שרשור המלצות

שלא תחשבי שלא ראיתי

ושלא התיחסתי... עדיין מנסה למצוא לך שמות. כולם ממליצים לי את התפתחות הילד ולא באופן פרטי.

מתה עליך ../images/Emo24.gif

את תמיד עוזרת לי בסוף
זה הזוי מה שקורה שלא באופן פרטי, קובעים תור לילד לחצי שנה אחרי

מיה6

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifממליצה על מטפלת מקסימה שפנויה לעבודה

שלום לכולם, אחותי פוטרה לאחרונה ממקום עבודתה ובקרוב תיאלץ להיפרד מהמטפלת הנפלאה שלה. אם מישהי מחפשת - מדובר באישה חמה, מסודרת, אמינה, באמת רק מלים טובות. לפרטים נוספים אפשר לפנות אליי במסר. מדובר על עבודה באזור המרכז. גוש דן.

אני אשמח להמליץ על הגן של הבן שלי

שנמצא במרכז/דרום תל אביב. הגננת אמרה לי שיש עוד מקומות פנויים בקבוצה של הצעירים (עד שנה וחצי) ואפשר גם להרשם להמתנה לקבוצת גדולים. ממליצה בחום, פרטים במסרים

מאי 972

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif מחפשת המלצה לדיאטנית

שמקבלת דרך מכבי באזור ראשון לציון - נס ציונה

../images/Emo35.gifהאם כדאי ללכת לקלינאית תקשורת../images/Emo35.gif

איתן בן 3.1 ועדין לא מדבר ברור
אוצר המילים שלו גדל מאוד בחודשים האחרונים והוא מרכיב משפטים אבל עדין הרבה פעמים הוא מבטא אותיות והברות בעזרת עיצורים (אַה, אֶה, אִי, אוֹ) וקשה להבין אותו. בנוסף הוא לא משתמש במילות קישור - לדוגמא אומר אמא-אבא ולא אמא וֶאבא האם כדאי ללכת כבר עכשיו לקלינאית תקשורת
או לחכות עוד כמה חודשים ולראות האם הזמן יעשה את שלו
(כי סה"כ היתה התקדמות בחודשים האחרונים)

המלצה שלי- תקבעי תור לקלינאית ליתר בטחון

אין לכם מה להפסיד. בין כך וכך התור ייקבע לכמה חודשים אחרי. במידה והדיבור ישתפר פשוט תבטלי. זה לא אגואיסטי כי ברגע שמישהו מבטל הורה אחר מקבל במיידית את התור, ויש הרבה שמחכים.

מסכימה עם דורית

גם אני קבעתי לעמית תור,יש לו בעיה בהגיה של ד' ות'. כולם אומרים לי שזה יסתדר עם הזמן ואכן יש שיפור מתמיד אבל אני יודעת שלוקח זמן לקבל תור(אגב,שלחתי פניה לפני כשבועיים,אתמול התקשרו אלי מהתפתחות הילד ונקבע לנו תור ל12/5 ). מקסימום,אני אבטל את התור.

למעלה