** שרשור לילה 2 היום ה92 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Droritt

Well-known member
זה בדיוק הסיבה למה לא בא לי שהקנאי הזה יתמוך בגוזי בגמר
אל תדאג.. הוא את העונש שלו קיבל.. הוא מוקף עכשיו במלא אהבה ואנשים שאומרים לו שהוא היה צריך לזכות... ואת יהודה זה הכי יתסכל בעולם.. להבין כמה הוא היה קרוב והחמיץ את זה.. הפלספן הזה הולך לטחון לעצמו את הראש על זה עוד חודשים רבים...

TalBrit

Well-known member
אל תדאג.. הוא את העונש שלו קיבל.. הוא מוקף עכשיו במלא אהבה ואנשים שאומרים לו שהוא היה צריך לזכות... ואת יהודה זה הכי יתסכל בעולם.. להבין כמה הוא היה קרוב והחמיץ את זה.. הפלספן הזה הולך לטחון לעצמו את הראש על זה עוד חודשים רבים... הוא את העונש שלו קיבל
את העונש האמיתי שלו הוא כבר קיבל מזמן. לחיות יום יום עם יהודה. לישון ולהתעורר עם יהודה. ורואים את הסבל.

Droritt

Well-known member
אתם חושבים שה"אריות" יתמכו באלמוג והיא תגיע לגמר פתאום? או שיכעסו עליה שהיא סבבה עם רמי וליאור?

ariela1612

Well-known member
מצד אחד, אני אשמח שג'וזי יזכה.
מצד שני, יהודה כמובן יקפוץ על המציאה להתגאות שגם "בזכותו" ג'וזי זכה.
מצד שלישי, בא לי שקשוקה.
היה מת שבזכותו אין שום קשר אליו, ג'וזי הוא לא יהודה ולהפך לג'וזי יש קהל רחב וחזק ובעזרת השם הוא גם ינצח, כי הכי מגיע לו לנצח

yoni564712

Well-known member
היה מת שבזכותו אין שום קשר אליו, ג'וזי הוא לא יהודה ולהפך לג'וזי יש קהל רחב וחזק ובעזרת השם הוא גם ינצח, כי הכי מגיע לו לנצח
אני יודע שאין קשר אליו.
אבל לראות אותם בפרק חוזרים הביתה באים מנופחים שכאילו האחרון מה"חונטה" שלהם זכה, עושה לי עצבים.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אני יודע שאין קשר אליו.
אבל לראות אותם בפרק חוזרים הביתה באים מנופחים שכאילו האחרון מה"חונטה" שלהם זכה, עושה לי עצבים.
לגמרי בגלל זה אני מעדיף שינצח בלי שאף אחד מהדיירים שהודחו יגיד שהוא מנצח שלהם כדי שלא יקחו קרדיט על גב שלו

נטה אונה

Well-known member
@Maybe Mary צפיתי בסרטון של עונה 7...
עדיין - איום כזה מפורש בחדר האח כשיש סיכוי שזה נכנס לפרק ולא מלמול של תסכול מתחת לשפם?

ועוד דבר - בזכותך נזכרתי שבעונה 7 היה ריב שקשוקה מכובד :p

ראש גזר 6789809896

Well-known member
עדיין - איום כזה מפורש בחדר האח כשיש סיכוי שזה נכנס לפרק ולא מלמול של תסכול מתחת לשפם?

וואי נכון עם דודו שהוא זרק את כף ועף שקשוקה באוויר וזה היה עם ארבל על כוס לימונדה

merilue

Well-known member

אני זוכרת את ברק זונדה מאחל סרטן לצועקים בחוץ.אחד הרגעים שחשבתי לעצמי,למה אני רואה את זה לעזאזל ואיפה הגבול.

פייר לה קרדן

Well-known member
מבחינתי אחרי הערב הזה האחרון מבחינתי שאצפה בעונה זו,גם בלייב וגם במרכזי. את הקול שלי כזוכה אעניק רק לגו'זי!

הוא הוכיח חברות,נאמנות לא עיוורת,ביקורת בונה,ועמידה בלחץ חברתי. למרות שציפיתי ממנו מעט יותר בהקשר לאירועים האחרונים,במיוחד פשוט לקחת פיזית את יהודה ולהרגיע אותו. הוא חשב שרמי הוא הפתרון לשקט ,אבל לא הבין שיהודה עוד בוער.

אהבתי שבשעת ההודעה של האח על הדחת יהודה,יצא גו'זי האמיתי הילד שבתוכו,הוא צעק זה לא פייר,למרות שגם לא ידע מה בדיוק התרחש בחדר האח ועד להיכן יהודה הגיע. אבל בתור אחד שחי שם 3 חודשים הוא מכולם יודע שהאמת היא לא של צד אחד,ושיש כמה אשמים בתוצאה הסופית.

אני מאחל לו שיזכה,מגיע לו. פעם שלישית בראלטי גלידה. את הקול שלי יש לו.

Simba223

Well-known member
ג'וזי ממש לא היה חייב את הפרק הזה בשביל לדעת שהוא הזוכה.
מבחינתי עוד בימים הראשונים של האח ידעתי שהוא הזוכה.
לא יודע להסביר, הדמות שלו, והוא פשוט ניראה כמו אחד שיגיע לגמר וגם יקח את הפרס.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
ג'וזי ממש לא היה חייב את הפרק הזה בשביל לדעת שהוא הזוכה.
מבחינתי עוד בימים הראשונים של האח ידעתי שהוא הזוכה.
לא יודע, הוא פשוט ניראה כמו אחד שיגיע לגמר וגם יקח את הפרס
לגמר גוזי היה מגיע גם אם היה שותק כמו זהבה עונה שלמה לנצח זה משהו אחר לגמרי

yoni564712

Well-known member
אם הייתי אמא של אלמוג.....
זוועה ממש לחשוב עם מי הבת שלי מסתובבת.
לאיזה סרטים רעים הייתי נכנסת.

אלמוג מטומטמת או בשביל המיליון היא מוכנה להיראות כזאת.
אלמוג עזבה את הבית בגיל 15 (אני חושב) כי אמא שלה לא נתנה לחבר שלה לישון אצלם בבית

כאילו,
מה

מצב
הנושא נעול.
למעלה