שרשור היכרות

שלוםשלום! [=

שם: אמיר גיל: 15 מקום מגורים: הוד השרון תחביבים: חברים, לצאת, ערבית וכל מיני! P: מילה\משפט אהובים בערבית: מטאזוויג' איך התחלת ללמוד את השפה: כיתה ז' התחלתי ללמוד ולאט גיליתי שאני פשוט תותח בערבית-יש לי זיכרון מדהים! D: תכניות לעתיד: בצבא מתרגם מערבית לעברית במודיעין, אחר כך ראש השב"כ הבא!! DDDDD:

דללה

New member
גם אני ../images/Emo13.gif

שם- שני גיל- 17.5 מקום מגורים- רמת גן תחביבים- שירה, ריקוד, טלויזיה, מחשב, חד"כ
ועוד... מילה\משפט אהובים בערבית- "אילי פאת-מאת!" איך התחלת ללמוד את השפה בכיתה ז' ביסודי.. האמת שבהתחלה לא סבלתי את זה ועכשיו אני במגמה :)

צטלע

New member
גם אני ../images/Emo13.gif

שם: מיטל גיל: 16 וחצי מקום מגורים: צפון תחביבים: מחשב, טלויזיה מילה\משפט אהובים בערבית: אג'א מוסא טלאבכ יא בינתי
(השיר הזה מהגדנ"ע, במיוחד השורה עם הפוספוס והטוסטוס
) איך התחלת ללמוד את השפה: כיתה ז' כמובן, ומשנה הבאה (יא') מתחילה במגמה המורחבת.

«Pink Girl»

New member
אוי חחח זה שיר אדיר ../images/Emo6.gif

נוסטלגיה
עם מי היית בגדנ"ע? [הכוונה למפקדים]

צטלע

New member
אמ.

לא הייתי איתך, כי אני זוכרת אותך מפורום לימודים שכתבת שאת נוסעת ואני כבר חזרתי P: בכל אופן הייתי עם צליל ועוד כמה
עם מי היית? אבל זו הייתה החוויה בין הטובות שלי השנה

«Pink Girl»

New member
גם שלי ../images/Emo23.gif../images/Emo9.gif

הייתי עם ברק.. והשאר היו עם יהודה [
] ואריאלה. כן אני יודעת שלא היית איתי..

אהלן ליכולוכום!!../images/Emo8.gif

מה המצבבבב?? טוב אז ככה: איסמי:עמית עומרי:17 וחצי אנא אסקונו פי: קיבוץ ניצנים (ליד אשקלון) נחזור לעברית קצת..חח תחביבים: לבלות, לראות טלויזיה, ללכת לים ועוד... משפט| מילה אהובים בערבית:...אממ אין אחד..אבל אני נורא אוהבת את המילה "מוע'תמר"=ועידה...לא יודעת למה..חחח התחלתי ללמוד ערבית בכיתה ז'.. וגם בכיתה י' בחרתי להמשיך עם זה בתור מגמה עד י"ב ומקווה להמשיך עם זה...

shirazlovemor

New member
אהלןןןן

שם שירז גיל 17 (בספטמבר) מקום מגוריםכפר סבא תחביביםחברים מחשב טלויזיה טלפון בילויים.. מילה\משפט אהובים בערביתאין לי מושג למה אבל אני ממש אוהבת את הקטע של שוקראן-עפוואן.. אוהבת את איך שזה מצטלצל איך התחלת ללמוד את השפה התחלתי ללמוד בבית ספר בכיתה ז'

למעלה