** שרשור כמעט אחה"צ היום ה79 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
למה אני לא סובלת את קארין ? נראית שחקנית ביצ׳ית .
הגועל של קארין יצא כאשר היא הלכה וסיפרה לכל הבית על הנשיקה של דניאל. אחר כך היא מתפלא שכל הבית מדבר על הרגשות שלה ליהודה". היא הרעילה את תום וגל נגד יהודה, הסתומה עד הסוף הצביעה לו להדחה. אח הגדול עשה לה ריסטארט ופתאום היא אוהבת אותו. גברת סיטואציה.
הדבר היחיד שמבאס אותי שהיא לא הודחה אז בסילבסטר, יכלה להיות מודחת מזמן. אבל ככה זה זיקית שורדת בגלל התכונות שלה , משנה צבע לפי הסביבה שבה נמצאת. ככה קארין, גועלית, בוודאי, מעצבנת- כמובן. תגיע לגמר? סביר להניח שכן. היא על משבצת העציץ= דוגמנית . אני לא אוהבת אותה, אבל מבחינת הישרדות, היא מצליחה לשרוד. אני לא אוהבת את הקול שלה, לא מתחברת ליופי שלה, היא רקובה בפנים וכל הריקבון יוצא החוצה ומסריח.

josh08

Well-known member
הגועל של קארין יצא כאשר היא הלכה וסיפרה לכל הבית על הנשיקה של דניאל. אחר כך היא מתפלא שכל הבית מדבר על הרגשות שלה ליהודה". היא הרעילה את תום וגל נגד יהודה, הסתומה עד הסוף הצביעה לו להדחה. אח הגדול עשה לה ריסטארט ופתאום היא אוהבת אותו. גברת סיטואציה.
הדבר היחיד שמבאס אותי שהיא לא הודחה אז בסילבסטר, יכלה להיות מודחת מזמן. אבל ככה זה זיקית שורדת בגלל התכונות שלה , משנה צבע לפי הסביבה שבה נמצאת. ככה קארין, גועלית, בוודאי, מעצבנת- כמובן. תגיע לגמר? סביר להניח שכן. היא על משבצת העציץ= דוגמנית . אני לא אוהבת אותה, אבל מבחינת הישרדות, היא מצליחה לשרוד. אני לא אוהבת את הקול שלה, לא מתחברת ליופי שלה, היא רקובה בפנים וכל הריקבון יוצא החוצה ומסריח.
רק שקודם דניאל ספר בעצמו את זה לכל הבית...

פלוידיאנית

Well-known member
למה אני לא סובלת את קארין ? נראית שחקנית ביצ׳ית .
כי אין לה שום ביקורת או מודעות עצמית, לא מסוגלת לקבל ביקורת, לפעמים היא מדברת ממרום האולימפוס אבל עבורי הכי הכי מעצבן זה שכשאנשים כבר עושים לה טובה ומשמשים לה חברה ושואלים אותה שאלות היא לא מביטה בהם ובזילזול לוקח לה 30 שניות לענות. אני הייתי מיזמן קמה ואומרת לה דברי אל הקיר, הלכתי. חוץ מזה ראיתי מה שעשתה לדניאל. היא פשוט שיקרה

SNIPES

Well-known member
היום גל ב׳חושפים את הכל׳ התוכנית שהם משדרים אחרי הפרק.
היחידה שהיה עליה פרק גם בזמן שהייתה באח וגם אחרי שיצאה, יודעים מה מעניין :love:

fairytalee

Well-known member
לפי החילוף שהיה
כל דייר צובר לשעון הזוגי שלו דקות עבודה
ברגע שהוא עוצר למנוחה עוצרים את הסטופר שלו

eran191

Well-known member
קארין כל כך בלתי נסבלת, איך מבחורה שהייתה אמורה להיות מזמן בבית היא נהייתה מועמדת לגמר?! מקווה שיהיה לה מקרה אדם שנה שעברה ותעוף שנייה לפני.
קודם כל, ההפקה שמרה עליה.
דבר שני, כשיהודה חזר מההדחה המזוייפת
היא אמרה לעצמה, יהודה חזק בחוץ,
אני אעשה עלילה איתו ואהפוך להיות רלוונטית בבית.
וזה הצליח לה.

yoni564712

Well-known member
וזה הצליח לה.
לא לתת לה קרדיט שחשבה על זה לבד.
זה עוז.

dorya

Well-known member
וזה הצליח לה.
הצליח לה בגדול אבל עדיין יש לי תקווה שהיא לא תגיע לגמר

מצב
הנושא נעול.
למעלה