** שרשור לילה היום ה103 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

josh08

Well-known member
כתבתי את זה בסוף שרשור אחרהצהריים - אז לטובת מי שפספס ולרבים רבים כאן בפורום שמודאגים מהדחה של דניאל:
6 דיירים יהיו בגמר.
2 מודחים צריכים לצאת.
חלקו 6 ב-2.
מסקנה: דניאל בגמר!

לאה133

Well-known member
אני חושבת שהמודחים קבעו את החמישיה שלהם ומתוך הרשימות האלה כנראה יבחרו את המודח מחר.
לדעתי לא מוסרי לעשות משפטי מהסוג הזה עם המודחים שיש להם בטן מלאה לעומת דיירים סגורים בבית שלא ראו את הפרקים ולא יודעים מה הם ראו, להאשים אותם זה מעליב ולא מכבד

Moiya_1

Well-known member
אני חושבת שהמודחים קבעו את החמישיה שלהם ומתוך הרשימות האלה כנראה יבחרו את המודח מחר.
לדעתי לא מוסרי לעשות משפטי מהסוג הזה עם המודחים שיש להם בטן מלאה לעומת דיירים סגורים בבית שלא ראו את הפרקים ולא יודעים מה הם ראו, להאשים אותם זה מעליב ולא מכבד
לא ראוי. לדעתי יפתחו את הקווים מחר בתחילת התוכנית. כבר עשו זאת בערב ויעשו זאת גם מחר.

alesandro2

Well-known member
יצא סרטון של חקיינית דומה קופי ללינור שמראיינת אנשים בשווקים ושואלת למי אתם מצביעים, כולם זהבה, היא מנסה לשכנע אותם להצביע לרמי , אכלו אותה

dorya

Well-known member
כל המשפט הזה הוכיח כמה כושל עוז שהדיח כל כך מוקדם אנשים שמייצרים תוכן מזבוב ובמקום זה העדיף לקדם במשך עונה שלמה בחור אלים ובחורה שקלה לתמרון בנסיון לממש את פנטזית המשולש הרומנטי שהוא בונה בראש...
נ.ב- דלית י'כוכבת 😂😂

fairytalee

Well-known member
משימה מפוספסת.

מישהו עוד יכול לחשוב שג'וזי הלך 100 יום בבית וזרקו עליו פרחים.

גל ולינור, כבר פתחו בחזרה הקודמת שלהן והבינו שזה עלול לעלות להן בקמפיין, אז הסתפקו בגלגולי עיניים.
קארין הרוויחה מזה וגם מזה שהחונטה של ג'וזי רואה שהוא אוהב אותה והיו סלחניים.

לשארית חונטת הגולשים אין בני זוג בבית אז לא הייתה להם סיבה לכבד בנוכחותם כשהם כבר לא בצד המנצח,
וזה יצר תמונה לא מאוזנת ולא מייצגת של העונה.

ולא, לא מעניין אותי מה ימית חושבת על אורן. הם לא היו דקה ביחד בבית.

yoni564712

Well-known member
משימה מפוספסת.

גל ולינור, כבר פתחו בחזרה הקודמת שלהן והבינו שזה עלול לעלות להן בקמפיין, אז הסתפקו בגלגולי עיניים.

לשארית חונטת הגולשים אין בני זוג בבית אז לא הייתה להם סיבה לכבד בנוכחותם כשהם כבר לא בצד המנצח,

גם קארין בתוך הבית לאחר מהמשימה וגם לינור בלייב שלשום אמרו שהיה דיון מאוד ארוך בינה לבין קארין ובין גל לבין קארין ושבסוף הדיון, קארין התנצלה בפניהן.
זה פשוט לא שודר. התעסקו בריב של לינור ורונית לכל אורך המשפט של קארין.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
משימה מפוספסת.

לשארית חונטת הגולשים אין בני זוג בבית אז לא הייתה להם סיבה לכבד בנוכחותם כשהם כבר לא בצד המנצח, וזה יצר תמונה לא מאוזנת ולא מייצגת של העונה.

ונניח שדרור מור ודיויד היו נכנסים מה אם הם יהיו אומרים לו כבר
כול אחד מסיבות שלו עדיף לא לבוא
דרור היה עסוק בחוץ ומפחד לצאת רע שוב
דיויד מפחד לראות את קארין אז לא בא
ומור מפחדת מאש מאז מה שקרה עם גל
ושולה יש לה חצי מיליון שיקבלה לא נראה כאילו הפקה רוצה לתת לה עוד

פיקנטינה

Well-known member
משימה מפוספסת.

קארין הסתננה. כמו שהסתננה עד לשלב זה בתכנית... כך הסתננה לחמישייה שלהם יענו בכאילו . אף אחד לא חושב שמגיע לה. ימית חיילת של יהודה גם בחוץ כנראה. אמרה את קארין על חשבון רמי. אבל מי היא ומה זה משנה. רמי בגמר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה