**שרשור לילה - היום ה89 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

eran191

Well-known member
ג'וזי השאיר את הכיריים דולקים המטבח עלה באש פינו את הדיירים
וקארין בחדר נשכחה בסיטואציה
אלמוג תפסה את יהודה מדבר עם קארין, רדפה אחריו עם סכין קצבים,
יהודה נפל על נר ריחני, הבית עלה באש, נהיה חור בחומה, ימית נכנסה לבית
וחיבקה את ג'וזי ויהודה והלכה איתם לעבר האופק ורק זהבה יושבת עכשיו
בפינת עישון ושרה כמו ירח מתמלא ומתרוקן..

נטשונת1234

Well-known member
האמת עשיתי תחקיר והם צינזרו כבר 10 דקות לפני סגירת השידור (שאותו סגרו גם כמה דקות מוקדם מהרגיל). היות וג'וזי, קארין דניאל וליאור היו במטבח, וואלה יש מצב באמת ריב עסיסי בין רמי ויהודה? יש שם אזהרות אז אולי..........

ORIGINALNIK

Well-known member
האמת עשיתי תחקיר והם צינזרו כבר 10 דקות לפני סגירת השידור (שאותו סגרו גם כמה דקות מוקדם מהרגיל). היות וג'וזי, קארין דניאל וליאור היו במטבח, וואלה יש מצב באמת ריב עסיסי בין רמי ויהודה? יש שם אזהרות אז אולי..........
20:47 שקשוקה ואז דלתות סגולות עד 20:54 שיש כבר שקופית שידור

Meirav654

Active member
20:47 שקשוקה ואז דלתות סגולות עד 20:54 שיש כבר שקופית שידור
יש סיכוי, רמי היה אכול שנאה על יהודה בחמישה לשמונה ואז היה צנזור. רמי מפחיד אותי ממש, מרחמת על אנשים בסביבתו שפוחדים שיתפרץ עליהם בכל רגע.

ORIGINALNIK

Well-known member
יש סיכוי, רמי היה אכול שנאה על יהודה ברבע לשמונה ואז היה צנזור. רמי מפחיד אותי ממש, מרחמת על אנשים בסביבתו שפוחדים שיתפרץ עליהם בכל רגע.
הוא מפחיד גם אותי היו צריכים להראות לו קטעים שיראה איך הוא נראה בתוכנית ואיך הלוקש "אב בת" שלו מצטלם ואז היה פורש לבד

Nimue

Well-known member
נכון, הצנזור מ 20:47

מצב
הנושא נעול.
למעלה