** שרשור לילה 3 - היום ה101 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

dorya

Well-known member
טוב, אם נועה פתחה על תום זה הכי מביך שיש.
הבחורה שנכנסה עם אסטרטגיה להתעלק על ג'וזי ואחרי שדחה אותה והודחה, פתחה עליו בחוץ בשביל עוד איזה אייטם וחצי.
דלית פתחה עליו, נועה פתחה על רמי..

Simba223

Well-known member
ממה ג'וזי יצא מבסוט עכשיו
יצא מחדר הארונות כאילו זכה במיליון

shiri1429

Well-known member
00:37 גם אורן חטף מהדלת?

עריכה: אה אוקיי פספסתי את הקונדסונים רמי ותום דקה לפני

נערך לאחרונה ב:

shiri1429

Well-known member
מישהו יכול להסביר איך בצילום לילה יש דברים כהים שבצילום נראים בהירים (כמו בגדים ומצעים) ויש דברים שנשארים כהים (כמו שיער ומיקרופונים)?

josh08

Well-known member
מישהו יכול להסביר איך בצילום לילה יש דברים כהים שבצילום נראים בהירים (כמו בגדים ומצעים) ויש דברים שנשארים כהים (כמו שיער ומיקרופונים)?
אם אני לא טועה יש בחדר שינה פנסי אינפרה אדום ש״מאירים״ בגלי אינפרה. ואז מה ששחור נשאר שחור ומה שיותר בהיר - גווני אפור (החזרי אור מהגופים השונים). כשהתאורה עצמה של האינפרה אדום - אינה ניראית לעין האינושית ולכן בחדר מבחינת הדיירים - חושך.

shiri1429

Well-known member
אם אני לא טועה יש בחדר שינה פנסי אינפרה אדום ש״מאירים״ בגלי אינפרה. ואז מה ששחור נשאר שחור ומה שיותר בהיר - גווני אפור (החזרי אור מהגופים השונים). כשהתאורה עצמה של האינפרה אדום - אינה ניראית לעין האינושית ולכן בחדר מבחינת הדיירים - חושך.
זהו זה גם מה שאני חשבתי, אבל אז ראיתי שהטייץ השחור של קארין נראה לבן וזה הפריך לי את התאוריה 🤔

josh08

Well-known member
זהו זה גם מה שאני חשבתי, אבל אז ראיתי שהטייץ השחור של קארין נראה לבן וזה הפריך לי את התאוריה 🤔
זה בכל אופן כן עם אינפרה אדום. מצאתי כתבה שמדברת על הקמת הבית האח-הגדול-מאחורי-ההפקה
ויש שם סעיף על ראיית הלילה שנוספה בעונת הויאיפי הראשונה של קשת.
בכל אופן סיקרנת אז התחלתי לקרוא ויש סוגים שונים של איפרה אדום - קרוב לעומת רחוק כשהשני (הרחוק) עובד על פליטת חום והראשון - לא (עדיין לא הבנתי על מה כן אבל זה יוצר תמונה הפוכה של שיער לבן לעומת גוף כהה. אבל פה רק הטייץ הפך ללבן אז זה לא זה...)

מזליקה10

Well-known member
טוב, אז מחר יש תכנית שבה מראים אנשים שמרימים לדיירים שנשארו בבית ומריצים אותם לגמר.
בפרומו טרחו להכניס את אלמוג וגם את אורן ולא להכניס את דניאל. עוד הינדוס תודעתי דוחה של הפקת האח הגדול🤬🤬

אלה האנשים שהראו והם מרימים ל:
גל ומשפחתו של תום - תום
דודו אהרון ובן - זהבה
גיא מזרחי (קארידוס, רמטכ"ל צבא האמת)- ג'וזי
אורנה בנאי - רמי
המשפחה של אלמוג- אלמוג
ירדן אדרי - קארין
יוסי שטרית - אורן

yoni564712

Well-known member
טוב, אז מחר יש תכנית שבה מראים אנשים שמרימים לדיירים שנשארו בבית ומריצים אותם לגמר.
בפרומו טרחו להכניס את אלמוג וגם את אורן ולא להכניס את דניאל. עוד הינדוס תודעתי דוחה של הפקת האח הגדול🤬🤬

אלה האנשים שהראו והם מרימים ל:
גל ומשפחתו של תום - תום
דודו אהרון ובן - זהבה
גיא מזרחי (קארידוס, רמטכ"ל צבא האמת)- ג'וזי
אורנה בנאי - רמי
המשפחה של אלמוג- אלמוג
ירדן אדרי - קארין
יוסי שטרית - אורן
big_brother_s02_ep39_part_04.s_lpkkry.jpg

מצב
הנושא נעול.
למעלה