שרשור כלכלת פיתוח

adielcohen1983

New member
כלכלת פיתוח

מישהו הבין מה אני אמור לראות במטריצת המוביליות החברתית ואיך אני רואה את זה? מה פשר השורות ומה פשר העמודות וכאלה...

adielcohen1983

New member
בבקשה עזרה...

יש מצב שיש מישהו עם סיכומים בכלכלת פיתוח שאפשר לקפוץ אליו ולצלם?

adielcohen1983

New member
כלכלת פיתוח

יש מצב שמישהו יכול להגיד לי למה במאמר של easterly הוא משתמש באחוז האדמות המתאימות לגידול סוכר חלקי האדמות המתאימות לגידול חיטה בתור משתנה עזר? זה קשור לזה שאחד מהם הוא תק"ל ואחד מהם הוא תע"ל?

meirs22

New member
פיתוח- רפפורט

מה? אף אחד פה לא ניגש למבחן למה אף אחד לא שואל שאלות או עונה??? אם מישהו בכל זאת בעיניינים ויכול להסביר את פתרון התרגיל על הפרק השני זה מאוד יעזור לי. (את החומר הבנתי אבל אני מסתבך במה הוא מחפש ומה החישוב). תודה .

anatlevi

New member
אם תרשום בגוגל "כלכלת פיתוח"

אז באופציה השניה שהוא ימצא לך יש 9 מבחנים של רפפורט בכלכלת פיתוח באוניברסיטת ת"א. זה בטח די דומה..

meirs22

New member
פיתוח

אתה אמור לראות את המוביליות של המדינות בין תקופות שונות- כלומר האם מדינות עניות נהפכו לעשירות וכ"ו. הטורים והשורות הם אותו דבר- מראים על מספר מדינות בכל חלק של הטבלה דהיינו מי היה יותר עשיר ומי היה פחות. כדי לראות את המוביליות אתה מסתכל למשל על טור 1ושורה1 או טור 2 ושורה 2 וכ"ו זה נקודת המוצא זה מספר המדינות שהיו בתקופה הקודמת בקטגוריה זו.ואז אתה רואה כמה מדינות שינו מיקום. שורה 1 וטור 1 צריכים להיות בסכום שווה- אותו מספר מדינות.

למעלה