שרשור הפרק הראשון - 14X1

למה?

אני דווקא חשבתי שיא מן הכי חמוד... אבל הוא לא ישרוד הרבה. אני נותנת לו עוד 4 תוכניות....

Volldemort

New member
העונה הזאת היא כמו סוכריה מחליפת צבעים

בהתחלה זה נורמלי ומשעמם, אח"כ מתחיל להיות מעניין..

icy rain drop

New member
אני כל כך נהניתי מעונה 13, שקשה לי להאמין ש..

עונה 14 תתעלה אבל כמו שאמרתי זה פרק ראשון מעשמם וכולם 'זרים' עדיין זה עוד ישתפר - אני בטוחה

Mar1Zipan

New member
לא לא לא...../images/Emo58.gif

עונה 14, עד כה (קצב ארה"ב) מתבררת כעונה הטובה ביותר אי פעם, עם כמות תהפוכות שמספיקה לשתי עונות+, ואנחנו רק בחצי... כולל כמה קטעים קלאסיים ומרשימים בכל מה שנוגע למועצת השבט וההדחות... יש הרבה למה לחכות!

Edge51

New member
קצת הגזמת לא?

"העונה הטובה ביותר אי פעם"? אתה רציני? למרות שהיא עדין רצה, אני לא מאמין שהיא תתעלה על עונות כמו 7 או 13...גם האולסטאר היה מצוין. וזה לא שאני אומר פה שעונה 14 היא גרועה כן? אני נהנה בדיוק כמוך אבל לא נראה לי שהיא בין ה5 עונות הכי טובות.

Dgogo

New member
מה אתם שיכורים?

מה-4 העונות האחרונות שראיתי 14 היא העלובה ביותר, היא משעממת תהפוכות שההפקה אולצה לעשות בגלל קאסט משעמם בטירוף כי חוץ מארל ויאו מן כל השאר משעממים.... וכן אני רואה בקצב של ארה"ב ורק מפרק 10 התחיל להיות ענין קל בעונה אבל גם לא משהו מיוחד עונה 13 ו-12 לטעמי היו הרבה יותר טובות

icy rain drop

New member
אוי זה כיף לקרוא :]

עודדת אותי להמשיך ולצפות :] תמצאו אותי כאן אחרי הפרק הבא ביום רביעי :]

היי, חדשה פה...

ראיתי את רוב עונות הישרדות, וזה פשווט סדרה ענקית!! אהבתי היום שכולם עזרו לבנות את המסחה ואז היה את האגר והקבוצה השנייה (אני עודלא סגורה כלכך על השמות..)הלכה לאי אחר והתחילה הכל מחדש.. יאו מן-איזה שם זה...חחח, יעזור להם הרבהנ שם.. ורוקי!? איך הוא דומה לסילבסטר סטלון...

icy rain drop

New member
זה היה ברור שחצי יעברו!

הרי תמיד יש שבטים, זה המשחק! אוחח זה היה ברור ועכשיו כואב הלב על הכתומים

היה אחלה פרק

אהבתי את הטוויסט עם סילביה. אבל מעניין אותי מה היה קורה אם לא היה מישהו דומיננטי שהיה לוקח שליטה, אז את מי הם היו שולחים לאי הגלות?... חוץ מזה רציתי שרבו יינצחו, לא יודעת למה
ועוד העיפו את הכוסית היחידה שם. (לא שיש לי נטיות, כן?
) מעניין כמה זמן ייקח עד שיעיפו את ריטה המעצבנת.

לדעתי תמיד יש מישהו שמתבלט, לפחות קצת

ואם שמת לב, ג'ף שאל שאלות מנחות כדי להוביל אותם לבחור במישהו, וברגע שהוא שואל על מישהו שיש עליו אפילו הסכמה חלקית, השאר לא יתנגדו, בטח לא בפרק הראשון. אני רק תהיתי אם היא תחלק את השבט לחזקים ולחלשים, אבל נראה שהיא חילקה די מאוזן. יכול היה להיות משעשע אם לא.

OceaND

New member
האנשים נראים משעממים בעונה הזו

לפחות מהפרק הראשון. כמובן אי אפשר לדעת כי כמה כבר יצא לנו להכיר כל אחד מהם... אבל בדר"כ יש יותר אנשים מוזרים ומצחיקים וגם אין בחורות שנראות טוב!! מזל טוב לפתיחת הפורום הזה, אני אבקר פה לפעמים!

למעלה