif

שם: אלף ג. גיל: t/31557600 + 17 + c כאשר c<31557600 חיובי, ו-t=0 עכשיו. מאיפה בארץ: מרכז, אני חושב. תחביבים: למען האמת יהיה קל יותר לרשום את ה-non-תחביבים, אבל גם זה קשה מדי. מה עושה בחיים: לומד מתמטיקה ומדמ"ח (ומעבר: משתדל להיות קצת מוסיקאי). איזו פיזיקה מעניינת אותך: רוב סוגי הפיזיקה, לא מכיר מספיק בשביל לענות יותר בפירוט. ובאיזו מסגרת נעשים הלימודים: נכון לעכשיו, רק פיסיקה תיכונית, אבל ייתכן מאוד שבעתיד אני אלמד גם פיסיקה באוניברסיטה. אוהב היפופוטמים: צלויים-למחצה עם רוטב צ'ילי.

אני משער שהתכוונת ל..

t<31557600 חיובי, ו-c=0 עכשיו... כלומר, גם מה שכתבת הגיוני, אבל טריוויאלי מדי

כן, יש בעייה עם היחידות ../images/Emo3.gif

אם גיל זה בשנים, וזמן בשניות... אם ככה, נסכם על c<1 וחיובי ו-t=0 עכשיו ורץ על הזמן

bat7dp

New member
באיחור אופנתי../images/Emo6.gif

שם:בת-שבע
מיקום בארץ:ירושלמית (בדם ובנשמה)
תחביבים:הדברים הרגילים:מוסיקה,
חברים
,קריאה
,נגינה
,סרטים
לדבר בטלפון עם חברות
וכמובן אוכל..
ועוד דבר ייחודי-עניין בנושא השואה. וכמובן המדעים המדוייקים!
כיום:סטודנטית שנה א' כימיה תרופתית ומכאן--> באיזה מסגרת נעשים הלימודים:קורס פיזיקה-מכניקה. בסמסטר א'. בסמסטר ב' זה הולך להיות חשמל.. בנתיים בגלל השביתה היו לי רק שני תרגולים ואף לא שיעור אחד. ולכן בנתיים אני רק בהקדמות המתמטיות לפיזיקה-ולכן אני לא יודעת מה ההגדרה המדוייקת לעניין (אני ממגמת כימיה בתיכון, לא היה פיזיקה אצלינו). ואני נהנת בנתיים. רק חבל שהתרגול שלי בש"ב הוא באנגלית! הייתי מוותרת על התענוג.. ובנעניין ההיפופוטמיםהם חמודים, אבל.. יש לי פאטיש מטורף לחתולים!! ואני כ"כ אוהבת שגבעת רם מלאה בהם! זהו עליי.. אני מקווה לקבל פה הרבה עזרה והרבה עניין נוסף לגבי המקצוע. עמית לגבי כל ההצעות-הן נראות לי טובות אחת אחת. בעיקר שרשורי הלמידה/סופ"ש/פיזיקאי השבוע. ואני בעד קישורי המושגים!

מקווה שבאמת נצליח ליצור עניין :)

ובנוסף- גם קהילה תוססת חברתית ומגובשת. ומלאה בפיזיקה
בהצלחה בלימודים!

Jan22

New member
סוף סוף פורום איכותי !

ג'ן ,24 . סטודנט שמאוד אוהב ללמוד פיסיקה ! בהצלחה עם הפורום.

arifell

New member
גם אני רוצה

שם: ארי גיל: 25 מאיפה בארץ: הוד השרון תחביבים: ספרים, פיזיקה, HEROES, HOUSE, סרטים בקולנוע, לצאת עם חברים. איזו פיזיקה: קוונטים, יחסות מסגרת: למדתי תואר ראשון בפיזיקה בטכניון, אני עתודאי, מתישהו בקבע אני מתכנן להתחיל תואר שני בפיזיקה, לא יודע איפה. היפופוטמים: עוד לא גיבשתי דעה

למעלה