** שרשור לילה היום ה103 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

TalBrit

Well-known member
אמיתי לגמרי- אתם לא מבינים מה קרה לי עכשיו. נרדמתי מ19 לכמה שעות והיו לי חלומות ממש ממש מוזרים. זה היה סוג של inception. כל שנייה "קמתי" מהחלום וגיליתי משהו ממש מוזר. נגיד סבב אחד שאין לי רק חתול אחד אלא שניים. סבב שני, הבוס שלי גר איתי משום מה... סבב נוסף, אני מגלה שהטאבלט שקניתי קם לחיים ועל דעת עצמו מצלם דברים ברחבי הדירה שלי. אני מחזיקה אותו בבעתה ורואה דרך הטאבלט את הדירה שלי, ובתוכה אנשים אחרים שלא מופיעים מולי במציאות! (אהההה!!!)...
סבב נוסף, איך שאני "מתעוררת" אני כזה "וואו כמה ישנתי, פספסתי את הפרק! פותחת את הפורום להיות מה היה ורואה פתיחת עדכון שרשור "ג'וזי הועף מבית האח!" !!!
חוזרת לחלום ואני חולמת שאני כאילו בתוך הפרק, באמצע הודעה לדיירים שג'וזי כבר כמה ימים לא מגיב לקריאות האח, אז הוצא מהבית.
עכשיו התעוררתי (האמנם?!)
"גמר בהפתעה- לא מודעים לדיירים."

😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱
מה זה הסיוט הזה!
ותכננתי לראות את הפרק היום להרגע קצת לפני עבודה שעוד צריכה להספיק אבל אני מפחדת!
הכל אמיתי לגמרי!
אולי אני בכלל מחברת החלומות של קארין?

nicknick

Well-known member
אמיתי לגמרי- אתם לא מבינים מה קרה לי עכשיו. נרדמתי מ19 לכמה שעות והיו לי חלומות ממש ממש מוזרים. זה היה סוג של inception. כל שנייה "קמתי" מהחלום וגיליתי משהו ממש מוזר. נגיד סבב אחד שאין לי רק חתול אחד אלא שניים. סבב שני, הבוס שלי גר איתי משום מה... סבב נוסף, אני מגלה שהטאבלט שקניתי קם לחיים ועל דעת עצמו מצלם דברים ברחבי הדירה שלי. אני מחזיקה אותו בבעתה ורואה דרך הטאבלט את הדירה שלי, ובתוכה אנשים אחרים שלא מופיעים מולי במציאות! (אהההה!!!)...
סבב נוסף, איך שאני "מתעוררת" אני כזה "וואו כמה ישנתי, פספסתי את הפרק! פותחת את הפורום להיות מה היה ורואה פתיחת עדכון שרשור "ג'וזי הועף מבית האח!" !!!
חוזרת לחלום ואני חולמת שאני כאילו בתוך הפרק, באמצע הודעה לדיירים שג'וזי כבר כמה ימים לא מגיב לקריאות האח, אז הוצא מהבית.
עכשיו התעוררתי (האמנם?!)

😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱
מה זה הסיוט הזה!
ותכננתי לראות את הפרק היום להרגע קצת לפני עבודה שעוד צריכה להספיק אבל אני מפחדת!
הכל אמיתי לגמרי!
התוכנית הזאת משבשת את המוח , עד כדי כך אנחנו מושקעים בזה שזה נכנס לנו לחלומות.
ובכללי חלומות של שנת צהריים ערב הם מוזרים הרבה פעמים.
נשמע שהיה לך מעניין , חלום כזה עוד לא שמעתי, הרגת אותי עם זה שהתעוררת בתוך החלום :LOL:

פעם חלמתי שאני בתוך בית האח, לא הבנתי איך הגעתי לשם פתאום ונבהלתי מזה שכולם רואים אותי במצלמות.
בסוף הודחתי מהר מאוד כי הייתי פרווה.

Moiya_1

Well-known member
נשמע שהיה לך מעניין , חלום כזה עוד לא שמעתי, הרגת אותי עם זה שהתעוררת בתוך החלום :LOL:

פעם חלמתי שאני בתוך בית האח, לא הבנתי איך הגעתי לשם פתאום ונבהלתי מזה שכולם רואים אותי במצלמות.
[/QU
בטח הודחת כי סירבת לשטוף כלים, מה הבעיה שלך להשתמש בכפפות אה? יכולת להגיע בקלות לגמר!

TalBrit

Well-known member

ענק!!! מזל שלא חלמתי את זה...
אין סיכוי שאת פרווה, מי שאמרה לך את זה מקנאה ;)

מרגוליקו

Well-known member
עכשיו התעוררתי (האמנם?!)

😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱
מה זה הסיוט הזה!
הכל אמיתי לגמרי!
את יצירתית נשמה. גם החלומות שלך יצירתיים וגם הכתיבה שלך יצירתית ומצחיקה. .. חחחחח....

נטשונת1234

Well-known member
אז בגדול זה פשוט לותר על הדיירים שלך. כאילו עוז לא סומך על ה"תוכן האנושי" שלהם ומשתמש בגימיקים זולים כדי להחזיק את הקהל. במקום לערוך להם שבוע פרידה ראוי, שיותיר להם- ולנו, טעם טוב מהעונה, הוא בוחר בקל והסדיסטי- לתת לנו לראות אותם סובלים ולגחך בכל פעם שהם מנסים להבין מתי זה נגמר...להיות כביכול חלק מסוד.

רק שהוא מפספס שזה לא מהנה בכלל, גם לצופה. היומיים האחרונים היו סיוט. הייתי נהנית יותר לצפות בהם במסיבה מנעולים בחדר. לראות אותם מפנטזים על היום שאחרי ומסכמים את השהות, מאשר מתענים ותוהים למה לא אומרים להם כלום. ג'וזי פאקינג בכה מהתסכול כבר. למי זה כיף לצפייה?

איזו עונה מזעזעת. אין לי מילים. העיקר הרייטינג, אבל גם זה לא בזכות אלא בחסד של קהל נאמן שמרותק כי הוא שומר אמונים לעונות הישנות שבהן באמת היה אכפת מהנאת הצופה.

fairytalee

Well-known member
אז בגדול זה פשוט לותר על הדיירים שלך. כאילו עוז לא סומך על ה"תוכן האנושי" שלהם ומשתמש בגימיקים זולים כדי להחזיק את הקהל. במקום לערוך להם שבוע פרידה ראוי, שיותיר להם- ולנו, טעם טוב מהעונה, הוא בוחר בקל והסדיסטי- לתת לנו לראות אותם סובלים ולגחך בכל פעם שהם מנסים להבין מתי זה נגמר...להיות כביכול חלק מסוד.

רק שהוא מפספס שזה לא מהנה בכלל, גם לצופה. היומיים האחרונים היו סיוט. הייתי נהנית יותר לצפות בהם במסיבה מנעולים בחדר. לראות אותם מפנטזים על היום שאחרי ומסכמים את השהות, מאשר מתענים ותוהים למה לא אומרים להם כלום. ג'וזי פאקינג בכה מהתסכול כבר. למי זה כיף לצפייה?

איזו עונה מזעזעת. אין לי מילים. העיקר הרייטינג, אבל גם זה לא בזכות אלא בחסד של קהל נאמן שמרותק כי הוא שומר אמונים לעונות הישנות שבהן באמת היה אכפת מהנאת הצופה.

הוא לא מבין שהם רדומים?
שברגע שידעו שהגמר עוד כמה ימים זה יכניס מתח ואנרגיה? ישנה קצת את השיח?
יתן להם הזדמנות לסגור דברים ביניהם ואולי שיחות סיכום מעניינות?

נטשונת1234

Well-known member
הוא לא מבין שהם רדומים?
שברגע שידעו שהגמר עוד כמה ימים זה יכניס מתח ואנרגיה? ישנה קצת את השיח?
יתן להם הזדמנות לסגור דברים ביניהם ואולי שיחות סיכום מענינות?
הוא בעצמו או מבין שכבר שום דבר לא יכניס בהם חיים אחרי שהרדים אותם חודשים עם משימות שבועיות של יום+ נעילות של שעות בחדר, או שכמו שאמרתי, הוא פשוט לא סומך עליהם שיביאו לו את המתח והאנרגיה שיספיקו לו בשביל למשוך קהל לפרק הגמר. הוא בעצמו לא מעריך אותם מספיק כפיינליסטים.

ariela1612

Well-known member
אז אני מבינה שבגלל שאין כביכול גמר, הדיירים פשוט ישארו ככה עד יום שני כמה עצוב

ולחשוב שהם יוצאים מהבית אחרי שלושה וחצי חודשים בבום, בכלל שורף לי את הלב, :cry: תחשבו אנחנו בקורונה שהיינו חודש וחצי בבית עם כל הפסיליטיז איך פחדנו לצאת שנגמר הסגר (אני בכל אופן ולא רק בגלל המגפה) ועוד הם סגורים הרמטית-רוע צרוף

נטשונת1234

Well-known member
אז אני מבינה שבגלל שאין כביכול גמר, הדיירים פשוט ישארו ככה עד יום שני כמה עצוב

ולחשוב שהם יוצאים מהבית אחרי שלושה וחצי חודשים בבום, בכלל שורף לי את הלב, :cry: תחשבו אנחנו בקורונה שהיינו חודש וחצי בבית עם כל הפסיליטיז איך פחדנו לצאת שנגמר הסגר (אני בכל אופן ולא רק בגלל המגפה) ועוד הם סגורים הרמטית-רוע צרוף
בלי פרפרים בבטן, בלי חיוכים ופרידות עמוקות. כלום. פשוט ישכבו בשעמום על מיטות עד שיצאו מהדלת וזה יהיה הזכרון שלהם מהשבוע האחרון בבית (תכלס, חודש אחרון).

josh08

Well-known member
גמר של 6. למה?
1. (ספקולציה) עוז יודע את הדירוג. ולנוכח העבודה שהוא משקיע באלמוג וקארין, לא מן הנמנע שכרגע בחמישיה נמצאת רק זהבה. תדמיתית - זה רע.
2. נסיון לתיקון קוסמי. מאז רביעיית הגמר של זק בעונה 7 - התכנית הזו מתדרדרת מעונה לעונה. בעונה 8 האחרונה של זק, זק בצע טבח במשימות על מנת להשאיר אדמה חרוכה. ואז האחות הגדולה ואז המאסטר הגדול - עוז, שמצליח להתדרדר לתהומות בכל יום מחדש. גמר של שישה יאזן את היקום ומעונת הקיץ יהיה פה תותים.
3. אל תקנו את הגמר בהפתעה. זה כי עוז חושב שכולם מטומטמים. וביננו, אנחנו מטומטמים. העונה הזו נפחה את נשמתה לפני נגיד 50 יום - ואנחנו עדיין פה. מטומטמים. איפה לוקחים את הצק של המיליון?

נטשונת1234

Well-known member
גמר של 6. למה?
1. (ספקולציה) עוז יודע את הדירוג. ולנוכח העבודה שהוא משקיע באלמוג וקארין, לא מן הנמנע שכרגע בחמישיה נמצאת רק זהבה. תדמיתית - זה רע.
2. נסיון לתיקון קוסמי. מאז רביעיית הגמר של זק בעונה 7 - התכנית הזו מתדרדרת מעונה לעונה. בעונה 8 האחרונה של זק, זק בצע טבח במשימות על מנת להשאיר אדמה חרוכה. ואז האחות הגדולה ואז המאסטר הגדול - עוז, שמצליח להתדרדר לתהומות בכל יום מחדש. גמר של שישה יאזן את היקום ומעונת הקיץ יהיה פה תותים.
3. אל תקנו את הגמר בהפתעה. זה כי עוז חושב שכולם מטומטמים. וביננו, אנחנו מטומטמים. העונה הזו נפחה את נשמתה לפני נגיד 50 יום - ואנחנו עדיין פה. מטומטמים. איפה לוקחים את הצק של המיליון?
האמת לדעתי לחלק שם הובטח גמר, ברמיזה או בבירור. אני לא יודעת איך משכנעים אנשים שמבקשים לצאת ומפעילים את הנוהל, אבל להבנתי יש בדיירים היום לפחות 3 שביקשו לפרוש או רמזו על אפיסת כוחות ויתכן ונרמז להם שישתלם להם להשאר.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
גם כן עוז יכלנו לקבל שיחת סיכום בין גוזי ותום עם נשיקה בסוף לסיום וגם שיחת רמי גוזי עם קוקלידה יפה ששניהם יאכלו ואבל לא היה חייב איזה הפתעה מטומטמת שתהרוס לנו את זה

מצב
הנושא נעול.
למעלה