** שרשור לילה היום ה-89 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מיק83

Well-known member
היוש

כן, ממש בקטנה אבל
הראו אותו אוכל לה מהצ׳יפס
והראו שהוא שואב לה על הראש ב1 בלילה פרינציפ.

העלימו המוןןןןןןןן אבל גם המעט שהראו היה איכס
הראו אותה מתחילה איתו ופוגעת בו

הראו קטע מצחיק עם השואב

בסדר555

Well-known member
הראו הרבה
אבל לא הכל

תכלס לא פרק הכי קל לצפייה
אבל כדאי לך להשלים
פרק טוב לסתיו
במיוחד התקציב.. שעוז הראה בדיוק איך הם ניסו להכשיל אותה.
בדיוק התחלתי את הפרק

סתיו נראית כמו רוח רפאים

אשכרה נשים משלמות לו כסף לאפר אותה

Christina 1001

Well-known member
דל"פ
האמת שדיירים כמו מעתוק אפילו יותר דוחים אותי מדיירים כמו שי.
שי זו שי, הייתי דופקת פה תיאור שיהלום אותה אבל מרוש תשלח אותי לקיביני.

מעתוק..
לא רק שהייתה צריכה להתרפס בפניהם שיסכימו להתחשב בדעה שלה ולסמוך על השיקולים שלה,
אחרי שעונה שלמה הם מתנשאים ומרצים לה על כמה היא צריכה להגיד את דעתה ולעמוד על שלה בלי לפחד,
ואז יושבת מול שי במבט אחוז אימה ומתנצלת, השד יודע על מה, ומבטיחה שהיא תגרום לכך שהישיבה תצליח.
והם מחזקים אותה ואומרים לה שעליה הם סומכים, עליה ועל יענקי. והם יודעים שהיא לא תאכזב אותם.

ואז הם יושבים שם וצועקים ומפריעים ומשפילים את סתיו, ועושים הכל כדי לחבל בהצלחת התקציב.
ומעתוק יושבת שם וסופגת. לא מעזה לבוא אליהם בטענות לאחר מכן, חלילה ששי לא תתעצבן ושניר לא יהיה מאוכזב ממנה.
אנשים חסרי אופי שמבטלים את עצמם יכולים להביא לי גירודים לא פחות..
נגעלתי קצת ממעתוקה הפרק, ולא משנה כמה לב טוב יש לה.
אופי אין.

yoni564712

Well-known member
דל"פ

מעתוק..
לא רק שהייתה צריכה להתרפס בפניהם שיסכימו להתחשב בדעה שלה ולסמוך על השיקולים שלה,
אחרי שעונה שלמה הם מתנשאים ומרצים לה על כמה היא צריכה להגיד את דעתה ולעמוד על שלה בלי לפחד,
ואז יושבת מול שי במבט אחוז אימה ומתנצלת, השד יודע על מה, ומבטיחה שהיא תגרום לכך שהישיבה תצליח.
והם מחזקים אותה ואומרים לה שעליה הם סומכים, עליה ועל יענקי. והם יודעים שהיא לא תאכזב אותם.

ואז הם יושבים שם וצועקים ומפריעים ומשפילים את סתיו, ועושים הכל כדי לחבל בהצלחת התקציב.
ומעתוק יושבת שם וסופגת. לא מעזה לבוא אליהם בטענות לאחר מכן, חלילה ששי לא תתעצבן ושניר לא יהיה מאוכזב ממנה.
אופי אין.
giphy (5).gif

Rosemary123

Well-known member
דל"פ

מעתוק..

אופי אין.
ברוב הימים הייתי מסכימה איתך באלף אחוז אבל לא הפעם...כי היא סוף כל סוף גרמה לאי נוחות קלה בקבוצה (למרות שהתנצלה אלפיים פעם) עדיף לי אותה מאברהם והרוע שלו למרות שבדרך כלל אני רואה את העפים עם הרוח כיותר מסוכנים (כי הם אלו שנותנים כוח למרושעים שלא היו שווים כלום בלעדיהם) אבל מגיע לה שאפו...היא באמת בן אדם מרצה (גם אם בבית זה קצת מוקצן זה עדיין האופי שלה) והיא הלכה כנגד הזרם ועל זה נגיע לה שאפו ענק

Christina 1001

Well-known member
ברוב הימים הייתי מסכימה איתך באלף אחוז אבל לא הפעם...כי היא סוף כל סוף גרמה לאי נוחות קל לקבוצה (למרות שהתנצלה אלפיים פעם) עדיף לי אותה מאברהם והרוע שלו למרות שבדרך כלל אני רואה את העפים עם הרוח כיותר מסוכנים (כי הם אחו שנותנים כוח למרושעים שלא היו שווים כלום בלעדיהם) אבל מגיע לה שאפו...היא באמת בן אדם מרצה (גם אם בבית זה קצת מוקצן זה עדיין האופי שלה) והיא הלכה כנגד הזרם ועל זה נגיע לה שאפו ענק
נכון אבל איפה ההתרעמות על זה שהם כמעט הרסו לה את התקציב? ולכל הדיירים כקבוצע? חוסר היכולת לעמוד על מה שנכון וצודק מביא לי סעיף.

Rosemary123

Well-known member
נכון אבל איפה ההתרעמות על זה שהם כמעט הרסו לה את התקציב? ולכל הדיירים כקבוצע? חוסר היכולת לעמוד על מה שנכון וצודק מביא לי סעיף.
ברור לי שהיא לא בצד שלה אבל היא עדיין עשתה הפרק משהו אמיץ והמניות שלה אצלי אישית עלו

tarimulu

Well-known member
החלום שלא יתגשם:

רביעי - אברהם מקבל כרטיס לגמר

שבת - ליאל מודח בתחילת השידור, נותרו 6 דיירים בבית

שבת אמצע השידור - שי מודחת, יש חמישייה בבית

שבת סוף השידור - פונים שוב לבית, אומרים שלום ל-5 הדיירים האחרונים שנותרו בבית, ואז מודיעים להם: עכשיו תתקיים ההדחה האחרונה ונגלה מי רביעיית הגמר

סתיו מודחת
רביעיית הגמר: אברהם, שניר, יענקי, מעתוק

בסדר555

Well-known member
החלום שלא יתגשם:

רביעי - אברהם מקבל כרטיס לגמר

שבת - ליאל מודח בתחילת השידור, נותרו 6 דיירים בבית

שבת אמצע השידור - שי מודחת, יש חמישייה בבית

שבת סוף השידור - פונים שוב לבית, אומרים שלום ל-5 הדיירים האחרונים שנותרו בבית, ואז מודיעים להם: עכשיו תתקיים ההדחה האחרונה ונגלה מי רביעיית הגמר

סתיו מודחת
רביעיית הגמר: אברהם, שניר, יענקי, מעתוק
barbi11.gif

מיק83

Well-known member
רק שלא ייבחר מישהו לגמר כמו בעונה קודמת

בעעע

yoni564712

Well-known member
מי זרק פה שנגר יהיה בצינור היום

ובסוף יש איזה מישהו מראיין מישהי
ואת שניהם אני לא מכיר