שרשור הכירות!

שלום!!![=

שם: בר גיל: 16 וכמה חודשים מיקום: שוהם פורומים נוספים: יוני בלוך ולהקתו ועוד כמה פורומים שבהם אני מציצה[= דרכי תקשורת: מסנג'ר [email protected] שיר אהוב של הבנות: כרגע להיות שיר אהוב כללי:קשה להחליט דיסק אהוב: כרגע זה של יוני בלוך "הרגלים רעים" ציפורניים כסופות או זהובות?: אממממ...כסופות?! תגידו...איך עושים חתימה?אני לא רגילה כל כך לתפוז\=

kingnothing1

New member
בפרופיל האישי שלך..

כנסי לעדכון פרטים אישיים.. תטיילי שם... ניסית..? הצלחת..? יופי..! מה לא..? ועוד אחרי שאמרתי לך יופי..? טוב נו שלחי מסר אני ידריך אותך צעד צעד.. דודו

izzys

New member
כן זאת אני../images/Emo8.gif.

(אין לי כח להחליף משתמש, אני אצל מור.)

yuvizz

New member
נמאס כבר כל לילה לעמוד, מהצד....

שם:יובל מיקום:כפר תבור החדר של נתיב
, סתם.. מועצה איזורית גן רווה. פורומים נוספים בתפוז:היהודים, שילה פרבר. דרכי תקשורת:209783003 עמוד אישי: שיר אהוב של הבנות:לא כל כך מכירה את השירים עדיין, פשוט שמעתי את סו פאר התלהבתי. שיר אהוב כללי:יש המון.. דיסק אהוב:כנ"ל. ציפורניים כסופות או זהובות?
וכמובן, תמונה!!!- אני לא בבית כדי לשים, כשאגיע אוסיף.

זה אני...

שם: תקראו לי גיל, או שיידי. גיל: 19 מיקום: כרגע? בבסיס. הבית שלי נמצא בשומרון, ישוב בשם צופים אם זה אומר לכם משהו. לא? ככה חשבתי... פורומים נוספים בתפוז: רגאיי, פורום שאני מנהל. גם מוזיקה שחורה, התקווה 6 וסדירים. דרכי תקשורת: יש. מסרים אישיים והודעות אהבה (מבנות כמובן) יתקבלו בברכה.
עמוד אישי: myspace.com\shadyrankin שיר אהוב של הבנות: הכל כשורה. שיר אהוב כללי: Little Devon - Mash Up Creation - לא מוכר, שיר הרגאיי האהוב עלי.... דיסק אהוב: כרגע האלבום של לוס כפרוס, ראסטה ואסילי. ציפורניים כסופות או זהובות? אני לא הולך לענות על השאלה הזו! ותמונה, מלפני הצבא >>>

Kettercat

New member
מזל טוב על הפורום ../images/Emo24.gif

שם: מאיה גיל: 21 מיקום: מרכז פורומים נוספים בתפוז: גבע אלון / רוק ישראלי / יוני בלוך / כנסיית השכל / אביתר בנאי וכו' דרכי תקשורת: טלפתיה! עמוד אישי: הוא לא ממש פעיל בשנים האחרונות
שיר אהוב של הבנות: קשה לי להחליט... שיר אהוב כללי: יש מלא! דיסק אהוב: Grace של ג'ף באקלי ציפורניים כסופות או זהובות? האממ... כסופות!

כלום לא עצוב הכל כרגיל להלהלה

שם: שמרית גיל: 19 וחצי
מיקום: רעננה אבל בואו נקווה שזה ישתנה בקרוב פורומים נוספים בתפוז: היהודים, ריטה, מוזיקה שחורה, מוקי [או שתקראו לזה שבקס' כרגע] דרכי תקשורת: מסרים [מהקשוחים]
עמוד אישי: שיר אהוב של הבנות: I love you , Ever שיר אהוב כללי: אביתר בנאי - תתחנני אליי דיסק אהוב: תומר יוסף - צוחקים מתחת לאדמה ציפורניים כסופות או זהובות?
התמניה מביניהם

grace00

New member
שלום

שם: גרייס גיל: 17 מיקום: תא פורומים נוספים בתפוז: פירסינג וקעקועים רונה קינן שילה פרבר דרכי תקשורת: [email protected] עמוד אישי: www.flickr.com/photos/grace75 שיר אהוב של הבנות: i love you שיר אהוב כללי: נוצה ברוח דיסק אהוב: skin - fake chemical state ציפורניים כסופות או זהובות? איכס

A t z a

New member
יא בהצלחה../images/Emo9.gif../images/Emo80.gif

אני אסתובב פה מדי פעם
... שם:דנה גיל:17 מיקום:מרכז פורומים נוספים בתפוז:איגי וקסמן וכו' דרכי תקשורת: במסר עמוד אישי: שיר אהוב של הבנות: הדיסק עוד לא אצלי (חברה קנתה לי ומביאה לי בשישי) שיר אהוב כללי: בעדינות-איגי וקסמן דיסק אהוב:- ציפורניים כסופות או זהובות? אממ..זהובות,נגיד

noa08128

New member
מה נחמה מה?

שם:נועה גיל:18 מיקום:כרגע ראשון (עוד שבועיים קיבוץ משאבי שדה) פורומים נוספים בתפוז:העיקריים שבהם- רגאיי ורונה קינן דרכי תקשורת: ממ מסנג'ר: [email protected] שיר אהוב של הבנות: זה נע משיר שיר.- כרגע וכבר לפני חודשיים אני חזק בשיר EVER שיר אהוב כללי: LOVE BOY של דנה כמובן דיסק אהוב: הבנות נחמה והבילויים-שכול וכישלון ציפורניים כסופות או זהובות? ירוק זרחני (הכי סקסי)

למעלה