** שרשור לילה 3 היום ה81 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Moiya_1

Well-known member
לפני שנים בעונה של טל הטבעונית היתה מסיבת פורים גדולה בחצר בנוסח נשף מסיכות. ההפקה הביאה את כל המודחים שהיו כמובן מחופשים והתערבבו בינות לדיירים. יש מצב שיעשו זאת שוב?

GALxp

Well-known member
לפני שנים בעונה של טל הטבעונית היתה מסיבת פורים גדולה בחצר בנוסח נשף מסיכות. ההפקה הביאה את כל המודחים שהיו כמובן מחופשים והתערבבו בינות לדיירים. יש מצב שיעשו זאת שוב?
אם אני זוכר נכון, הדיירים היו בתוך הבית וראו אותם מהחלונות. המודחים התערבבו עם הדיירים החדשים המיועדים להיכנס (נופר מור בין היתר, שאורטל בן דיין ביקשה ממנה שתצא נגד אלדד) ועם עוד אנשים אנונימיים ולא קשורים באמצע הדרך.

עדגיל

Well-known member
אם אני זוכר נכון, הדיירים היו בתוך הבית וראו אותם מהחלונות. המודחים התערבבו עם הדיירים החדשים המיועדים להיכנס (נופר מור בין היתר, שאורטל בן דיין ביקשה ממנה שתצא נגד אלדד) ועם עוד אנשים אנונימיים ולא קשורים באמצע הדרך.
בדיוק ככה!!!

fleabag

Well-known member
מאיפה לכם זוכרים ככה הכל .. מדהים

Moiya_1

Well-known member
אז היתה עונה כזו , ועונה אחרת כפי שתיארתי. אני זוכרת בבירור היתה מסיבת מסיכות בפורים והזמינו את כל המודחים שהיו מכוסים על פניהם המסכות כדי שהדיירים לא יזהו אתם.
נשף מסיכות בנוסח לואי ה14 .

Kiera

Well-known member
אז היתה עונה כזו , ועונה אחרת כפי שתיארתי. אני זוכרת בבירור היתה מסיבת מסיכות בפורים והזמינו את כל המודחים שהיו מכוסים על פניהם המסכות כדי שהדיירים לא יזהו אתם.
נשף מסיכות בנוסח לואי ה14 .
נראה לי שאת מדברת על העונה של אביחי.
זוכרת תחפושות בסגנון, פחות זוכרת את עניין המודחים.
גל - אלייך

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
זה לא היה חתונה או משהו כזה ?
למה אני זוכרת חתונה ?

GALxp

Well-known member
כן כי זה היה במלחמת צוק איתן
אוי
לא ידעתי שהתאבד :(
עצוב.

חצי שנה אחרי, נהרג אחיו (מימין) בתאונת דרכים

טרגדיה ענקית למשפחה.

נערך לאחרונה ב:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
חחחחחח ככה זה מנהלת עייפה כשדייר אחד מדבר על שואה ואז על הנקה.
החתונה היתה משימה בעונה של אלירז
המנהלת אמנם מאוד מאוד מאוד מאוד עייפה (כל מי שאומר לעצמו עכשיו "יאללה שתלך לישון" ...בדיוק הדלקתי סיגריה!)

לא לא
כמעט בלבלת אותי
הייתה גם חתונה....הביאו זוג מהדרום להתחתן...

מצב
הנושא נעול.
למעלה