** שרשור המשך היום שאחרי ☕

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
תכלס הם צמד מראיינים גרועים שבגרועים..לירון וגיא
ארז טל היה אלוף
הם מקסימים, אבל השנים והעונות שעוברות עשו להם משהו...הם הופכים רובוטים ומאבדים את הקסם שהיה .
אני זוכרת את לירון בהתחלה כשהיא הייתה חדשה וגולמית, היא הייתה נראית לי מקסימה על המסך, נרגשת מהמעמד.
וגיא הוא מנחה שתמיד זכור לי עם המון רגש.... בעונה הראשונה שהוא הצטרף, כשלירון הייתה בהריון והוא הנחה את הגמר לבד,
חשבתי לעצמי איזה יופי איך הוא החזיק את זה , עשה עבודה נהדרת.
ממש מרגיש כאילו שחיתות והרס הפורמט מחלחלים אליהם ומקפיאים את המקומות החמים והרגישים שלהם כמנחים \מראיינים.
הם מתיישרים עם הקו של התוכנית, אפס משמעות לתוכן ולאנשים ומאה אחוז משמעות לגימיק הרגעי.

הם מקסימים, אבל השנים והעונות שעוברות עשו להם משהו...הם הופכים רובוטים ומאבדים את הקסם שהיה .
אני זוכרת את לירון בהתחלה כשהיא הייתה חדשה וגולמית, היא הייתה נראית לי מקסימה על המסך, נרגשת מהמעמד.
וגיא הוא מנחה שתמיד זכור לי עם המון רגש.... בעונה הראשונה שהוא הצטרף, כשלירון הייתה בהריון והוא הנחה את הגמר לבד,
חשבתי לעצמי איזה יופי איך הוא החזיק את זה , עשה עבודה נהדרת.
ממש מרגיש כאילו שחיתות והרס הפורמט מחלחלים אליהם ומקפיאים את המקומות החמים והרגישים שלהם כמנחים \מראיינים.
הם מתיישרים עם הקו של התוכנית, אפס משמעות לתוכן ולאנשים ומאה אחוז משמעות לגימיק הרגעי.
כשחצי מהטקסט שאתה צריך לומר זה הקראה של פרסומות כמה כבר רגש אתה יכול לשים בפנים?

במשימת המשפט, לירון הרשתה לעצמה קצת להתעצבן. וחשבתי שחבל שלא רואים יותר מזה בזמן ההנחיה שלה.

נטה אונה

Well-known member
לירות לא אבל אפשר לסדר לך פגישה עם יהודה ואז זאת יריקה או גרירת הראש על המדרכה.
אופציה נוספת זה שהוא יזיין את אמא שלך ואת אבא שלך (ללא תוספת מחיר).
מה את בוחרת? 🤔
מזכיר לי את הדילמה בקלפי היום
יש לך טרנינג להלוות לי?

פה זה לא בורדל1

Well-known member
לירות לא אבל אפשר לסדר לך פגישה עם יהודה ואז זאת יריקה או גרירת הראש על המדרכה.
אופציה נוספת זה שהוא יזיין את אמא שלך ואת אבא שלך (ללא תוספת מחיר).
מה את בוחרת? 🤔
מתלבט איזה עדויות יותר יפילו את המדינה, של ביבי או שלי ושל האלטר

מצב
הנושא נעול.
למעלה