** שרשור לילה היום ה-90 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בסדר555

Well-known member
מצטערת. אני במצב של שוק. מוחלט.
מה קורה פה?!?
לא הספיק אח ואחות ואקס ואבא במראה ואמא בטלפון

סוף סוף נפטרנו מהאחות השתלטנית סוף סוף נשמנו לרווחה ואז זה.

מה נהיה פה.
היא נכנסה בשביל הקבוצה

mimes17

Well-known member
מצטערת. אני במצב של שוק. מוחלט.
מה קורה פה?!?
לא הספיק אח ואחות ואקס ואבא במראה ואמא בטלפון

סוף סוף נפטרנו מהאחות השתלטנית סוף סוף נשמנו לרווחה ואז זה.

מה נהיה פה.
בושה וחרפה.. ביזיון שלא היה כדוגמתו.. והכל בגלל עוז.. שיפטרו אותו כבררר!! :mad: :mad: :mad: :mad:

צופה מלונדון

Well-known member
עכשיו נראה אם מה ששי חי חזה בקשר לליאל שיתהפך מחדש- אכן יקרה.
אם כן- אז הוא ללא ספק מתפנה בדילוגים קלילים וגם בענטוזי עכוז שהוא אוהב- היישר למדרגות ולעולם האכזר שיחכה לו בחוץ.

GalK22

Well-known member
אני מקווה שליאל לא יתהפך על סתיו, זה ישבור אותה. היא תמיד רצתה להיות חברה שלו, גם אחרי כל ההשפלות.

mimes17

Well-known member
עוז פשוט נזק לפורמט, נזקק!! הרס אותו לגמרי.. באיזה קטע הוא מכניס דיירת שהודחה ועוד עם ההורים שלה ועוד לדייר אהוב שלו שמתנהג נורא.. הכל על מנת שיירגע.. ושלא נדבר על כל המסרים שהם מעבירים.. הרי כל הקטע באח הגדול זה להיות מבודד מהבחוץ.. מה זה?? צוחקים עלינו בפנים..למה אני צופה בזבל הזה, למה??? בושה וחרפה.. ביזיון!! מעניין מה התגובות ברחבי הרשת איך בא לי חרם ענק על התוכנית.. ביטולים המוניים של ערוץ 26 שהרייטינג יהיה 2 אחוז.. להקיא מהם

_אלכסה

Well-known member
עוז פשוט נזק לפורמט, נזקק!! הרס אותו לגמרי.. באיזה קטע הוא מכניס דיירת שהודחה ועוד עם ההורים שלה ועוד לדייר אהוב שלו שמתנהג נורא.. הכל על מנת שיירגע.. ושלא נדבר על כל המסרים שהם מעבירים.. הרי כל הקטע באח הגדול זה להיות מבודד מהבחוץ.. מה זה?? צוחקים עלינו בפנים..למה אני צופה בזבל הזה, למה??? בושה וחרפה.. ביזיון!! מעניין מה התגובות ברחבי הרשת איך בא לי חרם ענק על התוכנית.. ביטולים המוניים של ערוץ 26 שהרייטינג יהיה 2 אחוז.. להקיא מהם
הוא כבר עשה את זה בעבר כשהכניס את גל גברעם ומה שמה (תיזהרו מקארין)

tarimulu

Well-known member
איך רדיוס של קילומטר התלכלך שם מאוכל
כאילו הטמינו פצצה באחת העוגות

מצב
הנושא נעול.
למעלה