שרשור השערות/רעיונות לסיום העונה ה-9

יעלי1232

New member
אז ככה

קודם כל, ג'נסן אמר בראיון באירוע של CW השבוע, שהדקה האחרונה של הפיאנלה היא Eye opener.
מישה אמר שזה Game changer
ג'ארד אמר שהוא בכה כשקרא את הפיאנלה.

כמה אפשרויות (טוב אני מקצרת כי כמות הספקולציות בטאמבלר שלי מטורפת. אבל אלו הכי חמות עכשיו בפאנדום:)
1. דין הורג את סאם, ובעצם המעשה הזה הופך ל:
א. Kninght of hell
ב. Demon
ג. שימו לב- Angel of Death.

כאשר כל אחת מהאפשרויות האלו תקפה גם אם דין לא הורג את סאם, אלא מנסה להרוג את עצמו ובעצם לא מת.

זוכרים שדין בעצם סומן ע"י גן עדן (הסימן על היד מקסטיאל?) , ועכשיו הוא מסומן ע"י גיהנום? אז האפשרות שהוא יהיה מלאך מוות מאוד מאוד מתאימה.
וגם, יש לנו את הפרק בעונה 7 שבו הוא מחליף את Death... כמו כן מטטרון בפרומו החדש נראה מאוד מאוד מרוצה מעצמו, נראה כאילו הוא בונה על דין להיות ה REAPER שלו...

בקיצור, אלו האפשרויות הבולטות כרגע
אני אישית לא מאמינה שהוא יהורג את סאם (הספקולציות בכיוון אומרות שגם אם כן, אז גדריאל יחייה אותו או קאס) מכיוון שאני לא רואה את דין מתאושש מכזה דבר, בחיים. אבל עצם המחשבה על להרוג את סאם היא כבר משמעותית מאוד ויכולה לדעתי לסדוק את התלות שיש לדין בסאם, ולהתחיל תהליך של בניה מחדש.

לדעתי-
דין ינסה להרוג את סאם. קאס יעצור אותו וישתמש במה שנשאר מה GRACE שלו, סיכוי טוב שימות בדרך (ויהפוך אנושי או משהו) , מהשוק של מה שהוא עשה דין יכוון את ה FIRST BLADE כלפי עצמו, בתקווה למות, אבל הוא לא ימות , זו הקללה של קין. ואז האפשרויות למעלה.

בעיקרון, הטאמבלר מלא באפשרויות, אתן מוזמנות לשלי אם אתן רוצות לקרוא קצת META, דיונים וספקולציות ...

אה

למעלה