שרשור המלצות על להקות!

CrazyDude2

New member
מוכרח לחלוק איתך......

אומנם הכל עניין של דעה ושל טעם בסגנון המוזיקה, אבל גרועים הם לא. הם עושים את הסגנון שלהם בצורה הכי טובה ויפה שאפשר ובאמת שאין הרבה להקות כמוהם..

guysahaf

New member
Jump, Little Children

להקה מדהימה. עוד כמה יותר מפורסמים שאני נהנה לשמוע - Ben Jelen, Five for Fighting, Our Lady Peace, Jason Mraz. תבדקו את כולם, ובעיקר את JLC שאף אחד לצערי לא מכיר...

guysahaf

New member
../images/Emo2.gif

אני לא מאמין שמישהו מכיר אותם... אבל הם לא היו בבאפי :| או שכן...?!

Beyond The Pale

New member
לא בטוחה

אבל אני מכירה את close your eyes שלהם, ואני חושבת שזה מבאפי. זה נורא מתאים לבאפי, לא חושב?

guysahaf

New member
ככה הכרתי אותם

Close Your Eyes זה שם המנגינה (המקורית) של באפי ואנג'ל, וכשניסיתי להוריד אותה זה הוריד לי את זה במקום. אבל המוזיקה שלהם הייתה רק בסדרה אחת אי פעם, וזה Everwood עם השיר המדהים Cathedrals.

רייל

New member
Close your eyes זה שם המנגינה

של כריסטופר בק כשבאפי שולחת את אנג'ל לגיהנום בסוף העונה ה2 של באפי. כל כך הרבה פעמים בכיתי כששמעתי את המנגינה הזו, יואו];
כריסטופר בק נהדר פשוט.

רייל

New member
The dresden dolls,

My second surprise (יש הופעה בשישי הזה, אגב.) הדרזדן זו הלהקה הכי טובה ביקום נקודה. אני מכירה אותם כבר המון זמן, והם נהפכו לחלק מהוויה שלי. מדהימים. מדהימים. מדהימים. מיי סקנד סורפרייס. איל ניסטור מושלם. וזהו.

רייל

New member
אוי, ובכלל.

תכנסו לגוגל תכתבו בחיפוש "עונג שבת" וזה יביא לכם את האתר הכי נהדר שיש. הכרתי משם כל כך הרבה מוסיקה טובה שמעולם לא שמעתי עליה בעבר.

SainTonix

New member
פשוט פלייליסט

אין בו להקות שהן לא מומלצות, ואם זה לא היה יפה זה פשוט לה היה שם.. הנה

למעלה