שרשור המגה-מפגש המדהים

מאיטאי

New member
../images/Emo51.gifליעל. איזה כיף של מפגש

כרגיל לא הכרתי הרבה חדשות (הביישנות, הביישנות). מאי ממש נהנתה, רצה שיחקה ובלסה (הכל יחסי) וגם אנחנו נהנינו לפגוש חברים ותיקים וחברים איתם הרבה פחות מתראים. פעם הבאה צריך לעשות מפגש של יומיים ככה יהיה לי זמן להשתחרר ולהכיר הרבה יותר. מיכל- תוסיפי את הבלקון של עופר לרשימת הנכסים שלי. בלקונקלרה

צימעס

New member
סופ"ש

בבית הארחה או קמפינג. (ניתן לארגן זאת גם באופן שיתאים לשומרי שבת).

צימעס, את לוקחת על עצמך

לארגן את הקמפינג? שזה בעברית: יש! יש! יש! אני בעד! רוצה מאוד! (אבל מעט מדי זמן לארגונים). נראה לי עדיף קמפינג, משיקולים כלכליים (לא כולם יכולים לשלם לבית הארחה
). מה בדבר חוף על גדת הכנרת או הירדן?

צימעס

New member
אגב, זה ענין סוציומתי -

מבחינתנו (נסיעה עם ילדים), קל יותר כל שמקטינים את היחס בין זמן נסיעה למשך שהות. די קשה להקטין את משך הנסיעה, אז לפחות להגדיל את משך השהות...

א אוהל

New member
אני בעד סופ"ש כינרת!!!

אולי חוף שיש בו גם מקום לאוהלים וגם איזה בונגלו או משהו כזה ליעל של תום (
)?

צימעס

New member
נשמע לי צירוף סביר.

מישהי מכירה חופים שווים? למישהי יש מידע פנימי? על מתי אנחנו חושבים? מה עוד צריך לקחת בחשבון?

א אוהל

New member
שבחופש הגדול בטח נורא עמוס

בסופי השבוע אבל לא נראה לי שנספיק להתארגן עוד ביוני. אולי יש פה מישי עם קשרים? odeia גרה בעבר בקיבוץ כנרת - אולי לה יש איזהו מידע? אני אישית לא כ"כ מכירה חופים בכנרת אבל מוכנה לנסות לברר באינטרנט.

odeia

New member
בטח בטח, למתי לסגור את החוף של

קב' כנרת, ואז גם אני אוכל להשתתף, סוף סוף, במפגש כזה. (ועכשיו נראה לכולן יהיו תוכניות אחרות
) אבל באמת, אפשר לנסות לארגן את החוף של קב' כנרת ואם משפחה אחת או שתיים ירצו מבנה, יש הארחה צמוד לחוף.

א אוהל

New member
את רצינית? זה אפשרי לארגן?

תשלחי מסר לצימעס! שלחתי לה אתמול פרטים של שני חופים - "דוגל" (לונה גל+דוגית) ו"האון" שעונים על הקריטריונים.

odeia

New member
אני מאמינה שניתן לארגן משהו

כבר ישנו שם קבוצות. רק צריך לדעת תאריך בטוח כמה שיותר מוקדם

כרמית מ.

New member
חוף אכזיב

לא בטוחה לגבי אופציית הבונגלו (אבל לא בעיה למצוא צימרים או מלון בסביבה, במרחק כמה דקות נסיעה). מקום נחמד מאד, אפילו שלא על שפת הכינרת. לגבי מועד - באמת רצוי יוני, שלא יהיה חם מדי. כמובן שאפשר לבוא גם לחלק מהזמן. אם "באופן טבעי" מארגנים שוב (כמו בשנים קודמות) מפגש בחוף, אפשר "להתעלק" עם או בלי מעגלים נפרדים (במיוחד לאור הנדידה המסיבית בין האתרים). מקווה שאולי אפילו אצליח לבוא, בניגוד לכל המפגשים עד עכשיו....

למעלה