**שרשור לילה - היום ה94 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

יסמין 💙

Well-known member
סופסוף התעוררת, ג׳וסף.
וזה לא עניינך הקשר עם רמי, כפי שזה לא היה עניינו של רמי אתמול.
זה שהוא חוזר על זה רק מראה כמה חשוב לו שיהיו בקשר אבל מצד שני יש לו ציפייה ממנה שתעמוד נגד רמי והוא כועס שהיא לא משתפת פעולה עם זה.. היא שומרת אמונים לרמי וג׳וזי כועס מאוד.. מישהו שהוא חשוב לך אתה לא תדאג כל הזמן לעקוץ אותו שלא יהיה חבר שלך אתה פשוט מתעלם ממנו.. הוא אוהב אותה מאוד אבל כולם דואגים להרעיל אותו כל הזמן והוא מצפה כנראה שתעשה מה שהוא רוצה

בוףףברכה

Well-known member
מעצבן אותי ג'וז...עם ה.."בדיקות חברות" שלו...
הוא לא באמת מתכוון הוא מנסה להקניט..או
לסחוט ממנה...תגובות...
והיא מאוד אוהבת אותו....גם הוא אותה...
בחברות כן.. לא רומנטי...

Droritt

Well-known member
ממש מוזר לי.. בתור צופה מכורה באמת האמנתי שקארין וג'וזי ממש בטוב.. אתמול שרמי אמר שזה צבוע שהוא הכניס אותה לחמישייה ממש לא הבנתי למה כי הם כבר חברים קרובים.. ומסתבר שהם באמת לא

TalBrit

Well-known member
ממש מוזר לי.. בתור צופה מכורה באמת האמנתי שקארין וג'וזי ממש בטוב.. אתמול שרמי אמר שזה צבוע שהוא הכניס אותה לחמישייה ממש לא הבנתי למה כי הם כבר חברים קרובים.. ומסתבר שהם באמת לא
שיח חירשים זה הם...

TalBrit

Well-known member
וואו קארין וג'וזי, זה היה כמו לראות את הסצינה האחרונה בסיינפלד... חזרו להתחלה!

נטה אונה

Well-known member
הוא אמר אתמול לאלמוג שוא הכניס אותה לחמישייה כמחווה של לצאת אתה נחמד

TalBrit

Well-known member
ג'וזי לקארין : " את מזלזלת תמיד במי שטוב איתך, איתי עשית את זה בלי סוף"
בום
הוא הרגע אמר לה שוב שאין בה עומק ושהחברות שלהם פיקציה והיא לא פרצה בבכי אז מבחינתו זה זלזול.
בכלל אם קארין לא מגיבה בצייתנות זה זלזול.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
הוא אמר שהוא לא יכנס איתה לעומק כמו עם יהודה, ושכנראה לא ימשיכו להיות חברים בחוץ.
בכוונה ציטטתי את המילים מהפעם האחרונה שאמר לה משהו דומה.
את זה הוא אמר נכון.
אבל הוא לא הגיע לתוכן אנושי וכל הדברים האלו כמו בשיחה הקודמת.
יש מצב הוא יגיד אותם, אי אפשר לדעת

מצב
הנושא נעול.
למעלה