** שרשור לילה היום ה81 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

יונתנסקי

Well-known member
לא ראיתי את הפרק שבו דרור ריכל על קארין
ולא יודעת בדיוק מה היה שם
אבל קוראת עכשיו תגובות על יציאתו והוא חוטף...
ואז אני נזכרת שיהודה מועמד לזכיה
לא מצליחה להבין את העם הזה.
תראי את תוצאות הבחירות ותביני.

fairytalee

Well-known member
אני אהיה בשוק אם עוד מישהו יפרוש
הם 7 ותיקים
בגמר יש 5 מקומות
והוא עוד 3 שבועות
אין להם סיבה לפרוש

הדסה125

Well-known member
אחת העונות העלובות שהיו אם נזכר בעזיבה המהירה של אלימלך וכחוט השני
כל הפישולים, הצינזורים המוגזמים, המשימות העלובות, הדיירים.......
אין מלים פשוט, אכזבה אדירה,

לאה133

Well-known member
יכול להיות שרמזו לו שפתחו את המשק ויש כבר חתונות ומחכה לו הרבה עבודה, למה לחכות לגמר כאשר ברור לו שהוא לא יקח את המליון. גם תום צריך לעשות את זה, חבל על הזמן בבית היבש שאין בו שום ענין ושום שיחות פרט לרכילות ותקציבים והדחות. כבר לא מענין לראות את האח הגדול לייב

שרלוטה1

Well-known member
מעניין אם ימשיכו עם הדחה כפולה השבוע,
לא העמידו להדחה היום כנראה הדחה כללית כפולה או בודדת שלא יהיו תקלות בהדחה של ותיק כמו רמי

svtar25

Well-known member
השמועה אומרת שהפרישה של דרור עלולה להביא לפרישות נוספות. הטענה היא, שלמרות המסוק , מצבו של תום לא טוב. מצבה של זהבה לא טוב. היום האח לא נתן להם לשמועה את גל ובן וחבל שכך!
עדיף לאח הגדול לשדר לתום וזהבה את גל ובן צועקים להם ולשמור אותם בתוכנית.

מיק83

Well-known member
השמועה אומרת שהפרישה של דרור עלולה להביא לפרישות נוספות. הטענה היא, שלמרות המסוק , מצבו של תום לא טוב. מצבה של זהבה לא טוב. היום האח לא נתן להם לשמועה את גל ובן וחבל שכך!
עדיף לאח הגדול לשדר לתום וזהבה את גל ובן צועקים להם ולשמור אותם בתוכנית.
בולשיט
תום אמר שאחרי המסוק ומה שנכתב הוא לא זז מהבית

הדסה125

Well-known member
באחד המקומות נדמה לי שהוזכר שבוע האופנה שגם דרור היה אמור להשתתף

עדגיל

Well-known member
היום פורסם פה קישור לסרטון בו נשמע דרור מלכלך על קארין. חצאית טוטו, חריץ קופת צדקה וכו'.... אני בדיעה שמשפחתה של קארין פנתה להפקה, העבירו את זה לייעוץ משפטי, ודרור ידע מזה.... הוא היה בטוח מתוח. בינתיים גם נכנסה בתו.... לדעתי רצו להוציא אותו מכובד והציעו לו לפרוש.

מיק83

Well-known member
היום פורסם פה קישור לסרטון בו נשמע דרור מלכלך על קארין. חצאית טוטו, חריץ קופת צדקה וכו'.... אני בדיעה שמשפחתה של קארין פנתה להפקה, העבירו את זה לייעוץ משפטי, ודרור ידע מזה.... הוא היה בטוח מתוח. בינתיים גם נכנסה בתו.... לדעתי רצו להוציא אותו מכובד והציעו לו לפרוש.
זה היה קטע צורם מאוד

eran191

Well-known member
ככה הוא אמר? מגעיל :cautious:

מצב
הנושא נעול.
למעלה