** שרשור לילה 3 היום ה106 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

יסמין 💙

Well-known member
עוד משהו שאני לא אוהבת בתומי - הוא החזיר לנו לחיים את אחד הדיירים הדוחים שהיו באח - כפיר.

אני צופה עכשיו בלייב של לינורי ממקודם
והוא שם
הוא תמיד שם בכל הלייבים שלהם
והוא כזה גס ודוחה

דיברו כאן על ג'וזי והחברים הגרועים שהוא בחר לעצמו
אז וואלה ג'וזי לפחות חי את מגבלות הפורמט
אבל תומי בחר לו אחלה של חבר לחיים
וזה מעיד עליו לא פחות.
כפיר היה דייר בלתי נסבל בעונה הקודמת... יהיר ושחצן

willing

Well-known member
כפיר היה דייר בלתי נסבל בעונה הקודמת... יהיר ושחצן
זה לא באמת היה כפיר האדם שבחוץ. הוא בא חייל או שחקן של ההפקה. הוא לא באמת הזדהה עם זה, הוא גם אמר אחכ.
כפיר ואוף אני שוכחת שמות-הדיירת שאהבתי, שצחקו עליה שהיא רוצה להתחתן, חרדית לשעבר, היא סיפרה שהוא חבר מבחוץ וכשהרימה אליו טלפון באמצע הלילה, הוא עודד אותה
ועזר לה. זה כפיר. הוא חבר של גל ותום

הוא לא פתאום סתם התקרב לתקוה. הוא אדם מאוד טוב לב חביב, וברגע שעזב את תפקיד טיקט הבימוי שקיבל התנהג רגיל. ובאופן טבעי היה חביב ומקסים

מביימים שם את מי שנכנס, לכן יש פער בין התעודות זהות, הימים הראשונים לבין ההמשך.

ג'וזי למשל חבר טוב של תומר. תומר שיקר בפריים טיים וסחט רגעים טלוויזיונים כשבכה שהוא לבד ואין לו חברים בחוץ.
הייתי בהלם כשהתגלה שהוא מקושר ויש לו מלאן חברים, טובים מאוד. הוא פשוט שקרן. והוא הצליח להתחבב ולמכור את הבלוף הזה. הוא גם ניסה את אלי מדעתו ותכנן לפרטים אירוע, שהסתיים בלשבור לאלי שן, ולעוף על אלימות.
להתחבר לאדם כזה אומר משהו

חבר אוהד בוזגלו, שלפי התוכנית לא שילם מזונות חודשים וגם שכר דירה לעצמו כשהילדים שלו וגרושתו תקועים בדירה של אמא שלה בלי כסף לשכירות
והוא חוגג עם החברים והנשים. וחוץ מהפרטים האלו על אוהד, הוא חביב בעיני. מלבד הנקודה של המזונות והכסף.
לגיטימי בעיני להתפרפר ולהיות לא רציני. אין לי ביקורת על זה, בפרט שהוא שקוף לגבי זה בניגוד לג'וזי שקטל את יונני שאמרה את זה בקול, כי זה הוציא אותו רע. אז הוא עשה לה פאסיב אגרסיב והשפיל אותה בפריים טיים. מגניב

כשיונני אמרה שג'וז שחקן-הבנתי שהיא מדברת על פלייר. היה לי מוזר שהמנחים שאלו אותה מזה שחקן עם נשים. זה כמו לשאול מזה פלרטטן. מיותר.
זה לא פשע, הכל טוב. אבל היא גם אמרה, אתה לא עצמך כמו בחוץ.
היא לא חיפשה להזיק לו.
אבל אני לא אתפלא אם הסגנון שלו בתוכנית דומה לתומר.

נערך לאחרונה ב:

willing

Well-known member
זה לא באמת היה כפיר האדם שבחוץ. הוא בא חייל או שחקן של ההפקה. הוא לא באמת הזדהה עם זה, הוא גם אמר אחכ.
אריאלוש, כדי להיות הוגנת. ערכתי את ההודעה והוספתי ניתוח שלי על המועמד המוביל.
לא נראה לי שזה תוכן שאת תראי אותו כמוני.

אוהבת אותך
והבצלחה בשני |לב|
ג'וזי יזכה. הוא ממש אהוד

Aye123

Well-known member
גל בלייב של לינור
״ייצא מתי שהוא צריך לצאת.. אלוהים מחליט. או האח בקונטרול״ 😂
ללא ספק האח בקונטרול

Aye123

Well-known member
כפיר באיזשהו שלב בלייב ממש יצא על גל, רציתי לבעוט בו דרך המסך.
אמר גם ללינור בתחילת הלייב להגיד לתומכים שלה להצביע לתום..
הוא ממש מכריח, איזה חופר

שרלוטה1

Well-known member
כפיר באיזשהו שלב בלייב ממש יצא על גל, רציתי לבעוט בו דרך המסך.
אמר גם ללינור בתחילת הלייב להגיד לתומכים שלה להצביע לתום..
הוא ממש מכריח, איזה חופר
ברור שהוא יגיד לתום מה חופר בזה?

Aye123

Well-known member
ברור שהוא יגיד לתום מה חופר בזה?
החופר היה בהקשר לזה שאמר ללינור לפנות לתומכים שלה במהלך הלייב ולבקש מהם שיצביעו לתום.
הוא התווכח עם גל על זה שהיא אמרה שלפי מה שקורה בשטח התחרות היא בין ג׳וזי וזהבה והיא ריאלית והיא רוצה שתום יגיע למקום 3 לפחות (עד פה היה היגיון בדבריה, רק שהמשפט של הפדיחה אם זהבה לא תזכה ביטל את כל הדברים שהיא אמרה לפני כן. וגם אחרי) בכל אופן, כפיר אמר לה שאין הבדל בין תום לזהבה ושהם על אותה משבצת.
פיספס את זה שהיא זהבה בן וחבר שלו תום חיימוב
ויש קצת הבדל, ממש בקטנה.

סטילהוק1

Well-known member
תגידו רק לי "הטוקבקים החיוביים" של אביבית נשמעו כאילו נרשמו ע"י ההפקה? כאילו אמרו לכל אחד מהם מה שהכי ציפה לשמוע, ולא, זה ממש לא במקרה. כל העונה הגרועה, המצונזרת, המטוייחת, הערוכה מגמתית והמכורה מראש הזאת שום דבר ממש לא קרה במקרה.

svtar25

Well-known member
תגידו רק לי "הטוקבקים החיוביים" של אביבית נשמעו כאילו נרשמו ע"י ההפקה? כאילו אמרו לכל אחד מהם מה שהכי ציפה לשמוע, ולא, זה ממש לא במקרה. כל העונה הגרועה, המצונזרת, המטוייחת, הערוכה מגמתית והמכורה מראש הזאת שום דבר ממש לא קרה במקרה.
גם לי! כאילו אביבית כתבה אותם

איך אהדתי את גל ולבסוף הצבעתי לקארין? - וידוי של יוצא האח הגדול
הי, זה יניב, מה שלומכם?

לא הייתי פה הרבה זמן. מופתע מאוד מהשינוי של הפורומים. לטובה. הם נראים פחות כמו תוכנתו לישראבלוג עכשיו.

אני לא פה כדי להישאר. אחרי ההדחה היום, עשיתי לייב בטיקטוק. נמשך המון שעות. ואז קפצתי לפה בפעם הראשונה מזה כמה שנים. רציתי לראות מה דעתכם על העונה ובכלל. מצאתי שיש כאן איזה פולמוס לא מפתיע לגבי קארין. אז רציתי לספר לכם למה, אחרי עונה שלמה, למרות שבהתחלה היה לי ממש קשה איתה כאחד שבכלל אהד את גל (לא חדש לי לאהוד מישהי שמודחת יחסית מוקדם), בשבועות האחרונים מצאתי שאני תומך עיקש של קארין.

אבל קודם סיפור קטן, לותיקי הפורום הזה שכתבו גם בעונה שלי.
בעונתי היתה מישהי שמאוד לא אהבה אותי. מהרגע הראשון לא הסתדרנו. ביום השלישי כבר רבנו ממש. בהמשך הרעילה עלי קשות מאחורי גבי ובשפה מאוד מאוד קשה ועם עוקצים הרבה יותר חדים מאשר מרבית האנשים בעונה הזו (אולי חוץ מדרור) בערך כל אחד שיכל לשמוע. היא בעקביות של פרד עיקש העמידה אותי שבוע אחרי שבוע להדחה. מעמדה בבית היה יחסית גבוה חברתית, ודאי יותר משלי בהתחלה והשתדלתי לא להיכנס עימה לעימות ישיר אחרי הויכוח הראשון. אך המצב השתנה במהלך העונה. מעמדי חברתית התחזק ושלה לעומת זאת נחלש. בימים שבהם לא היה לה אוזן קשבת וכולם הפנו לה עורף, אני הייתי האדם שבא אליה להקשיב ולתמוך ולחזק. לא ציפיתי שתפסיק להעמיד אותי. ידעתי שהיא עדין נוטרת לי טינה. בכל זאת, זה נראה לי המעשה ההומני לעשות. גם אם יצטייר כצבוע. לאף אחד לא מגיע להרגיש שם שהוא לגמרי לבד ומבודד ושנוא. אכן, בפורום זה קיללו אותי בלי הפסקה על יחסי ה"צבוע" אליה ואני עדיין גאה בו עד היום.

קארין בעיני היא מקרה דומה לאותה אחת, רק ש"חטאיה" היו קלים בהרבה ו"עונשה" היה חמור שבעתיים. אודה ולא אבוש, בהתחלה סלדתי ממנה קלות, במיוחד משום יחסה לגל שהיתה הפייבוריטית המוחלטת שלי. אבל גם שם, עשה רושם בעיני שהיא הנגררת ולא הגוררת. זו שמתבלבלת ומשדרת שליטה בסיטואציה כאשר למעשה היא רצה לחפש מחסה אצל האחות הגדולה שאימצה לה: מור. עדין, לא אהבתי אותה. אבל בהמשך, חשתי שהדברים שעשתה כביכול הוצאו מפרופורציה והיא המשיכה לקבל מכה אחרי מכה אחרי מכה וכולן משמעותית יותר קשות מאשר כל מילה שאי פעם אמרה על מישהו בבית. כן, היא דיברה. אבל הרעל בדבריה לא היה כזה שורף. היא ורבלית לא כל כך מוכשרת וכשדיברה, בעיקר דיברה עם אנשים שכבר הסכימו איתה. אני טוען בתוקף שמעולם לא סיבבה אנשים נגד מישהו שאהבו אלא רק השתתפה בריכולים בשביל להיות מקובלת חברתית. האם זה יפה? לא. אבל זה גם לא פשע חמור ללא כפרה.

ועכשיו ראו את הפרופורציה של המכות שנחתו עליה:
1. בספר המחזור לא התייחסו אליה כאשר כתבו לכולם (עד שהאח העיר להם לכתוב גם אצלה)
2. דרור, האיש עם הארס הכי עוקצני בבית הרעיל עליה בלי הפסקה, גם בסתר ובהמשך אחרי שנחשף גם בפומבי בסצינה משפילה שקשה לצפייה.
3. לינור מעמידה אותה להדחה כאשר היא יודעת שהיא הכי חלשה בבית. (ובתגובה קארין מעודדת ומתחברת ללינור ביום שבו כולם ישבו מסביב לרונית דווקא)
4. אורן ואלמוג, אנשים שלא עשתה או אמרה עליהם מילה רעה נכנסו ושמו עליה סימן של מטרה. האחד משתמש בשפה אלימה של ממש והשניה מתייחסת אליה כאילו קארין הרגה לה את הכלב.
5. מה לעזאזל לינור חשבה לעצמה כשחזרה אחרי הדחתה ועשתה עליהום מגעיל שכזה על קארין כאילו היא פורומיסטית פה ולא דיירת? "היזהרו מקארין", "לא היית חברה של חברים שלי", אומרת מי שמצאה לנכון להיות בסטיז חדשה עם יהודה, שרגע אחרי שעזבה שוב איים על החיים של רמי בחדר האח. כן, רמי ורד, הבעיה שלך היתה קארין כל זמן.
6. רמי זה רמי. וזה גם שפוט של כל מילה שיוצאת ללינור מהפה. צרות העין ספציפית שלו, של אלמוג ושל אורן כלפי אך ורק קארין בגלל, השם ישמור, סופר-חוויה עם ניקול ראידמן, גם היא ממש לא בפרופורציה לשום דבר שקארין עשתה.

כמה אפשר לרסק בן אדם? לפתוח עליו עין ולשבור לו את הרוח? איפה הפרופורציה בין כל אלה לבין ריכולים מדי פעם, שכולם כולל כולם עושים. כן, גם על חברים.

וכן, אצל קארין זה גם פחות בזדון מאשר אחרים. קארין לא נאמנה לחברויות כי היא לא מאמינה בהם לעצמה. זה מגיע ממקום מאוד ברור של חוסר בטחון. אם יש דרך לטפל בזה זו רק נאמנות. זו רק הכלה. זו רק בנייה סבלנית. במקום זאת, כאילו מתאמצים בבית להוכיח לה שחוסר הבטחון הזה נכון. שאסור לה לסמוך או להיפתח כי בתמורה תקבל מקלחת של רעל.

בתמורה, קארין הוכיחה בעיני כמה פעמים את ערכה בתור חברה. לקארין היתה אמת פנימית חזקה ועמדה מאחורי הקול שלה גם כאשר הכי פופולרי להגיד הפוך. ולטעמי בכל הפעמים עשתה זאת בנחישות אך גם ברגישות והכלה. כאשר עמדה מול אילון וחשפה שבחבורה שלו גם יש "סינונים", כאשר ישבה לצד מור ואמרה לה שלא התבטאה נכון במשימת השוטר, כאשר ישבה לצד לינור ותום והתעקשה שיש בעייתיות בהתנהלות של רמי ואפילו מול העוקצנות של ג'וזי בנושא ההשמנה שלה נהגה בצורה דומה.

אני לא אעמיד פנים שקארין מושלמת, היא קשה להכלה ולהבנה. בנוסף, רועי עוז לא יודע לפתוח אותה בכלל. יורם היה מראה לנו בדיוק מה מניע אותה ואיך. אבל המגושמות החברתית שלה וחוסר הבטחון שלה והטעויות שלה הן אנושיות בעיני. היא כנה ואמיתית עם עצמה ועם הצופים. היא הביאה את הקושי שלה, עם כל הכיעור שלו מולנו ואני מעריץ אותה על זה. זה קשה. ואני יודע. והיא ראויה לגמר על זה. יותר מכולם היא שמה את הקושי האמיתי באישיות שלה מול הצופים. בלי תיאטרליות מיותרת, בלי המצאת שמות שונים לכל אישיות ועם קשיי התבטאות והתמודדות בזמן אמת בכל קונפליקט היא התעקשה להיות מי שהיא ומה שהיא. וזה פאקין קשה.

אבל לגמר, אני הצבעתי לה בזכות עצמה. והיא היתה פי מאה יותר מעניינת מכל "גבר עליו נשענה", מר פוץ אילון.

לא כותב את זה כדי שתצביעו לה בגמר או בכלל משום סיבה מסוימת. רק כדי לפרוק. ולספר. לאנשים עם קשיים חברתיים אולי קשה להביא למסך איזו כריזמה שתגרום לצופה "לסלוח" על משגים, אבל נאמנות אחד לשני, והכלה אמיתית יש לנו יותר מכל אחד אחר.

רגע לפני הגמר, אני מוחא כפיים דווקא לקארין עליה.

tdom

New member
כתב
הי, זה יניב, מה שלומכם?

לא הייתי פה הרבה זמן. מופתע מאוד מהשינוי של הפורומים. לטובה. הם נראים פחות כמו תוכנתו לישראבלוג עכשיו.

אני לא פה כדי להישאר. אחרי ההדחה היום, עשיתי לייב בטיקטוק. נמשך המון שעות. ואז קפצתי לפה בפעם הראשונה מזה כמה שנים. רציתי לראות מה דעתכם על העונה ובכלל. מצאתי שיש כאן איזה פולמוס לא מפתיע לגבי קארין. אז רציתי לספר לכם למה, אחרי עונה שלמה, למרות שבהתחלה היה לי ממש קשה איתה כאחד שבכלל אהד את גל (לא חדש לי לאהוד מישהי שמודחת יחסית מוקדם), בשבועות האחרונים מצאתי שאני תומך עיקש של קארין.

בעונתי היתה מישהי שמאוד לא אהבה אותי. מהרגע הראשון לא הסתדרנו. ביום השלישי כבר רבנו ממש. בהמשך הרעילה עלי קשות מאחורי גבי ובשפה מאוד מאוד קשה ועם עוקצים הרבה יותר חדים מאשר מרבית האנשים בעונה הזו (אולי חוץ מדרור) בערך כל אחד שיכל לשמוע. היא בעקביות של פרד עיקש העמידה אותי שבוע אחרי שבוע להדחה. מעמדה בבית היה יחסית גבוה חברתית, ודאי יותר משלי בהתחלה והשתדלתי לא להיכנס עימה לעימות ישיר אחרי הויכוח הראשון. אך המצב השתנה במהלך העונה. מעמדי חברתית התחזק ושלה לעומת זאת נחלש. בימים שבהם לא היה לה אוזן קשבת וכולם הפנו לה עורף, אני הייתי האדם שבא אליה להקשיב ולתמוך ולחזק. לא ציפיתי שתפסיק להעמיד אותי. ידעתי שהיא עדין נוטרת לי טינה. בכל זאת, זה נראה לי המעשה ההומני לעשות. גם אם יצטייר כצבוע. לאף אחד לא מגיע להרגיש שם שהוא לגמרי לבד ומבודד ושנוא. אכן, בפורום זה קיללו אותי בלי הפסקה על יחסי ה"צבוע" אליה ואני עדיין גאה בו עד היום.

קארין בעיני היא מקרה דומה לאותה אחת, רק ש"חטאיה" היו קלים בהרבה ו"עונשה" היה חמור שבעתיים. אודה ולא אבוש, בהתחלה סלדתי ממנה קלות, במיוחד משום יחסה לגל שהיתה הפייבוריטית המוחלטת שלי. אבל גם שם, עשה רושם בעיני שהיא הנגררת ולא הגוררת. זו שמתבלבלת ומשדרת שליטה בסיטואציה כאשר למעשה היא רצה לחפש מחסה אצל האחות הגדולה שאימצה לה: מור. עדין, לא אהבתי אותה. אבל בהמשך, חשתי שהדברים שעשתה כביכול הוצאו מפרופורציה והיא המשיכה לקבל מכה אחרי מכה אחרי מכה וכולן משמעותית יותר קשות מאשר כל מילה שאי פעם אמרה על מישהו בבית. כן, היא דיברה. אבל הרעל בדבריה לא היה כזה שורף. היא ורבלית לא כל כך מוכשרת וכשדיברה, בעיקר דיברה עם אנשים שכבר הסכימו איתה. אני טוען בתוקף שמעולם לא סיבבה אנשים נגד מישהו שאהבו אלא רק השתתפה בריכולים בשביל להיות מקובלת חברתית. האם זה יפה? לא. אבל זה גם לא פשע חמור ללא כפרה.

2. דרור, האיש עם הארס הכי עוקצני בבית הרעיל עליה בלי הפסקה, גם בסתר ובהמשך אחרי שנחשף גם בפומבי בסצינה משפילה שקשה לצפייה.
3. לינור מעמידה אותה להדחה כאשר היא יודעת שהיא הכי חלשה בבית. (ובתגובה קארין מעודדת ומתחברת ללינור ביום שבו כולם ישבו מסביב לרונית דווקא)
4. אורן ואלמוג, אנשים שלא עשתה או אמרה עליהם מילה רעה נכנסו ושמו עליה סימן של מטרה. האחד משתמש בשפה אלימה של ממש והשניה מתייחסת אליה כאילו קארין הרגה לה את הכלב.
5. מה לעזאזל לינור חשבה לעצמה כשחזרה אחרי הדחתה ועשתה עליהום מגעיל שכזה על קארין כאילו היא פורומיסטית פה ולא דיירת? "היזהרו מקארין", "לא היית חברה של חברים שלי", אומרת מי שמצאה לנכון להיות בסטיז חדשה עם יהודה, שרגע אחרי שעזבה שוב איים על החיים של רמי בחדר האח. כן, רמי ורד, הבעיה שלך היתה קארין כל זמן.
6. רמי זה רמי. וזה גם שפוט של כל מילה שיוצאת ללינור מהפה. צרות העין ספציפית שלו, של אלמוג ושל אורן כלפי אך ורק קארין בגלל, השם ישמור, סופר-חוויה עם ניקול ראידמן, גם היא ממש לא בפרופורציה לשום דבר שקארין עשתה.

כמה אפשר לרסק בן אדם? לפתוח עליו עין ולשבור לו את הרוח? איפה הפרופורציה בין כל אלה לבין ריכולים מדי פעם, שכולם כולל כולם עושים. כן, גם על חברים.

וכן, אצל קארין זה גם פחות בזדון מאשר אחרים. קארין לא נאמנה לחברויות כי היא לא מאמינה בהם לעצמה. זה מגיע ממקום מאוד ברור של חוסר בטחון. אם יש דרך לטפל בזה זו רק נאמנות. זו רק הכלה. זו רק בנייה סבלנית. במקום זאת, כאילו מתאמצים בבית להוכיח לה שחוסר הבטחון הזה נכון. שאסור לה לסמוך או להיפתח כי בתמורה תקבל מקלחת של רעל.

בתמורה, קארין הוכיחה בעיני כמה פעמים את ערכה בתור חברה. לקארין היתה אמת פנימית חזקה ועמדה מאחורי הקול שלה גם כאשר הכי פופולרי להגיד הפוך. ולטעמי בכל הפעמים עשתה זאת בנחישות אך גם ברגישות והכלה. כאשר עמדה מול אילון וחשפה שבחבורה שלו גם יש "סינונים", כאשר ישבה לצד מור ואמרה לה שלא התבטאה נכון במשימת השוטר, כאשר ישבה לצד לינור ותום והתעקשה שיש בעייתיות בהתנהלות של רמי ואפילו מול העוקצנות של ג'וזי בנושא ההשמנה שלה נהגה בצורה דומה.

אני לא אעמיד פנים שקארין מושלמת, היא קשה להכלה ולהבנה. בנוסף, רועי עוז לא יודע לפתוח אותה בכלל. יורם היה מראה לנו בדיוק מה מניע אותה ואיך. אבל המגושמות החברתית שלה וחוסר הבטחון שלה והטעויות שלה הן אנושיות בעיני. היא כנה ואמיתית עם עצמה ועם הצופים. היא הביאה את הקושי שלה, עם כל הכיעור שלו מולנו ואני מעריץ אותה על זה. זה קשה. ואני יודע. והיא ראויה לגמר על זה. יותר מכולם היא שמה את הקושי האמיתי באישיות שלה מול הצופים. בלי תיאטרליות מיותרת, בלי המצאת שמות שונים לכל אישיות ועם קשיי התבטאות והתמודדות בזמן אמת בכל קונפליקט היא התעקשה להיות מי שהיא ומה שהיא. וזה פאקין קשה.

אבל לגמר, אני הצבעתי לה בזכות עצמה. והיא היתה פי מאה יותר מעניינת מכל "גבר עליו נשענה", מר פוץ אילון.

לא כותב את זה כדי שתצביעו לה בגמר או בכלל משום סיבה מסוימת. רק כדי לפרוק. ולספר. לאנשים עם קשיים חברתיים אולי קשה להביא למסך איזו כריזמה שתגרום לצופה "לסלוח" על משגים, אבל נאמנות אחד לשני, והכלה אמיתית יש לנו יותר מכל אחד אחר.

רגע לפני הגמר, אני מוחא כפיים דווקא לקארין עליה
כתבת מדויק!!

svtar25

Well-known member
ס
הי, זה יניב, מה שלומכם?

זכותך להצביע למי שבא לך.
אצלי קארין עדיין לא הייתה עוברת במערכת העיכול.
אני לא הייתי מצליחה להיות חברה שלה , בטח ובטח שלא להצביעה לה.
ההצבעה החשובה בעיני זה ביום שלישי ! קדוש בעיני להחליף את נתניהו! אבל שוב זה שלי! אבל זה דיון למקום אחר, נתניהו לא קשור לקארין.

willing

Well-known member
תודה ששיתפת. לא צפיתי בעונה שלך. צפיתי מהעונה של אביחי ושני
מסכימה עם מה שכתבת על קרין.
הניתוח של מה שקורה באח, אומר לחלוטין יותר עלינו הצופים כאנשים, מאשר עליך על קרין או על כל אדם אחר במופע מדידת האדם-תוכנית האח הגדול.

היא מקבלת המון אש, אולי אני טועה? זה מרגיש שנשים יותר סולדות ממנה.
אולי היא נבואה שמגשימה את עצמה, אבל בעיני, הסלידה ממנה כנראה זו מראה מה קשה למי שסולד ממנה. אני מחבבת אותה עדיין ונראה שהבנתי
את ההתנהגות שלה.

מג'וזי למשל לי באופן אישי(משהו שאומר עלי), יש לי הסתייגויות שרוב הצופים לא מתחברים או רואים מה שאני רואה. כי זה בעיקר אומר על עצמי, ממה אני באופן אישי שופטת יותר לחומרה. מרפקנות סמויה, אמפתיה עצמית גבוהה, ונמוכה עבור אחרים.
ג'וזי היה חלק גדול מההסתה על קרין. המילים חילחלו החוצה נגד קרין נגד רמי-תוכן אנושי לא מספק. אפשר למצוא את זה הרבה ברשת
בעיני זה מגונה מצד ג'וזי. והוא הצליח למתג את עצמו כתומך שלה בבית, הוא ממש טוב במה שהוא עושה. אבל עלי זה לא תפס...

באת בזמן. חסר היה לי מילה שמבינה את קרין. וגם טיפה הבנה אגב לאלמוג, טיפה צד שני ממתן(לא לרצות בתוכנית סבבה. אבל טיפה להפחית מהשנאה, קצת)

anatdav

Well-known member
בוקר טוב, האם דרך האתר של רשת אפשר להצביע?

Rave n

Well-known member
בוקר טוב, האריות עברו לג'וזי..? ואיי איך שנלחצתי אתמול, נראה שמאז הדחתו של ליאור הם השולטים במשחק

מקווה שזה יספיק :cool:

מצב
הנושא נעול.
למעלה