שרשור היכרות

רוקי

New member
שרשור היכרות

טוב, אז היות והשרשור שניסו לעשות פה לא נשא את הכותרת הנכונה אז נעשה את זה כמו שצריך. יאללה, כל אחד לכתוב קצת על עצמו אם הוא רוצה, הדמויות שלו במשחק, שרתים, כמה זמן משחק וכל מה שהוא רוצה להוסיף. אני אתחיל, אני בן 22, משחק כבר 5 חודשים, בעיקר בשרת deathwing (אירופה), יש לי טאורן דרואיד רמה 60, ועוד טרול האנטר ברמה 15 שאני בקושי משחק בו בנתיים. בהתחלה שיחקתי הרבה מאוד (לקראת שחרורי מהצבא), אבל אחרי כמה חודשים התחלתי לעבוד במשרה מלאה, אז אני משחק איזה שעה-שעתיים ביום ומשלים בסופי שבוע, ככה זה כשמכורים, אבל צריך לחיות גם ממשהו. יאללה, עכשיו תורכם, תוסיפו דברים אם שכחתי לציין אותם.

Sheli Sade

New member
היי, אז עכשיו אני....

אני בת 28 ומשחקת כבר שנה. יש לי 2 דמויות ב-Draenor - 1. Warlock lvl 54 - Horde 2. Priest lvl 16 - Alliance אני ובן זוגי (כן, קנינו בשביל זה מחשב נוסף ויש לנו 2 חשבונות נפרדים) משחקים כשעה שעתיים ביום והשאר בסופ"ש אם יש זמן.... אנחנו בהחלט מכורים אבל לא בגלל המשחק נמנע משעות שינה או שלא נצא מהבית... נראה לי שזה לא ממש מכורים אלא יותר תחביב.

bringcraft

New member
סרט דוקומנטרי

שלום שלי. אני עושה סרט דוקומנטרי על המשחק והסיפור שלך עם בן הזוג נשמע מעניין. האם מעניין אותך, ואולי גם את בן זוגך, להשתתף בסרט? אם כן אנא צרי איתי קשר ל[email protected] תודה, איל איצקוביץ

I3lackM

New member
שלום!

גיא, בן 20 עוד מעט, חי בניו יורק כבר 4 וחצי שנים. התחלתי לשחק יותר משנה, היה לי UNDEAD MAGE ברמה 60 אבל אז הציונים בקולג' התחיל להתדרדר ופשוט מחקתי הכל. אבל ההתמכרות נשארה ולפני חודשיים התחלתי שוב UNDEAD MAGE באותה גילדה (מכיר אישית את המנהיג) בסרבר AZGALOR האמריקאי. המייג' החדש כבר שלב 49 ואני מאוד אוהב לעשות PVP, מניח שלא יהיה לי יותר מדי זמן לעשות RAIDING כשאני אגיע לשלב 60. נעים להכיר את כולם!

WildMooN

New member
למרות שאני לא יודע אם אני חוזר...

אבל שלום אני גיא בן 26 ואני מכור
חחחחח רשמתי פה שלפני חודש פרצו לי לאקאונט אז החלטתי להפסיק... במשך השנה וחצי האחרונות WOW היה הכל בשבילי אני לא יודע אם אני אחזור לשחק אבל אני אשמח לתת טיפים ולחלק את המידע העצום שצברתי מהמשחק :p יש לי שני דמויות מרכזיות בסרבר DEATHWIND הראשונה היא RASTAGANJA שלאחרונה השתנה הם שלו לRAZTA לוחם לבל 60 PVP בנוי לתפארת מדינת ישראל :) אני בגילדה שנקראת THE OLD GRDGE ששם משחקים המבוגרים של הסרבר השניה הוא ATRAF הפריסט והאגדה....PURE PVE....איתו הייתי במשך שנה וקצת בגילדה החזקה בסרבר "SOULS OF DARKNESS" ולאחר הפסקה של חודשיים שחזרתי הצתרפתי לגילדה REVOLUTION הייתי בכל המקומות השגתי דברים במשחק שרק המכורים יכולים להרשות... עכשיו אני כבר חודש וקצת "נקי"...ההתמכרות למשחק הייתה מאוד קשה אני לא חושב שאני אחזור לשחק שוב...מאוד קשה להציב גבולות לעולם הזה...

אגב...

האיזון המחודש הפך כמעט את כל האפיקים מהגירסא הקודמת לאבסולוטים. גיר שמקבלים על קווסטים רגילים יותר טוב מהאפיקים הכי טובים. כלומר, גם אם לא היו גונבים לך את האפיקים, הערך שלהם קרס בינכה. אולי זה קצת מקל על האובדן? אני לא חושב שהיית ממשיך לכתוב ולקרוא את הפורום אם לא היית רוצה באמת לחזור לשחק. :) אז יאללה!

ועוד אגב

המשחק שונה והפך לידידותי יותר ללא-מכורים. יותר קל לכולם להשיג עכשיו ציוד אפיק.

תורי.

בן 28, נדבקתי בחיידק מידידה לספסל הלימודים ושותפהּ לדירה, לפני כן הייתי משחק ב- Guild Wars (שמדי פעם אני עוד חוזר אליו, אבל ההבדלים בין ה- UIs מבלבלים אותי לעיתים). אני אוהב לגוון, לכן יש לי מספר דמויות בשני שרתים - ב Quel'Thalas יש לי גם Horde וגם Alliance (צייד טאורן שהוא הדמות הראשונה שלי במשחק, דרואיד אלף לילה, וורלוק אל-מת, לוחם טרול ולוחמת אנושית שהיא של ידידה שלי, כולם בדרגות לא גבוהות במיוחד, יותר כדי לראות נופים), וב- Xavius, שהוא השרת שבו אני משחק הכי הרבה כרגע, יש לי כהן אדם ולוחם אלף לילה (שהוא הדמות הראשית שלי כרגע) ששייכים לגילדה Knights Templar (מכיר אישית את ראש הגילדה
)

שלום

אני גר בלונדון ועובד בתעשיית משחקי הוידאו, בן 28 ומשחק כבר כמעט שנתיים. יש לי דמות נטושה צייד גמד לבל 45 בשם טובטוב בסרבר Azjol-Nerub ועוד כמה דמויות של הורד. יצרתי גם צייד טאורן בBloodscalp אבל גם בו אני בקושי משחק. הסרבר הראשי שלי (וכרגע היחידי) הוא The Venture Co ואני שייך לגילדה Haven. יש לי רוג נום לבל 60 ודארניי צייד לבל 10 (בעזרת השם שיגיע למצוות בסופשבוע). הרוג שלי גם מככב בקומיקס סטריפ שאני מעדכן מדי פעם ואף זכה לפלאגים בעמוד הראשי של האתר האירופאי.

לימידדי

New member
שלום

אני בן 31 ומשחק בערך שנה וחצי +/- בשרת VASHJ האירפואי. אף פעם לא היה לי הרבה זמן לRAIDS לכן יש לי הרבה דמויות רמה 60 אבל אף אחת לא אפיק (Tauren Druid, Troll Hunter, Troll Shaman, Orc Warrior, Undead Warlock) - ועוד כמה דמויות בנק. השם משתמש שלי הוא בעצם של אשתי שפעילה בפורומים אחרים (כגון הורים לתינוקות ושטויות כאלה
). אז אם יש כאן מישהו שמשחק על השרת שלי צור קשר יהיה נחמד, אני משחק בעיקר בערב/לילה החל מ-8 בערב. וכמובן בסופ"שים. זהו.

אזרח111

New member
אהלן ../images/Emo26.gif

לירן .... בן 22. פעם הייתי משחק יחסית לא מעט, הגעתי עם ROUGE NE לרמה 45 ומאז הפסקתי ..... הדמות הזאת די אבודה אני מתאר לעצמי
רוצה להתחיל לשחק שוב (יש שרשור
וזה הכל בערך ..... אה, וכמובן - אהבתי להתגנב מאחורי TAUREN מגושמים ולתקוע סכין בגב. כל כך כיף .....

Sheli Sade

New member
למה דמות אבודה??

פשוט יקח לך קצת זמן להזכר במשימות... אבל שווה לך להמשיך איתה... דווקא דמות טובה Rogue... באיזה שרת היא נמצאת?

dndboy

New member
../images/Emo103.gifYO

אני עמרי משחק כבר שבועיים O= בשרת goastland אלף לילה ruge רמה 14 יאפ נובים שולטים כרגע סטודנט כושל ע"ח הצבא

למעלה