שרשור היכרות

B o N u s

New member
זה פורום >לימודי< ערבית.

פורום ערבים זה פורום מיוחד למתקדמים ומבוגרים כבר P-:

גמאני עונה... ../images/Emo26.gif ../images/Emo109.gif

שם: מאי גיל: 14... צעירה
מקום מגורים: ר"ג סיטי תחביבים: אממ מחשב... האלופה... מילה\משפט אהובים בערבית: חחח לאדעתת איך התחלת ללמוד את השפה: כמו כולם, בכיתה ז' בבצפר...! חחח

quiet as water

New member
../images/Emo13.gifשלום לכולם ....חדשה

שם: מיטל גיל : 18 מקום מגורים: הוד השרון מילה או משפט בערבית שאתם אוהבים : "ליש אינתי זעלנה אליום ? " חחחח כל שניה אני אומרת את זה... איך התחלתם ללמד את השפה? אמממ בבצפר.. מכיתה ז .. אייי אהבה ממבט ראשון ...

dffd8

New member
ממצב?

שם:טל גיל:15. מגורים: אזור ירושלים, בקרוב בגולן. תחביבים: מחשב,כדורסל וגיטרה. משפט אהוב: "לימאדא אנתא חאזין?" דייט ראשון עם השפה: כיתה ז' כמו כולם. זהו, יאללה בהצלחה לפורום

בJדJה

New member
אחלה פורוםםםם!

שם:דנה גיל:עוד מעט 16 מקום מגורים"ב"ש תחביבים?:כל מיני מילה\משפט אהובים בערבית:אממ לא יודעת כל מיני איך התחלת ללמוד את השפה:בביצפר אני הולכת להגביר את זה שנה הבאה[= ובכלל אני אוהבת שפות חחח אז ערבית היא אחת מהם.

בJדJה

New member
שירושש!!../images/Emo99.gif

חחחח רציתי להגיד לך שפתחו פורום ללימודי ערבית חחחחחח חחח כן נלמד ביחד תעזרי לי P:

mmmbam

New member
יש להכניס נושא להודעה ../images/Emo11.gif

שם מעיין. גיל בנובמבר 14 [נו, זה די קרוב :) ] מקום מגורים קיבוץ במרכז. תחביבים כתיבה, קריאה, צילום, טלפון [
], מוזיקה [לא מנגנת או משהו, אני פשוט שומעת P:]. מילה\משפט אהובים בערבית "אנא תילמיד'ה, איסמי נוואל"
איך התחלת ללמוד את השפה בבית ספר. התחלתי בכיתה ז' [שסיימתי עכשיו] ואמשיך עד כיתה ט' ואולי גם אחרי זה
כמו שאתם יכולים להבין, אני עולה לכיתה ח'. :]

mmmbam

New member
לא נכון. זאת טעות. זאת בכלל לא אני.

האאאאאאאאאאאאאא, עבדתי עלייך!!!!!!!!!!!!!!!

Shimrita17

New member
السلام &#

שם: שיר גיל: 17 מקום מגורים: הוד השרון תחביבים: צופים :) מילה\משפט אהובים בערבית: וואי, יש כ"כ הרבה !! :) איך התחלת ללמוד את השפה: התחלתי בכיתה ז', וכרגע עולה לי"ב - לומדת 5 יחידות (:)

«Pink Girl»

New member
אנייי ../images/Emo9.gif

שם: הדגש|שירי גיל:16 מקום מגורים:ליד ב"ש תחביבים:ריקוד
, אופנה, לצאת עם חברים..
מילה\משפט אהובים בערבית:מא עליכ שאר
[טוב שלא כתבתי את זה כמו עילגת
]
איך התחלת ללמוד את השפה:בכיתה ז'..ועכשיו אני לומדת 5 יח"ל ואמשיך עם זה בעתיד
תמונה (לא חייב):נהה..
נוותר

a e q u i t a s

New member
טוב גם אני רוצה

שם: דויד גיל: 22 מגורים: ת"א מילה/משפט - בריד!!! המילה הראשונה שלי בערבית

Vivi Sparrow

New member
הממ...

שם: Vivi Sparrow גיל: 15 מקום מגורים: מרכז תחביבים: מוסיקה מילה\משפט אהובים בערבית: אני בקושי יודעת ערבית, מורה מטומטמת. איך התחלת ללמוד את השפה: אני לא ממש יודעת, המורה שלנו לערבית דפקה את השכבה. אני לא יודעת לחבר משפט אחד בערבית! והכי חרא זה שלא הייתה לנו בחירה בין ערבית לצרפתית, נדפקתי לגמרי.

Ivory Flower

New member
שלום (-:

שם: נטלי גיל: עוד כמה ימים 18 מקום מגורים: בד"כ מעלות, בינתיים ירושלים. תחביבים: לטייל. מילה\משפט אהובים בערבית: הד'ה בית ללביע\מן מכתוב הון\יאללה (כשהלשון נוגעת קצת קצת בחיך ב-ל'). איך התחלת ללמוד את השפה: בחטיבה הייתי בהקבצה א', בכיתה י' התחלתי 5 יח"ל, ובכיתה י"א נאלצתי לפרוש בגלל מערכת השעות. והייתי מועמדת להאזנה ותרגום בערבית במודיעין והחלטתי לוותר.

meee4

New member
היי! אחלה פורום!!

שם: ענבל גיל: 22 מקום מגורים: בינתיים י-ם... משפט אהוב בערבית: פיש אישי מוסטחיל איך התחלתי עם השפה: בתיכון הייתי מעולה בערבית ולצערי לא הייתה לי אפשרות להרחיב ומאז לא נגעתי בערבית...כך שחוץ מכמה משפטים ומילים פה ושם די התנוונה לי השפה... אבל אני מאוהבת בשפה ומאוד רוצה ללמוד אותה. קניתי ספר ללימוד עצמי... ומקווה שגם הפורום הזה יעזור לי....

meee4

New member
בטח

אני לא יודעת עד כמה הוא טוב כי רק קניתי אותו... קוראים לו- 'ערבית מדוברת בהנאה' של פרופ' משה שרון (הוצאת ש.זק, ירושלים). החסרון הבולט לדעתי הוא שאין שם לימוד כתיבה של השפה,אלא רק תעתיקים בעברית... היתרון לדעתי הוא אוצר המילים הגדול. יש לי איזה דף עתיק עם כל האותיות התחיליות/אמצעיות/סופיות מתחברות/לא מתחברות מהתיכון שאני מנסה לשלב עם הספר...בינתיים ללא הצלחה מרובה :) אבל אני מקווה שעם יותר מאמץ אני אתקדם... שוואייה שוואייה..

למעלה