**שרשור לילה - היום ה82 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
כל אחד ומה שעושה לו טוב|4U|
בהחלט🤩🌹 המשפחה שלי מאושרת, כי אני פחות מכורה, אני יותר איתם.
עונה שעברה לא צפיתי בכלל...למזלי , מישל שאותה אהבתי הודחה ראשונה וככה הפסקתי לצפות בכלל , כולל פרקים. עונה הבאה אשכול אפילו לא לצפות בפרק הכניסה על מנת למנוע התמכרות .

בוףףברכה

Well-known member
"אללא ....אאללא בונסום גולמה
אולסומגלי.... אולסומגלי....
אולייה ...אולייה..
אווו איפה אתם...אוו..אווו..אווו...
באבאהים..באבהים..כ"כ
עונה שעברה.....

אלזה4

Well-known member
ועדיין לא ברורה רשימת ההדחה 🤪
ריסק את הפורמט...
איפה כל הקסקסה שהיתה מגיעה יום לפני העמדות..

פייר לה קרדן

Well-known member
האמת כל פעם שאני שומע את זהבה בן שרה באח הגדול אני קצת מרחם עליה, חס וחלילה לא בגלל שהיא לא זמרת אדירה,אלא שאדם כה מופנם,ביישן,לא חברותי,לא מוחצן האנטי תזה הכי גדולה של הפורמט צריכה את הראלטי כדי לכלכל את עצמה ואת בנה יחידה.

כאילו אני חושב על שרית חדד למשל,או אפילו נסרין שהיא צעירה שהן מבוססות כלכלית. ולא צריכות שהאח הגדול "יכריח" אותן לשיר עם פיג'מה טיפת מזל שיר שמסמל את מצבה הנוכחי בחיים.

הרבה טעויות לא בהכרח שלה לאורך השנים,אבל עדיין בשבילי זה קצת מבזה בכמה סיטואציות.

GALxp

Well-known member
האמת כל פעם שאני שומע את זהבה בן שרה באח הגדול אני קצת מרחם עליה, חס וחלילה לא בגלל שהיא לא זמרת אדירה,אלא שאדם כה מופנם,ביישן,לא חברותי,לא מוחצן האנטי תזה הכי גדולה של הפורמט צריכה את הראלטי כדי לכלכל את עצמה ואת בנה יחידה.

כאילו אני חושב על שרית חדד למשל,או אפילו נסרין שהיא צעירה שהן מבוססות כלכלית. ולא צריכות שהאח הגדול "יכריח" אותן לשיר עם פיג'מה טיפת מזל שיר שמסמל את מצבה הנוכחי בחיים.

הרבה טעויות לא בהכרח שלה לאורך השנים,אבל עדיין בשבילי זה קצת מבזה בכמה סיטואציות.
אל תשכח ששרית חדד ונסרין שפטו בדה וויס, אני בטוח שהשתכרו לא רע. אני לא רואה את זהבה שופטת בתכנית ריאליטי שירה, היא משעממת ולא מתאימה.

Kiera

Well-known member
אל תשכח ששרית חדד ונסרין שפטו בדה וויס, אני בטוח שהשתכרו לא רע. אני לא רואה את זהבה שופטת בתכנית ריאליטי שירה, היא משעממת ולא מתאימה.
גם בלי זה הן עשו ועושות בוכטות רק מהמוזיקה.

svtar25

Well-known member
או ...דווקא נראה לי גל אחת שתהיה בקטע של סקס חזק , כזה כמו 50 גוונים של אפור...הקשירות של יהודה ואלמוג לא גורמות לי לחשוב על ילדים מסכנים, רק על סקס ( כאילו מסקס באים ילדים, שאחר כך , חלק מגננות קושרות ....רק בחיים לא דמעתי על דבר כזה לפני ימית.🤣🤣🤣 אז זה לא עושה את העובדה. אני נגד התעללות בילדים, אבל מה לעשות בדרך הזאת , זה גורם לי רק לגירוי מיני וצחוקים

מצב
הנושא נעול.
למעלה