** שרשור לילה 2 היום ה106 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

fairytalee

Well-known member
הסתכלתי שוב על קארין צופה בת.ז שלה. האמת זה יצא ממש חמוד.
פחות מאמין למשפט "פירקתי את כל המגננות שלי" אבל מעניין מה היא ראתה שונה שם ממה שהיא עכשיו.

מישהו פה ראה שינוי?

היא ראתה את התז של ג'וזי
אומר שהתדמית הבטוחה שלו מגנה עליו
ודיקלמה אחריו כהרגלה

ORIGINALNIK

Well-known member
פחות מאמין למשפט "פירקתי את כל המגננות שלי" אבל מעניין מה היא ראתה שונה שם ממה שהיא עכשיו.

מישהו פה ראה שינוי?
היא התלוננה שהיא היתה שמנה יותר

בסדר555

Well-known member

מישהו פה ראה שינוי?
ראיתי הרבה
בהתחלה הייתה מאוד סגורה וחסרת ביטחון וניסתה גם להסתיר את החוסר בטחון, הצטיירה כסנובית, הייתה שופטת הרבה את כולם ומנתחת אותם
לאט לאט התחילה לדבר על החוסר ביטחון שלה לפעמים גם יותר מידי אבל זה דווקא משהו שמראה לדעתי על אותנטיות לדבר על פחדים
מאז הפיצוץ שלה עם דרור היא פורחת השתחררה מכל המחסומים והוציאה את הילדה שבה קלילה שמחה לא שופטת אחרים בחודש האחרון אני לא זוכר כמעט אף ריכול שלה, לפעמים היא עדיין נופלת לחוסר ביטחון אבל מהר מאוד עוברת את זה

אולי אני שם לב לזה יותר כי היא סקרנה אותי מהשבוע השני בערך, ומאז היא ויהודה היו הפייבוריטים שלי

עדגיל

Well-known member
הבנתי שאולי היא מאהבת של אחד האחים הגדולים, הייתה הקלטה של שיחה שלה עם אחד האחים הגדולים בחדר האח. אל תהיו בטוחים שאנחנו קובעים מיקום של דיירים! אם היה לה סוג של רומן עם מי מאחים הגדולים, הוא יכל לשלוח לה כמות סמסים נדרשת. היא כמעט הודחה ואח הגדול שמר עליה! עברה הדחות? בסדר! עדיין היא מגעילה אותי ולא הייתי רוצה חברה כמוה
איזו תגלית מסעירה!!!!

ניצנץ63

Well-known member
לילה טוב לכולם,
עדיין מבועסת מההדחה של רמי. אמנם לאורך העונה לא אהבתי הרבה מהדברים שהוא עשה אבל מאז ההדחה של יהודה שמחתי כל כך לראות הדינמיקה שלו עם ג'וזי. פשוט חבל לי שהלך. כל כך הגיע לו יותר מלאלמוג, אורן וקארין...

וזהבה... כל כך נמאס לי לראות את פסטיבל הבכיינות שלה בחדר האח כל פעם מחדש על זה שהיא רוצה לקנות בית לבן ואין לה כסף. לבן יש אבא, לא רק אמא. למה שאבא שלו לא ידאג לו? לעומתו, לג'וזי אין הורים וכל מה שישיג בחייו יהיה בשתי ידיים, ולכן מגיע לו הרבה יותר גם בתחום הזה, מלבד העובדה שהוא עשה את העונה.

שמתם לב, אגב, כמה שעוז מדובב את זהבה לדבר בחדר האח? היא היחידה שהוא מנחה אותה ממש ומנווט את השיחות איתה כדי שיהיה מה להראות, בעוד לאחרים הוא נותן לדבר ושותק רוב הזמן.

ומחשבה נוספת שהיתה לי הערב- האם זכורה לכם עונה בה ניצח דייר שלא היה עליו קונצנזוס או רוב בפורום?? (מלבד שי מיקה, שהיתה ברירת מחדל אחרי העזיבה של שי חי). מאד חורה לי לראות שרוב הפורום מעדיף זכייה של ג'וזי בעוד ההפקה דוחפת באופן מובהק לזכיה של זהבה.

על אלמוג וכל השאר אין לי כח אפילו לדבר. זו בושה שיהודה התעלם לגמרי מהחבר שליווה אותו שלושה חודשים וביקש מכולם להצביע לאלמוג. אין לי ספק שגם בלעדיה הוא לא היה תומך בג'וזי כי היה תמיד קנאי בג'וזי לאורך כל העונה.

שאנל777

Well-known member
לילה טוב לכולם,
עדיין מבועסת מההדחה של רמי. אמנם לאורך העונה לא אהבתי הרבה מהדברים שהוא עשה אבל מאז ההדחה של יהודה שמחתי כל כך לראות הדינמיקה שלו עם ג'וזי. פשוט חבל לי שהלך. כל כך הגיע לו יותר מלאלמוג, אורן וקארין...

וזהבה... כל כך נמאס לי לראות את פסטיבל הבכיינות שלה בחדר האח כל פעם מחדש על זה שהיא רוצה לקנות בית לבן ואין לה כסף. לבן יש אבא, לא רק אמא. למה שאבא שלו לא ידאג לו? לעומתו, לג'וזי אין הורים וכל מה שישיג בחייו יהיה בשתי ידיים, ולכן מגיע לו הרבה יותר גם בתחום הזה, מלבד העובדה שהוא עשה את העונה.

שמתם לב, אגב, כמה שעוז מדובב את זהבה לדבר בחדר האח? היא היחידה שהוא מנחה אותה ממש ומנווט את השיחות איתה כדי שיהיה מה להראות, בעוד לאחרים הוא נותן לדבר ושותק רוב הזמן.

ומחשבה נוספת שהיתה לי הערב- האם זכורה לכם עונה בה ניצח דייר שלא היה עליו קונצנזוס או רוב בפורום?? (מלבד שי מיקה, שהיתה ברירת מחדל אחרי העזיבה של שי חי). מאד חורה לי לראות שרוב הפורום מעדיף זכייה של ג'וזי בעוד ההפקה דוחפת באופן מובהק לזכיה של זהבה.

על אלמוג וכל השאר אין לי כח אפילו לדבר. זו בושה שיהודה התעלם לגמרי מהחבר שליווה אותו שלושה חודשים וביקש מכולם להצביע לאלמוג. אין לי ספק שגם בלעדיה הוא לא היה תומך בג'וזי כי היה תמיד קנאי בג'וזי לאורך כל העונה.
יהודה ביקש להצביע לאלמוג רק בגלל שרצה שרמי יעוף. ג'וזי ברור שבגמר. עכשיו כבר יתמוך בג'וזי. ג'וזי לא היה צריך תמיכה עד עכשיו.

katy2022

Well-known member
תמיד יש את הדייר שמודח רגע לפני הגמר והכי מגיע לו להיות בגמר ... רמי, אביבית , פרידה ...דיירים דומיננטיים ששרדו את כל העונה ולא זכו להיכנס, ותמיד בגמר יש דיירים פרווה שלא הגיע להם כמו שרי(במקום אביבית) סיוון אברהמי, מריה ועוד

GalK22

Well-known member
תמיד יש את הדייר שמודח רגע לפני הגמר והכי מגיע לו להיות בגמר ... רמי, אביבית , פרידה ...דיירים דומיננטיים ששרדו את כל העונה ולא זכו להיכנס, ותמיד בגמר יש דיירים פרווה שלא הגיע להם כמו שרי(במקום אביבית) סיוון אברהמי, מריה ועוד
אני רואה את זה דווקא כתמיד יש את הדייר שמודח רגע לפני הגמר והכי *לא* מגיע לו להיות בגמר

nicknick

Well-known member
אני תמיד ראיתי את זה אחרת... שבהדחה האחרונה לפני הגמר מודח ההוא שההפקה כל כך רצתה לראות שם וכל כך שמרה עליו כי רעש...אבל בסופו של יום ,בבחירה האחרונה כשזה מגיע לגמר, הקהל כבר לא בוחר את הדייר הרועש , אלא את האהוב באמת.

אביבית, פרידה,אורנה... אלה דיירים שעשו עניין אבל לא באמת היו אלה שנכנסו ללב.

אני מחריגה את העונה הזאת ואולי בכלל את העונות של עוז, כי נראה שכאלה שבאמת אהבו הודחו מוקדם ונשארו חדשים שלא ממש מעניינים מישהו .

mariamma 86

Well-known member
אז רמי הודח מכל סיבה שהיא, למשל:
1. יותר אוהבים את אלמוג ואורן ממנו
2. הצביעו בעד אחרים התומכים של יהודה ועזרו להדיח אותו
3. עוז רצה להעיף אותו כי הוא לא חושב שהוא צריך להיות בגמר
4. לינור איימה שרמי ייצא כי היא לא יכולה בלעדיו יותר

כל סיבה שלא תהיה מהסיבות לעיל גרועה.
כל התשובות נכונות חחחח העיקר שיצא

fairytalee

Well-known member
ישראל בידור עשו סקר בתגובות של הפוסט שלהם
זהבה מובילה בלייקים 3,200
אח"כ ג'וזי 3,000
אחריהם בפער
תום
אורן
קארין
אלמוג

מיק83

Well-known member
ישראל בידור עשו סקר בתגובות של הפוסט שלהם
זהבה מובילה בלייקים 3,200
אח"כ ג'וזי 3,000
אחריהם בפער
תום
אורן
קארין
אלמוג
סקר דיי בעייתי, מי יזכה או למי תצביע? ואם בכלל אתה מצביע

התשובה יכולה להיות שונה

fairytalee

Well-known member
סקר דיי בעייתי, מי יזכה או למי תצביע? ואם בכלל אתה מצביע

התשובה יכולה להיות שונה

בפוסט כתוב "מי המתמודד הפייבוריט שלכם לזכייה"
ו6 התגובות הראשונות הן תגובות רשמיות של ישראל בידור עם שמות הדיירים
הסקר לפי לייקים

נטה אונה

Well-known member
כעת בלייב: קארין - עוד פעם נשבר לי הלב
על רמי??
די, שמישהו יציל אותי כבר

נטשונת1234

Well-known member
אגב הכי קונספירציה קטנונית בעולם, אבל החשד שהובטח לאורן גמר התחדד לי כשראיתי שאשתו בחרה שמלה לגמר אצל דרור. נכון שזה יכל להיות סתם הכנה למקרה ש.........ובכל זאת, כל אדם אחר הימר עליו כמודח אחרון אז...

מצב
הנושא נעול.
למעלה