שרשור הכירות!

שרשור הכירות!

אז נפתח שרשור ההכירות הראשון שלנו! שם: גיל: מיקום: פורומים נוספים בתפוז: דרכי תקשורת: עמוד אישי: שיר אהוב של הבנות: שיר אהוב כללי: דיסק אהוב: ציפורניים כסופות או זהובות? וכמובן, תמונה!!!

אשמש דוגמה ואתחיל:

שם: ניר גיל:19 מיקום: עזה פורומים נוספים בתפוז: מנהלת - יוני בלוך, יהודית רביץ, אפרת גוש. אדומה - היהודים. עוד כמה - אמנות, שירות לאומי... דרכי תקשורת: מסנג'ר - [email protected], מסרים. עמוד אישי: פליקר / מייספייס / במה חדשה שיר אהוב של הבנות: כרגע נע בין FLOWERS לבין מאה אחוז אור שיר אהוב כללי: לוט/יוני בלוך, עטור מצחך/אריק איינשטיין, VINCENT/DON MECLIN דיסק אהוב: DSOTM/PINK FLOYD ציפורניים כסופות או זהובות? זהובות, ברור! וכמובן, תמונה!!!--> תהנו.

clyps

New member
ניר../images/Emo12.gif

היי

עונה../images/Emo181.gif

שם: עודד גיל: 21 מיקום: באר שבע פורומים נוספים בתפוז: ריטה, מצעדים וביקורות מוזיקה, נלי פורטדו דרכי תקשורת:
עמוד אישי: http://blog.tapuz.co.il/odedosil שיר אהוב של הבנות: כרגע, "הכל כשורה"
שיר אהוב כללי: ריטה - לפני שהלילה נגמר
דיסק אהוב: ריטה - "ימי התום"
ציפורניים כסופות או זהובות? אה... כסופות

לא לא.

אני עושה בב"ש שירות לאומי, כבר חודשיים. אז נשארו עוד 10 חודשים.

תודה:)

בינתיים מאד טוב לי, אני במוזאון הנגב לאמנות ועכשיו גם יש קיץ ומלא הופעות ופעילויות ככה שזה די מגניב.

B a m b o o k

New member
קוויקי

שם:צליל גיל:16 וכמה חודשים מיקום:באר שבע
פורומים נוספים בתפוז:שייגעצף מוניקה סקס, אינפקציה, שביעסטים דרכי תקשורת: מסנג'ר[email protected] איסיקיו-306896845 עמוד אישי:
שיר אהוב של הבנות:כרגע, הכל כשורה
שיר אהוב כללי: קשה מדי דיסק אהוב:כרגע, של דנה עדיני
ציפורניים כסופות או זהובות? כלום. רגיל

tipeshet

New member
oh, yeah.

שם: עומר. גיל: 18. מיקום: מושב ליד רחובות. פורומים נוספים בתפוז: יוני בלוך, רונה קינן. דרכי תקשורת: ווקי טוקי. עמוד אישי: הגלריה שלי. שיר אהוב של הבנות: צריכה להכיר קצת יותר בשביל לענות על זה. שיר אהוב כללי: יש מלאאאן. דיסק אהוב: when the pawn, של פיונה אפל. ציפורניים כסופות או זהובות? אפור עם נגיעה מנצנצת.

Bambi di

New member
חדשה ../images/Emo8.gif

שם: עדי. גיל: 15.5 מיקום: חיפה. פורומים נוספים בתפוז: אביב גפן. דרכי תקשורת: מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: 348877130 עמוד אישי: - שיר אהוב של הבנות: הכל כשורה, So Far. שיר אהוב כללי: פרפרים- כנסיית השכל. דיסק אהוב: בינתיים זה אוטוביוגרפיה - כנסיית השכל. ציפורניים כסופות או זהובות?: אממ, לא זה ולא זה [?] וכמובן, תמונה!!!

למעלה