** שרשור לילה היום ה103 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

פיקנטינה

Well-known member
האמת?
לא נהנתי מי יודע מה מהפרק.
שאפתי ליותר.

על אחת כמה וכמה שמדובר פה ב*משפט לדיירים שעדיין משתתפים בתוכנית* והתוכנית יותר עסקה בדרמות בין המודחים.
כינכון כי אלמוג ואורן ונועה ואופיר..... מה כבר יכול להיות מעניין. נתנו לנועה לדבר יותר מידי

shiri1429

Well-known member
האמת?
לא נהנתי מי יודע מה מהפרק.
שאפתי ליותר.

על אחת כמה וכמה שמדובר פה ב*משפט לדיירים שעדיין משתתפים בתוכנית* והתוכנית יותר עסקה בדרמות בין המודחים.
אני נהנתי בעיקר להתלונן על כל הדיירים הישנים 😅

יסמין 💙

Well-known member
באמת קארין נאטמת ברגעי האמת,, איך אפשר להגיב כך בעדינות לאילון?? הוא מזעזע
מזל שיש את ימית ורונית שהרימו לה.. היא התבגרה במהלך העונה אבל כמו שאמר בגדדי הדרך עוד ארוכה..
ואני אגיד את זה, שמחה איך בגדדי סיכם את הכל: הן מקנאות בך ואני אהיה השומר שלך כשתצאי וכל החיים יקנאו בך, היום הייתה ההוכחה לזה, כל הפרצופים והעקיצות של גל ולינור פשוט מזעזע..
לינור מהיום הראשון לא סבלתי אבל גל ירד לי ממנה לגמרי.. איזה כיף שהודחה חודשיים לפני הגמר, עוד הייתה מסוגלת לחשוב שהיא מלכת העולם

yoni564712

Well-known member
מזל שיש את ימית ורונית שהרימו לה.. היא התבגרה במהלך העונה אבל כמו שאמר בגדדי הדרך עוד ארוכה..
ואני אגיד את זה, שמחה איך בגדדי סיכם את הכל: הן מקנאות בך ואני אהיה השומר שלך כשתצאי וכל החיים יקנאו בך, היום הייתה ההוכחה לזה, כל הפרצופים והעקיצות של גל ולינור פשוט מזעזע..
לינור מהיום הראשון לא סבלתי אבל גל ירד לי ממנה לגמרי.. איזה כיף שהודחה חודשיים לפני הגמר, עוד הייתה מסוגלת לחשוב שהיא מלכת העולם
"הן מקנאות בה"
גם קארין: למה לא כתבו לי בספר מחזור כמו שלכולם כתבו |בוכה| |בוכה| |בוכה| |בוכה| |בוכה| |בוכה|

בסדר555

Well-known member
לפי מה שהבנתי צינזרו הרבה
אחרי המשפט קארין אמרה שהיא הייתה מרוצה ממה שאיילון אמר
אז אולי ראינו דקה מתוך רבע שעה

andersonian

Well-known member
גם מגל היא ביקשה סליחה
היה דיון ארוך שלא שודר, יותר התעסקו בריב של רונית ולינור
אתה רואה איך פשוט עובדים על הציבור צופי ערוץ 13?
אני רואה תגובות באינסטאגרם כאילו קארין ההתגלמות של האישה האידאלית
הזאוי!

yoni564712

Well-known member
לינור הכי שקרנית בעולם.. לא הייתי סומכת על מילה שלה
גם גל הייתה בלייב ואמרה.
גם קארין אמרה שהיה דיון על רמי בין שתיהן וג'וזי אמר שהוא לא הבין בכלל על מה הן דיברו.
וממה שראינו על המרקע זה שכל המשפט של קארין היה בכלל על הריב של רונית ולינור.

Taltul63

Well-known member
גל מלכת העולם!
היא לא מקנאה ואין לה במה.
קארין גם אם תחיה עוד 200 שנה לא תגיע לעשייה שלה, ללב שלה, לחברה שהיא , לבטחון העצמי שלה והרשימה עוד ארוכה.
קארין תמיד תישאר מלכת היופי בדימוס שלא הצליחה למנף את עצמה, באה לתכנית ריאליטי לעשות איזשהו תיקון , שיכירו אותה..אני באופן אישי הכרתי בחורה ממורמרת , קנאית וחסרת בטחון.
והאמירה של אילון קשה, אבל לא תלושה מהמציאות.
היא נמצאת בתכנית בחסד ולא בזכות!!!

SNIPES

Well-known member
גל מלכת העולם!
קארין גם אם תחיה עוד 200 שנה לא תגיע לעשייה שלה, ללב שלה, לחברה שהיא , לבטחון העצמי שלה והרשימה עוד ארוכה.
קארין תמיד תישאר מלכת היופי בדימוס שלא הצליחה למנף את עצמה, באה לתכנית ריאליטי לעשות איזשהו תיקון , שיכירו אותה..אני באופן אישי הכרתי בחורה ממורמרת , קנאית וחסרת בטחון.
את מקנאה בה!

nicknick

Well-known member
גל מלכת העולם!
גל מקסימה ובעיני יש בה הרבה טוב.
אבל אני פחות מתחברת לאבסולוטיות הזאת של מישהי אחת מושלמת,
שתמיד נכונה וצודקת, כל מילה וכל תגובה שלה תמיד במקום. ומנגד מישהי אחת שיש בה רק שלילי ולא הרוויחה את מקומה בתוכנית.
אני לפחות לא הרגשתי את זה על גל העונה.... נהניתי ממנה מאוד אבל אני לא עיוורת לחסרונות שלה ולרגעים הפחות מחמיאים שלה.
והאם בשביל להחמיא לגל צריך להנמיך את קארין? זה חייב להיות השוואה ביניהן?

Taltul63

Well-known member
שתמיד נכונה וצודקת, כל מילה וכל תגובה שלה תמיד במקום. ומנגד מישהי אחת שיש בה רק שלילי ולא הרוויחה את מקומה בתוכנית.
אני לפחות לא הרגשתי את זה על גל העונה.... נהניתי ממנה מאוד אבל אני לא עיוורת לחסרונות שלה ולרגעים הפחות מחמיאים שלה.
זה שכתבתי גל מלכת עולם היה ציני לחלוטין.
בעיניי יש מלכה אחת וזאת אמא שלי.
לגל יש מלא חסרונות, מלאאאאא.
עלתה לי לא פעם על העצבים וגם כתבתי זאת.
אבל הקטע הזה לכתוב כל רגע הן מקנאות בקארין...נו באמת..גל מקנאה בקארין??? גל אהבה את קארין כמו שאף אחד אחר לא אהב אותה בבית הזה!!!
דרך אגב... הגבתי לתגובה שהורידה את גל כדי להחמיא לקארין, מדוע רק אני מקבלת ביקורת?
לילה טוב יקרה.

nicknick

Well-known member
זה שכתבתי גל מלכת עולם היה ציני לחלוטין.
בעיניי יש מלכה אחת וזאת אמא שלי.
לגל יש מלא חסרונות, מלאאאאא.
עלתה לי לא פעם על העצבים וגם כתבתי זאת.
אבל הקטע הזה לכתוב כל רגע הן מקנאות בקארין...נו באמת..גל מקנאה בקארין??? גל אהבה את קארין כמו שאף אחד אחר לא אהב אותה בבית הזה!!!
דרך אגב... הגבתי לתגובה שהורידה את גל כדי להחמיא לקארין, מדוע רק אני מקבלת ביקורת?
לילה טוב יקרה.
טעות שלי, לא קלטתי את הציניות |חיבוק|
אני לא חושבת שהן מקנאות בקארין,לא שזה רעיון כל כך מופרך שמישהו שהודח יקנא במישהו שעדיין בפנים,
אבל לא מרגיש לי שזה המקום שהן מגיעות ממנו הפעם.
אבל משהו יש להן איתה .אין ספק שבחלקו מוצדק, כי הן ראו ושמעו דברים מבחוץ,
אבל לתחושתי גם האיחוד הזה של גל ולינור בחוץ קצת גורם להם להתבחבש בנושא ולחמם את המדורה יחדיו,
שני אנשים יחד מול מטרה, ייתנו לנושא יותר משמעות .

לא ביקרתי רק אותך ממקום אישי, פשוט ההודעה שתפסה את עיני בתוך כל עומס ההודעות, לפעמים מתפספס ולא קוראים את הכל.

Moiya_1

Well-known member
לא חייב, ממש לא.
גל אכן מקסימה אבל לגמרי לא מושלמת. לבחורה הזו יש דפקות ומה שמיוחד בה זה שהיא מודעת לכך שאינה מושלמת. שמעתי אותה לא אחת טוענת כך בהיותה דיירת בבית האח.

מצב
הנושא נעול.
למעלה