**שרשור לילה מיוחד - יהודה סולק מבית האח**

מצב
הנושא נעול.

ניצנץ63

Well-known member
אם לשפוט מהקטעים שהראו אחרי הצינזור הארוך, לא אתפלא אם יהודה הועף מהבית בעקבות תקרית שקרתה כבר לפני כמה ימים ולא משהו מהערב, כי אף אחד מהדיירים החפצים ביקרו של יהודה (אלמוג, ג'וזי ודניאל) לא נראו כועסים בשום שלב על רמי או מהלך כלשהו שהוציא את יהודה מהכלים. נראה לפני ההתייחסות שלהם למה שקרה, שיהודה עשה משהו שחלק ניכר מהבית לא ידע על כך וההחלטה על סילוקו התקבלה אצל ההפקה אחרי דין ודברים של כמה ימים. אני נוטה להאמין שקרה משהו שההפקה ניסתה להסתיר (אחרי עונה שלמה שעשו לו חסד גדול) ובימים האחרונים שמענו את חלק מהדיירים שהתמרמרו ואמרו שפקדו את חדר האח ודיברו על יהודה במשך הרבה זמן. יתכן והופעל לחץ על האח על ידי הדיירים ולקח להפקה זמן לקבל את ההחלטה וזה לא בגלל משהו שקרה הערב. לא יפתיע אותי אם זה אכן מה שקרה, הם מצנזרים כל כך הרבה שסביר להניח שהסתירו עוד כמה מקרים כאלה קודם העונה.

fairytalee

Well-known member
אם לשפוט מהקטעים שהראו אחרי הצינזור הארוך, לא אתפלא אם יהודה הועף מהבית בעקבות תקרית שקרתה כבר לפני כמה ימים ולא משהו מהערב, כי אף אחד מהדיירים החפצים ביקרו של יהודה (אלמוג, ג'וזי ודניאל) לא נראו כועסים בשום שלב על רמי או מהלך כלשהו שהוציא את יהודה מהכלים. נראה לפני ההתייחסות שלהם למה שקרה, שיהודה עשה משהו שחלק ניכר מהבית לא ידע על כך וההחלטה על סילוקו התקבלה אצל ההפקה אחרי דין ודברים של כמה ימים. אני נוטה להאמין שקרה משהו שההפקה ניסתה להסתיר (אחרי עונה שלמה שעשו לו חסד גדול) ובימים האחרונים שמענו את חלק מהדיירים שהתמרמרו ואמרו שפקדו את חדר האח ודיברו על יהודה במשך הרבה זמן. יתכן והופעל לחץ על האח על ידי הדיירים ולקח להפקה זמן לקבל את ההחלטה וזה לא בגלל משהו שקרה הערב. לא יפתיע אותי אם זה אכן מה שקרה, הם מצנזרים כל כך הרבה שסביר להניח שהסתירו עוד כמה מקרים כאלה קודם העונה.

אם זה נכון לא היו מחכים דווקא ל2 בלילה להודיע על זה
היו מנצלים את הבאז ועושים פרומו בשידור היום
או מחכים לשידור מחר

מרגוליקו

Well-known member
לא נראה לי סביר.
.רמי נראה על הפנים ממש . הדיירים אמרו שהמטבח נראה כמו אחרי טבח .

לדעתי היתה התנהגות אלימה של יהודה .

TalBrit

Well-known member
כנראה קרה משהו הערב במטבח. מנחשת שיהודה העיף על רמי אוכל. מקודם במטבח ג'וזי שם לב שיש לכלוך על הרצפה, אמר לדניאל "תראה" והתחיל לנקות.
דניאל אמר "זה נראה כמו זירת רצח"
ג'וזי ענה "טבח. זה מה שהיה פה."

אני הייתי שרלוק. לילה טוב!

fairytalee

Well-known member
כנראה קרה משהו הערב במטבח. מנחשת שיהודה העיף על רמי אוכל. מקודם במטבח ג'וזי שם לב שיש לכלוך על הרצפה, אמר לדניאל "תראה" והתחיל לנקות.
דניאל אמר "זה נראה כמו זירת רצח"
ג'וזי ענה "טבח. זה מה שהיה פה."

אני הייתי שרלוק. לילה טוב!

הם אמרו את זה אחרי שג'וזי הרג נמלים עם שפריצר

Nimue

Well-known member
אני לא מבינה איך אתר שמועה כותב שהייתה אלימות פיזית מצד רמי ויהודה. הרי ברור שעל אלימות פיזית לא נותנים אזהרות ומעיפים ישר כך שאם גם רמי היה נוקט באלימות פיזית גם הוא היה עף. לדעתי זה ממש חוסר אחריות לפרסם דברים כאלה!

1614821936361.png

אופה קטנטנה

Well-known member
אני לא מבינה איך אתר שמועה כותב שהייתה אלימות פיזית מצד רמי ויהודה. הרי ברור שעל אלימות פיזית לא נותנים אזהרות ומעיפים ישר כך שאם גם רמי היה נוקט באלימות פיזית גם הוא היה עף. לדעתי זה ממש חוסר אחריות לפרסם דברים כאלה!

צפה בקובץ המצורף 16325
כי זו דרכם להלבין ולהפחית מהלכלוך שדבק בפייבוריט שלהם.

מזליקה10

Well-known member

צפה בקובץ המצורף 16325
מה אתה מצפה מאתר שתמך ביהודה ועכשיו צריך להודות שהדייר שהוא קידם הוא פח מהלך? על הדרך להשחיר את רמי זה הכי קל.

אין ספק שאם רמי נקט באלימות פיזית הוא היה עף באותו הרגע בלי קשר למה שהיה בעבר עם יהודה.

Nimue

Well-known member
מה אתה מצפה מאתר שתמך ביהודה ועכשיו צריך להודות שהדייר שהוא קידם הוא פח מהלך? על הדרך להשחיר את רמי זה הכי קל.

אין ספק שאם רמי נקט באלימות פיזית הוא היה עף באותו הרגע בלי קשר למה שהיה בעבר עם יהודה.
את*
ציפיתי מאתר מכובד כמו שמועה שישמור על אתיות ומקצועיות אובייקטיבית, טעות שלי באמת.

lee135

Member
איזה כיף שעוד פייבוריט שלכם עוזב כמו עכבר את ה
את*
ציפיתי מאתר מכובד כמו שמועה שישמור על אתיות ומקצועיות אובייקטיבית, טעות שלי באמת.
אתר מכובד?! עמוד זוטר עם מעט מאוד עוקבים יחסית לעמודי בידור ולעבודה שנותנים שם... חוסמים מגיבים על ימין ועל שמאל כי תמכו בנמסיס של אהוב ליבם המקודם בחוסר פרופורציה שלחלוטין לא מאפיינת אתר מכובד... איפה ערב טוב וישראל בידור ואיפה הם?! קרובים יותר בסקלה לאתר ״המכובד״ של עומרי חיון

מזליקה10

Well-known member
את*
סליחה, את 😊

ואתר שמועה מעולם לא היה אובייקטיבי ולא סיקר את העונה בצורה כזו. הוא קידם את הפייבוריט שלו ובאופן שיטתי העלה סרטונים חיוביים על יהודה וסרטונים שליליים על כל מי שלא היה בעדו. לכן, גם הסקרים שעולים בו הם מידע שלא ניתן לקבל כמידע אמין. אני לא סומכת על הסקרים באופן כללי וקל וחומר באתר כזה.

ואגב, זה היה מאז ומתמיד. בכל העונות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה