שרשור הכירות!

Retama

New member
היי, היית צוות סדנאות בקורס שלי ../images/Emo13.gif (2006)

TALLLLi

New member
שלוםם:)

שם: טלי:) גיל: 18 מיקום: מיתר(חור ליד באר שבע!) פורומים נוספים בתפוז: מירי מסיקה, קומונת גיבוש לוחמות 2007,קומונות גיבוש לוחמות:) דרכי תקשורת: מסנג'ר:[email protected] איסיקיו:256363158 עמוד אישי: אין=/ שיר אהוב של הבנות: הכל כשורה, flowers, so far שיר אהוב כללי: don't speak- no doubt ו..אצלי הכל בסדר...והגשם-לאה שבת,עכשיו אתה חוזר בחזרה-מירי!! דיסק אהוב: מירי מסיקה-שלום לאמונות ציפורניים כסופות או זהובות? אין לי...=-P וכמובן, תמונה!!!

clyps

New member
../images/Emo54.gif

שם: שיר גיל: 16 וחצי מיקום: צורן פורומים נוספים בתפוז: קורין אלאל,דפנה והעוגיות,רוק ישראלי,קוראת:רונה קינן,יהודית רביץ,ערן צור.. דרכי תקשורת: מסנג'ר במסרים
עמוד אישי: הממ.. שיר אהוב של הבנות: זה משתנה... כרגע יחד עם הפלייליסט של גלגל"צ- so far להיות שיר אהוב כללי: פגישה לאין קץ- חוה אלברשטיין , עטור מצחך- אריק איינשטיין דיסק אהוב: גם כן משתנה.. כרגע עיניים זרות-רונה קינן ציפורניים כסופות או זהובות? ירוקות.. תמונה: ...

Sideitself

New member
מה, תורי?

שם: אור גיל: עוד חודש וקצת 17 מיקום: קרית אתא פורומים נוספים בתפוז:לא יכולה לענות על זה כי אני לא מתמידה בכל הקטע של הפורומים.. אבל צצה מדי פעם פה ושם דרכי תקשורת: 248881424 עמוד אישי: עובדת על זה שיר אהוב של הבנות: מה אחוז אור שיר אהוב כללי: Nick Drake - Time has told me דיסק אהוב: Radiohead - The Bends - דיסק פשוט לכל הזמנים. ציפורניים כסופות או זהובות? יש לי סלידה נוראית מזהב ומלק בכלל אז בחוסר ברירה אבחר בכסופות.. תמונה שלי עם קרולינה בניצנים

t o o s h a

New member
מזל טוב לפורום :) קולולולו

שם:סיון גיל:17 מיקום:חיפה פורומים נוספים בתפוז:היהודים דרכי תקשורת: עמוד אישי: שיר אהוב של הבנות: מאה אחוז אור, לאברס שיר אהוב כללי: דיסק אהוב: ציפורניים כסופות או זהובות? חחחח מה השאלה הזאת קשורה? שיהיה במזל טוב!!

kingnothing1

New member
מה קורה נחמה? על אותו משקל של מה קורה חווה..!

שם:דודו ש. גיל:22 מיקום:ת"א..+ חולון..- פורומים נוספים בתפוז:היהודים מטאליקה אינפקציה מחשבים-תמיכה טכנית חומרה ותוכנה מחשבים ואינט דרכי תקשורת:129532370 איסי עמוד אישי:מקושרים שיר אהוב של הבנות:אז ככה נכנסתי כי אני עדיין לא מכיר את הבנות ורוצה.. כי הבנתי שיש למה... למישהו פה יש חומר לפינה לשיפוטי? שיר אהוב כללי: בימים האחרונים חזרתי למקורות מקללן (אם אני לא טועה) stary stary night -הוא שר שם על ואן גוח דיסק אהוב:כרגע אין הכי אבל אני ילך על ווינר מוחלט שאני תמיד יאהב לשמוע פינק פלויד אנימלז.. ציפורניים כסופות או זהובות?תלוי ביד או ברגל..?

../images/Emo112.gif

שם: יודית גיל: 16 וחצי וארבעה ימים מיקום: אשדוד פורומים נוספים בתפוז: הנוער העובד, צילום דרכי תקשורת: [email protected] עמוד אישי: לא יודעת שיר אהוב של הבנות: flowers שיר אהוב כללי: Jeff buckley- Hallelujah (כן, אני יודעת שזה קאבר) דיסק אהוב:Jeff Buckley- grace ציפורניים כסופות או זהובות? אדומות. לק גרושות זה הכי אחי. תמונה עקב שיעמום

Retama

New member
../images/Emo9.gif

שם: רותם :) גיל: 15 וחצי (קטנה..) מיקום: חדרה פורומים נוספים בתפוז: אביתר בנאי, נוער למען הקהילה דרכי תקשורת: יש בכרטיס אישי עמוד אישי: שיר אהוב של הבנות: לא מכירה ממש, אז בנתיים So far שיר אהוב כללי: זה משתנה בקצב מסחרר, כרגע "מה קרה לך" של שוטי הנבואה דיסק אהוב: גם זה לא קבוע, השבוע- נגיעות-ברי סחרוף ציפורניים כסופות או זהובות? אני לא אוהבת לקים תמונה די ישנה

מטרן

New member
שלום שלום=]

שם:נוי גיל:13 פורומים:דנה עדיני,יוני בלוך תקשרות:אהה?? עמוד:אין.. שיר אהוב של הבנות:LISE שיר בכללי:רבות הדרכים-דנה עדיני[וגם דניאל סלומון...] דיסק:הרגלים רעים- יוני בלוך בקשר לציפורנים...בארור ש....אההה....? עדיף בלי תמונה...

אללה קולולו[ש]!!!

אז נפתח שרשור ההכירות הראשון שלנו! שם: טיקל\זהר גיל:18 מיקום: עפולה פורומים נוספים בתפוז: בעיקר רד הוט צ'ילי פפרז, קצת פאנק ופאנקנשטיין ז"ל דרכי תקשורת: יעני מסנג'ר? [email protected] תוסיפו! בא לי להכיר אנשים חדשים! עמוד אישי: יש מייספייס.. אין לי כוח לשים קישור שיר אהוב של הבנות: לא יכולה להחליט שיר אהוב כללי: אמ.. וואו.. משירים של רד הוט לפאנקנשטיין סיסטם ואיירון מיידן. אני בחיים לא בוחרת שיר אחד. דיסק אהוב: כרגע: מאור כהן- טוב לנו יחד ציפורניים כסופות או זהובות? שחורות, אבל כבר עברתי את התקופה הזאת. וכמובן, תמונה!!!

ofir201

New member
בנים, להתעורר!!

שם: אופיר גיל: 18.5 מיקום: מגדל העמק שבצפון פורומים נוספים בתפוז: לימודי תסריטאות וקולנוע, הפקת וידאו, מתגייסים, פירסינג וקעקועים, קולנוע ישראלי ושמניסטים (לשעבר) דרכי תקשורת: 217081840 עמוד אישי: אין שיר אהוב של הבנות: Lovers שיר אהוב כללי: שלומי שבן - איטואיציה דיסק אהוב: החדש של התקווה 6 (שיצא היום) ציפורניים כסופות או זהובות? ברור שכסופות והנה תמונה לא עדכנית....

Purple Mushroom

New member
אני אני אני . (הודעה ראשונה).

שם:אלון גיל:31 מיקום:תל אביב , שכונה צפונית. פורומים נוספים בתפוז:שלושים פלוס,הבלוגיה,שמנות ויפות,ועשרים פלוס (זה מה שפתוח). דרכי תקשורת: דרך הבלוג , עדיף , עמוד אישי: http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=AlonArad שיר אהוב של הבנות:so far (מגלגל"צ) שיר אהוב כללי: אין כזה . דיסק אהוב:אין ממש כזה , יש הרבה . כרגע אין . ציפורניים כסופות או זהובות? ציפורניים אצל בנות , בצבע סגול , כמובן .
. וכמובן, תמונה!!! (חייבים ? ) בכרטיס - אישי . עולם .
.

../images/Emo41.gif...

שם: נעה גיל: 17 מיקום: קריות פורומים נוספים בתפוז: שילה פרבר, רונה קינן. דרכי תקשורת: מסנג'ר - [email protected] עמוד אישי: - שיר אהוב של הבנות: ממש נדלקתי על 'הכל כשורה' שיר אהוב כללי: Instant Karma בגירסה של U2 דיסק אהוב: כרגע "Make some noise save Darfur" ציפורניים כסופות או זהובות? ברור שזהובות

היי לכולם

שם: דנה גיל: 16 מיקום: חיפה פורומים נוספים בתפוז: קרן פלס, מירי מסיקה, אוהד חיטמן, אמיר פיי גוטמן, איתי פרל, גילת הילל ויש עוד כמה שאני כותבת מדי פעם דרכי תקשורת: מסנג'ר: [email protected] ו... לא, לא נרדמתי על המקשים עמוד אישי: משתנה כל פעם שיר אהוב של הבנות: so far שיר אהוב כללי: יש המון דיסק אהוב: של הבנות כמובן וגם, יש עוד הרבה מאוד... אני לא אתחיל לרשום את כולם ציפורניים כסופות או זהובות? כסופות

היי=P

שם:דניאל גיל:15 מיקום: רעננה פורומים נוספים בתפוז:אממ...אני קוראת בפורום של קרן פלס וטלי שרון...אבל אני לא כותבת שם..לא יודעת למה=P דרכי תקשורת:לאחרונה עשיתי אי סי קיו..תציפו אותי-378258255 אי מייל[email protected] עמוד אישי:מה בלוג? אין.. שיר אהוב של הבנות:flowers להיות והכל כשורה בנתיים... שיר אהוב כללי:ואיי..יש יותר מידי..אממ..כרגע זה אל תטוסי של תומר יוסף...(מישהו הזכיר לי אותו..)..אבל זה משתנה ממש מהר... דיסק אהוב: שוטי הנבואה..ועוד כמה ימים של הבנות(אחרי שאני אקנה אותו=P) ציפורניים כסופות או זהובות? לא זה ולא זה... הכי יפה ..אחת לבנה אחת שחורה.. וכמובן, תמונה!!!--->

כמה זמן לא ראיתי את נירק כחולה ../images/Emo3.gif

שם: נופר גיל: 18 מיקום: אריאל פורומים נוספים בתפוז: היהודים, שילה פרבר, דנה ברגר. דרכי תקשורת: 311744971. עמוד אישי:
שיר אהוב של הבנות: flowers פשוט גאוני!. שיר אהוב כללי: יש יותר מדי. דיסק אהוב: כנ"ל. ציפורניים כסופות או זהובות? כסופות.

למעלה