** שרשור לילה 2 היום ה80 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בסדר555

Well-known member
כל הכבוד לדרור ולאלמוג שהצליחו ביחד להכניס גבר לזוגיות עם נאמנות של נישואים, בלי פלירטוט אחד
עד שראיתי הייתי בטוח שדברים כאלה לא קיימים
אפילו בין רמי ולינור היה יותר מתח מיני
34.png

ORIGINALNIK

Well-known member
כל הכבוד לדרור ולאלמוג שהצליחו ביחד להכניס גבר לזוגיות עם נאמנות של נישואים, בלי פלירטוט אחד
עד שראיתי הייתי בטוח שדברים כאלה לא קיימים
אפילו בין רמי ולינור היה יותר מתח מיני
היא יותר אימהית כלפיו מבת זוג אין שם שום רמז למיניות
אבל היא מטפלת בו
קצת כמו חיימי אבל נאה

בסדר555

Well-known member
היא יותר אימהית כלפיו מבת זוג אין שם שום רמז למיניות
אבל היא מטפלת בו
קצת כמו חיימי אבל נאה
אבל לחיימי לא הייתה לו נאמנות כזאת כי דרור לא הפעיל את התרגילים שלו
אין שום דיבור מיני ביניהם רמיזות, פלירטוטים, אין שם בעצם כלום חוץ מריכולים וחיבוקים של ידיד הומו
חבל בשבילו שהוא הולך לאבד מיליון בשביל כלום
אם עוז היה בעדו באמת כמו שטוענים היא כבר מזמן הייתה מודחת

עריכה
הסיבות שאני חושב שיפסיד את המיליון בגללה
1 היא מנסה לדרדר אותו לריכולים מגעילים שאין לו שום עניין או אינטרס בהם, כמו היום על קארין או אופיר הוא עמד בזה יפה אבל לא יודע כמה יחזיק, ריכולים מהסוג שהוא לא יכול לצאת בהם טוב ותמיד יצא הביריון וצבוע אם יגרר לשם

2 האינטרס שלה הוא לא טובתו של יהודה האינטרס זה להוציא את עצמה טוב על גבו, למשל להוכיח לקהל שהיא שינתה אותו, לקחת קרדיט
ולשרוד הדחות בעזרת הקהל שלו

3 היא מוציאה אותו מהמשחק, אין לו אינטרקציה כמעט עם דיירים אחרים, ככה ישאר בלי שום עלילה

4 החברות עם ג'וזי, כבר רואה תגובות מהתומכים שלו שלא אוהבים את זה שהוא "שכח את ג'וזי" בגלל בחורה

5 הוא עסוק רוב הזמן בלחשוב איך היא לא תועמד או תשרוד הדחות במקום על עצמו, כמו אתמול במשימה כל העצבים שלו באו כי חשב שמי שמנצח יהיה חסין וככה ישמור עליה

6 ראינו העונה שהקהל נמאס לו מזוגיות, ניסו לדחוף את לינור ורמי ולא עבד, תום וגל היה משעמם לא פחות

סיבה אחת שהיא יכולה לעזור לו בזכייה
אם כמובן תשבור לו את הלב, אבל היא לא כל האסטרטגיה שלה זה לשמור אותו על קטנה עד שתודח לדעתי
אין לה שום סיבה לחתוך או לעלות הילוך, כי הוא כל יום מזכיר לה שהוא בכיס שלה בכל מצב, אין דיבור אפילו על "תחליטי מה את רוצה"

נערך לאחרונה ב:

ORIGINALNIK

Well-known member
אין שום דיבור מיני ביניהם רמיזות, פלירטוטים, אין שם בעצם כלום חוץ מריכולים וחיבוקים של ידיד הומו
חבל בשבילו שהוא הולך לאבד מיליון בשביל כלום
אם עוז היה בעדו באמת כמו שטוענים היא כבר מזמן הייתה מודחת
עוז לדעתי בעד מה שהוא מצליח להדביק בעריכה בקושי רב עם סלוטייפ ומהדק
ומה שהכי קל לו לערוך כרגע זה יהודה מאוהב כמו שהיה לו קל לערור את נועה וג'וזי אבל לדעתי ברגע שהקטע הזה מיצה את עצמו
מבחינתו היה שתודח כי כמו שקשה היה לעקוב אחרי העלילה של בגדידי ככה נועה סיחררה את הפורום עם שטף המידע שהיא ייצרה ואנחנו עוד צופים מנוסים.
חיימי לצערה הרב היתה לא אטרקטיבית למרות שהיא ניסתה להתעלק על יהודה-זה שמבין אותה יותר מאבי ילדיה ולו חיכתה 37 שנים
או על ג'וזי-שלדעתי נראה כניראה לא רע לדעתה
כי רק על איילון לא הפעילה מניפולציות כאלו (אולי הוא לא לטעמה או נשוי באושר)

נערך לאחרונה ב:

ORIGINALNIK

Well-known member
...
סיבה אחת שהיא יכולה להועיל לו בזכייה
אם כמובן תשבור לו את הלב, אבל היא לא כל האסטרטגיה שלה זה לשמור אותו על קטנה עד שתודח לדעתי
אני מסכימה איתך
אבל אני מהתומכים של ג'וזי וגם של יהודה וגם ג'וזי "השאיר" את יהודה לבד בגלל שיונני התעלקה עליו מההתחלה ואז יצא פשוט שהם לא היו ביחד.
אבל כן לדעתי האלמוג הזאת רעה ומניפולטיבית ויש לה יתרון אחד על פני כול הנשים והדיירים היא מאוד חביבה קל לה להתחבר דיי עם כולם וזה שהיא הצליחה לקנות את דרור מראה לי רק כמה רעה היא כי דרור נחש בדיוק כמוה.
ממש עצוב לי שאין הרבה דינמיקה של ג'וזי ויהודה ביחד כי האחוות בנים היתה מעניינת בעיני יותר מכול סיפורי הבית.
רומנים שהתממשו בהחלט תמיד משעממים כי מה שמעניין את הצופי זה לצפות בחיזור ואחרי שהם כבר זוג זה כבר משעמם.
רמי ולינור זה היה דווקה מרתק כי זה היה יותר כמו לצפות בתאונת דרכים בשילוב עם טרגדיה יוונית-זה היה כל כך עצוב שזה היה מצחיק.

בסדר555

Well-known member
אני מסכימה איתך
אבל אני מהתומכים של ג'וזי וגם של יהודה וגם ג'וזי "השאיר" את יהודה לבד בגלל שיונני התעלקה עליו מההתחלה ואז יצא פשוט שהם לא היו ביחד.
אבל כן לדעתי האלמוג הזאת רעה ומניפולטיבית ויש לה יתרון אחד על פני כול הנשים והדיירים היא מאוד חביבה קל לה להתחבר דיי עם כולם וזה שהיא הצליחה לקנות את דרור מראה לי רק כמה רעה היא כי דרור נחש בדיוק כמוה.
ממש עצוב לי שאין הרבה דינמיקה של ג'וזי ויהודה ביחד כי האחוות בנים היתה מעניינת בעיני יותר מכול סיפורי הבית.
רומנים שהתממשו בהחלט תמיד משעממים כי מה שמעניין את הצופי זה לצפות בחיזור ואחרי שהם כבר זוג זה כבר משעמם.
רמי ולינור זה היה דווקה מרתק כי זה היה יותר כמו לצפות בתאונת דרכים בשילוב עם טרגדיה יוונית-זה היה כל כך עצוב שזה היה מצחיק.
קשה לי להבין איך בן אדם חד כמו יהודה לא קולט את ההצגה על הגב שלו
אפילו לא מעז לבחון משהו הכי בסיסי אם זה בכלל שם או לא שם

ORIGINALNIK

Well-known member
קשה לי להבין איך בן אדם חד כמו יהודה לא קולט את ההצגה על הגב שלו
אפילו לא מעז לבחון משהו הכי בסיסי אם זה בכלל שם או לא שם
עם כמה שרושמים פה שהוא שחקן הוא לא באמת כזה לא אנושי ואנליטי כמו שחושבים.
היא ממש נכנסה לו למקום הנכון:
יהודה והאמא ידוע שהקשר נוראי-הוא אמר מתישהו שהוא בכלל לא יודע איך לפנות לאמא שלו הוא מפנק אותה בלי סוף עם הכסף שלו אבל נראה לי שהאמא כלכך נכה רגשית שהיא עושה כול מה שצריך על הנייר בטיפול בילדים אבל היא לא יודעת להראות רגש (אני מדברת מנסיון ככה זה הורים סובייטים)
ואלמוג על הנייר מאוד שם בשבילו: תמיד איתו, מנקה, מאכילה, מוציאה שחורים אבל איפה הרגש?
לא בדיוק ברור מה הולך שם הוא חונק אותה באהבה כמו ילד בכיתה ב' שבת הסכימה להחזיק איתו ידיים אבל נראה שמהצד שלה היא יותר דמות טיפולית שהיתה תאכלס מוכנה לעשות את הדברים האלו עבור כול אדם.
לא רק שהוא נמשך אליה וחושב שהיא סוג של מחזירה לו אהבה בגלל כול מה שהיא עושה בשבילו היא גם מתעתעת כי קל לחבב אותה עם הדיבור שכונה הלא מתנשא אבל לא פרחי ומצד שני היא לא סתומה (קארין למשל קצת אינפנטילית).

נערך לאחרונה ב:
כמה נהייה משעמם בבית מ1-10 בשבועיים האחרונים? שרשור לילה אחד שנגמר בשעה 2 .
העונה נגמרה ברגע שגל הודחה 😅

פלוידיאנית

Well-known member
כמה נהייה משעמם בבית מ1-10 בשבועיים האחרונים? שרשור לילה אחד שנגמר בשעה 2 .
העונה נגמרה ברגע שגל הודחה 😅
נהיה משעמם כי יש יותר מידי בריכות, קיטועים, דלתות סגולות, קפיצות מצלמה מסחררות באמצע משפטים, אין רצף עלילה שאפשר לעקוב אחריה - קיצר, ההפקה מתעללת בנו כי את המענין לא מראים😫

מצב
הנושא נעול.
למעלה