** שרשור לילה היום ה-68 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Christina 1001

Well-known member
מרינה לפני שבועיים היתה סבבה עם אופק, נצמדה לטליה ופתאום מעמידה את אופק. לא דיירים חדשים, לא דיירים אלימים.. את אופק.
זו רק טעימה קטנה ממסע ההסתה של טליה, עוד בהמשך.. אני באמת מורידה את הכובע בפניה. שחקנית משובחת ביותר 👌

_Anon_

Well-known member
מרינה לפני שבועיים היתה סבבה עם אופק, נצמדה לטליה ופתאום מעמידה את אופק. לא דיירים חדשים, לא דיירים אלימים.. את אופק.
זו רק טעימה קטנה ממסע ההסתה של טליה, עוד בהמשך.. אני באמת מורידה את הכובע בפניה. שחקנית משובחת ביותר 👌
הן חברות

נטה אונה

Well-known member
מרינה בסטי של דיאנתנאל מהיום הראשון

הצודקת11

Well-known member
ברגע שאופק שלח את מרינה

להגיד לטליה שלא תתקרב אליו

ולא תדבר אתו

היא הבינה כמה הוא שונא אותה

אופק עשה טעות ששלח את מרינה להגיד את מה שאמר

ואני בטוחה שמרינה הוסיפה

לפני זה עוד הייתה מעט תקשורת בניהם

*איסי מיאקי

Well-known member
ברגע שאופק שלח את מרינה

ולא תדבר אתו

ואני בטוחה שמרינה הוסיפה

כשאופק עושה את זה הוא "אופקול הרגיש והנפגע"
כשטליה עושה את זה זה "מסע הסתה"

Lota123

Well-known member
כשאופק עושה את זה הוא "אופקול הרגיש והנפגע"
כשטליה עושה את זה זה "מסע הסתה"
זה שונה, כי אופק במקרה הזה שלח את מרינה לדבר עם טליה עצמה. במקרה של טליה היא מדברת על אופק עם מרינה ומסיתה. זה לא אותו דבר

Iakar

Well-known member
זה שונה, כי אופק במקרה הזה שלח את מרינה לדבר עם טליה עצמה. במקרה של טליה היא מדברת על אופק עם מרינה ומסיתה. זה לא אותו דבר
אבל גם אופק דיבר על טליה המון, עם דינה במיוחד. אם דינה הייתה מעמידה את טליה, גם היית אומרת שזה מסע הסתה של אופק נגד טליה? אי אפשר לבחון רק את התוצאה.

Lota123

Well-known member
אבל גם אופק דיבר על טליה המון, עם דינה במיוחד. אם דינה הייתה מעמידה את טליה, גם היית אומרת שזה מסע הסתה של אופק נגד טליה? אי אפשר לבחון רק את התוצאה.
מבינה ומקבלת. מצד שני אופק מדבר עליה עם אנשים שגם ככה לא בטוב איתה. מדבר-חד משמעית כן. הוא לא חף מזה.
אבל היא מדברת עליו רעות עם אנשים שהוא בסדר איתם. דניאל ומרינה מסתבר כבר נפלו. אני רואה את זה כשני דברי שונים

Iakar

Well-known member
מבינה ומקבלת. מצד שני אופק מדבר עליה עם אנשים שגם ככה לא בטוב איתה. מדבר-חד משמעית כן. הוא לא חף מזה.
אבל היא מדברת עליו רעות עם אנשים שהוא בסדר איתם. דניאל ומרינה מסתבר כבר נפלו. אני רואה את זה כשני דברי שונים
היא מדברת עם הקרובים אליה כעת. זה האח, אין להם יותר מידי אפשרויות שם.

foreigner 3

Well-known member
זה הכי גרוע.
הוא הולך למי ששונא אותה ומספר להם פרטים שאמורים להיות אינטימיים ביניהם.
גועל נפש

_Anon_

Well-known member
הוחלט שהיא "קדושה", אז בוחנים כל תזוזה בעין שלה

ק ו ל י ת

Well-known member
ברגע שאופק שלח את מרינה

ולא תדבר אתו

ואני בטוחה שמרינה הוסיפה

אני מקווה שאופק יבין מי זאת מרינה אם יצליח לנחש מי העמיד אותו

מצב