** שרשור לילה היום ה103 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
לא חייב, ממש לא.
גל אכן מקסימה אבל לגמרי לא מושלמת. לבחורה הזו יש דפקות ומה שמיוחד בה זה שהיא מודעת לכך שאינה מושלמת. שמעתי אותה לא אחת טוענת כך בהיותה דיירת בבית האח.
למי אין דפקות? לי, יש!!! המון! היו המון, חלק עברו עם הגיל וחלק לא! אף אחד לא מושלם!
ישו אמר : " מי שלא חטא שיזרוק אבן" ( במריה מגדלנה שנתפסה בפעילות זנות ונקבע שיש לסקול אותה באבנים)
אני לא נוצריה, אבל אני ממש אוהבת חלק מדרשות של ישו.

יסמין 💙

Well-known member
גל מלכת העולם!
היא לא מקנאה ואין לה במה.
קארין גם אם תחיה עוד 200 שנה לא תגיע לעשייה שלה, ללב שלה, לחברה שהיא , לבטחון העצמי שלה והרשימה עוד ארוכה.
קארין תמיד תישאר מלכת היופי בדימוס שלא הצליחה למנף את עצמה, באה לתכנית ריאליטי לעשות איזשהו תיקון , שיכירו אותה..אני באופן אישי הכרתי בחורה ממורמרת , קנאית וחסרת בטחון.
והאמירה של אילון קשה, אבל לא תלושה מהמציאות.
היא נמצאת בתכנית בחסד ולא בזכות!!!
גם לא תגיע לשחצנות שלה לטרחנות שלה ליהירות שלה
שאני אמשיך..!!!

זויהה

Well-known member
באמת קארין נאטמת ברגעי האמת,, איך אפשר להגיב כך בעדינות לאילון?? הוא מזעזע
מזל שיש את ימית ורונית שהרימו לה.. היא התבגרה במהלך העונה אבל כמו שאמר בגדדי הדרך עוד ארוכה..
ואני אגיד את זה, שמחה איך בגדדי סיכם את הכל: הן מקנאות בך ואני אהיה השומר שלך כשתצאי וכל החיים יקנאו בך, היום הייתה ההוכחה לזה, כל הפרצופים והעקיצות של גל ולינור פשוט מזעזע..
לינור מהיום הראשון לא סבלתי אבל גל ירד לי ממנה לגמרי.. איזה כיף שהודחה חודשיים לפני הגמר, עוד הייתה מסוגלת לחשוב שהיא מלכת העולם
ממש ממש לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Droritt

Well-known member
הם מבינים הכללל על מה שמדובר בחוץ.. רמי מבין ששישדרו את הקטע עם דניאל (כנראה קיווה שלא), אלמוג מבינה שיש דיבור חזק שהיא בגמר, קארין מבינה שהיה עניין בחוץ על הקטע שלה עם יהודה..

nicknick

Well-known member
@Maybe Mary את יכולה להזכיר כמה ימים נשארו?
זה תמיד מרומם את רוחי לדעת שהפיאסקו הזה עוד רגע מסתיים

dotan282872

Well-known member
אם רועי עוז רוצה ללכת עד הסוף אז שיעשה להם כיבוי אורות ואז יעיר אותם לגמר.
אם כבר אז כבר.

אורחתלרגע23

Well-known member
ההפקה מפחדת מהצבעות מאורגנות כמו ההצבעה שהעיפה את ליאור?
חחח אין בדיחה כמוהם

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אנשים רשמו שצריך היה להביא לגוזי במשפט אנשים כמו דרור מור ודיויד גם אם הם היו נכנסים הם לא היו אומרים לו כלום דרור יודע שיצא רע ולכן לא יגיד כלום\
דיוויד אם היה בא ואומר משהו היה בעיקר מביך את עצמו ומור מפחדת מאש אחרי מה שהיה עם גל בבית ומה שעשתה לה ויודעת שאם תעשה את זה גם לגוזי היא תחטוף אש לכן לא היה את מי להביא נגד גוזי
אפילו שולה אם הייתה נכנסת הייתה מביכה את עצמה אחרי החצי מיליון שקיבלה

מצב
הנושא נעול.
למעלה