שרשור המקום האהוב עליכם...

יו זה היה במרכאות

חורנים לעומת לונדון ברור שזו הכללה ובכל מקום יש ויש. נפלאים מאוד אפילו באמת אבל יותר "אאוט גוינג" כאלה.

stevie1

New member
חורנים לעומת לונדון?

honestly, I am not trying to oofend you but you have no idea what London is like if that is how you think...​

stevie1

New member
זה לא עניין של השקפת עולם

זה עניין של הכרות עם מדינה ואני מאמינה שההכרות שלי של כמה שנים טובות היא יותר גדולה ועמוקה משלך.

stevie1

New member
6...

ד"א, ביום שישי היינו ב"שכונה" שלך, אבל זה היה ביקור ממש קצרצר.

טוב רק בשביל הויכוח

א. לונדונים לא אוהבים זרים. ב.ליורפול הולכת להיות בירת התרבות ב-2008 ג. ליורפול זכתה בתאור העיר הכי ידידותית באנגליה. ד. את לא חייבת לאהוב את ליורפול אבל נמאס לי שאנשים מהללים רק את לונדון כי לונדון כמו כל עיר בירה, גדולה מידי, ומסריחה מיד.

מעולם לא אמרתי שלונדונים אוהבים זרי

לעומת זאת אם לא ציינתי עד עכשיו ליברפולים מאוד מאוד חברותיים ואאוט גוינג כאלה. אני מהללת את לונדון כי באמת עיר מדהימה מכל פניה (טוב חוץ מהאיזורים שנראים כמו רמלה). הנה אני יהלל את אינברנס! אבל אני יכולה להלל את אינברנס כל עוד אני שם רק לשבוע חופשה כי לחיות שם אני לא מסוגלת, אותו דבר כל הזמן מה שגם מפריע לי בשאר אנגליה בכלל. בלונדון אף פעם לא משעמם לי וכבנאדם שאני אני חייבת ככה כל הזמן תזוזה.

אני גרה בלונדון

און אנד אוף זה מעין חודש ישראל חודש לונדון ככה כבר איזה שנתיים שלוש שנה הבאה אני עוברת קבוע (הללי)

האממ *מחווה דעה*

חורנים של אנגליה רולז
לדעתי זה לא תואר גנאי בכלל

kellys

New member
מקום אהוב

את הכפר שלי באיירשייר - סקוטלנד כי זה הבית ואחרי זה את BATH ואדינברו בסדר הזה את לונדון אני ממש לא אוהבת וגם לא את ליברפול

למעלה