שרשור השנות טובות של הפורום

שנה טובה../images/Emo55.gif../images/Emo74.gif../images/Emo70.gif../images/Emo39.gif../images/Emo34.gif

בלופ. שנה טוווווווווובה
! של התחדשות ויצירה. של אמונה ואהבה. של בטחון ושלום(כי כמה שכבר אמרו את זה זה באמת חשוב). שנה של שיגשוג ופריחה וגאווה
אתכם.

שנה של סובלנות

הלוואי שאנשים (ולא צדיק, זה כולל אותי) יקבלו את השונה ללא הבדל לאום, דת, גזע, מין ונטיה מינית (מקווה שלא שכחתי כלום). דוגמה בסיסית היא ששני נאהבים יוכלו להתנשק ברחוב מבלי שיעצרו אותם.
שנה מתוקה לכוווווולם!
נ.ב. שנה שבה שרימפי משתלט על כל פורומי הגאווה בעולם ומנפיק את עצמו בבורסה (שרימפיניון פורומים בע"מ)

לירונר

New member
שנה נהדרת ../images/Emo70.gif

שנת הצלחה (
), בריאות (
), אהבה (
), אושר (
) המון המון ורוד ונוצץ, שיהיה לכולנו רק טוב...

theshadow3

New member
אהה!

שנה טובה, מלאה באושר, אהבה ובריאות. וכמובן - הרבה גאווה לכולם!

merman

New member
שנה מצויינת ומרהיבה

שתהיה שנה של שלום, כי אין לנו כוח להתפוצץ להלחם ולכבוש. שתהיה שנה של שמחה, כי שמחה וצחוק עושים את החיים טובים יותר ובעלי טעם. שתהיה שנה של אהבה, כי בסופו של דבר, למרות שלא all you need is love, בהחלט צריך הרבה הרבה אהבה - לתת ולקבל. שתהיה שנה של השלמה כי גם אם אנחנו בארון, גם אם אנחנו בדרך החוצה, וגם אם אנחנו מופיעים על שערים של מגזינים יוקרתיים, עדין חשוב שנאהב את עצמינו, על כל חלקינו, ונהיה שלמים עם מה שניתן לנו, ונדע להפיק מעצמינו את המיטב ואת האושר. שתהיה שנה של שגשוג וגדילה, כי זה כיף, לגדול, לגלות, להתנסות, לחקור ולהתפתח. בקיצור, המון
- שנה טובה

גם ממני! ../images/Emo140.gif

שתהיה שנה פורה וטובה יותר כלכלית וביטחונית (ולימודית
) מי יתן וגשמי ברכה יבואו על שדותינו, ולב העם יתמלא תקווה מחודשת! שאנשים יפתחו את ליבם ויהיו מוכנים יותר להקשיב, ולתת, ולאהוב.. שאנשים יהיו סובלניים יותר ושתמיד נזקוף את ראשנו בגאווה

דומניק

New member
../images/Emo11.gif shana tova

שששששששנה טובה למועדון הגוואה, אני לא כל כך צעיר בגיל אממ אבל נהנה גם מביסקסואליות וגם מביגילאים , כולם פוטנציאלים :) להכרות אגב אתם כולכם מוזמנים להגיע לחדר " דו מיניים :) " כאן בצ´ט מדי פעם ולהגיד שלום ואולי להשתלב כקבועים , החדר פתוח כל יום כמה פעמים ביום מאחר ואינו קבוע עדיין (אני מופיע שם בשם דומניק כמובן מה גם שהוא קיים כמעט שנה) חיים טובים אחרי השנה הטובה חח דורון

דומניק

New member
../images/Emo25.gifלום חמד ממצב

מי יתן ויקחו לנו את החבילות שאחנו מקבלים מעצמנו חחח חבילות=הצרות שאנחנו מייצרים כל הזמן נ.ב. אין לי מושג מה כתבתי אבל נשמע מעניין נכון?

למעלה