** שרשור לילה היום ה100 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בא לי להקיא מ "החברותא" המזויפת על הספסל קארין ג'וזי ואלמוג מתרפקים על אילון וימית 🤮אלמוג שהייתה שם שניה וחצי וקארין שאף פעם לא הייתה חברה שלהם חחח
אבל גוזי באמת לא ליכלך על אילון וימית ככה ששמה אין כלום מזויף מבחינתו

svtar25

Well-known member
אז מה בעצם קרה במשימת משפט? חוץ מריב ינני &לינור? לא הבנת! תום רצה לחבק את גל...זה ברור.. מה חוץ מזה?

yoni564712

Well-known member
אז מה בעצם קרה במשימת משפט? חוץ מריב ינני &לינור? לא הבנת! תום רצה לחבק את גל...זה ברור.. מה חוץ מזה?
גם ריב יונני לינור קחו בערבון מוגבל, זה נראה שנזרקה מילה לאוויר ותו לא.
אין כלום, לא יהיה כלום.

נטשונת1234

Well-known member
הרימו לקארין אלא מה.
ועל הדרך ביאסו את אלמוג ואורן איכשהו, לא ברור איך, אבל היות ולאף אחד שם אין משהו אישי איתם- מניחה שפשוט לא הרבה בחרו בהם לחמישיה שלהם.

lamalolama4

Well-known member
באין ציפור שיר גם עורב ,הוא זמיר, אומר הפתגם, ובלית ברירה נותרנו עם שאריות מחוממות בפעם המי סופר כמה של האין-רומן בין ג'וזי פאפי לקארין נטולת התוכן האנושי. העובדה שקארין הגיעה עד לפה אומר שהיא עשתה לפחות משהו אחד נכון. מה ששלה שלה, ואת זה אי אפשר לקחת לה: קארין היא אלופת הבית בדילוגים. זאת לא מיומנות שהיא פיתחה בנווה אילן, זה כישרון שהיא הגיעה איתו מהבית ואף דיווחה עליו כדין בתעודת הזהות שלה. ואכן, במהלך העונה קיבלנו המחשה מעשית שמדגימה עד כמה היכולת לדלג בזמן משלולית לשלולית היא קריטית כשכל מה שיש לך להציע זה מגפיים. בטח בעונה שבה את מוקפת במקדמי עלילה טבעיים ואת מתקשה לייצר אחת משל עצמך כי בואי, קודם תלמדי להרכיב משפט אחד קוהרנטי בעברית ונתקדם משם.
(סמדר שילוני- YNET)

Aye123

Well-known member
אז עכשיו ג׳וזי לא אוהב את מי שמדבר ומרים את הקול?
מפתיע כי החבר הכי טוב שלו היה אלוף בזה .

סורי אלו קטעים של ג׳וזי שאני פחות מעריכה..
הרמיזה הזאת על גל, בהמשך ל ״הן מקנאות בך״ מפעם שעברה. אם גל הייתה ״תוקפת״ את ימית בשביל להגן עליו בסיטואציה מסוימת אני בטוחה שזה שהיא מדברת בקול לא היה מפריע לו.

(האישיו ככל הנראה לא היה בין קארין לגל אלא ימית וגל
אבל הוא עדיין בחר לפרגן לימית על איך שדיברה כשבצד השני ״אחותו״)

מיק83

Well-known member

הרמיזה הזאת על גל, בהמשך ל ״הן מקנאות בך״ מפעם שעברה. אם גל הייתה ״תוקפת״ את ימית בשביל להגן עליו בסיטואציה מסוימת אני בטוחה שזה שהיא מדברת בקול לא היה מפריע לו.

ואת זה ראית דרך הצינזור?

ראש גזר 6789809896

Well-known member

ראית מה היה כי אני לא היה צינזור איך אפשר לדעת מה היה

מצב
הנושא נעול.
למעלה