שרשור למה בריטניה עדיפה על ישראל

ketty the sheep

New member
האמת היא שלפי מה שאני הבנתי,

דיעות העם דיי מפולגות בעניין. חלק מכבדים את משפחת המלוכה, והחלק השני רואה בהם חבורה של פלוצים שחיים על כספי המיסים שלהם.

sarah

New member
במיוחד כי כייף לעשות אידאליזציה

מטורף להגזים עם כמה שטוב ונעים- בגלל התיעוב העצמי של חלק מאיתנו. :) אבל בהחלט נעים לשהות בתרבות מאוד שונה משלנו, עם דברים מגניבים משלהם. ומבטא בריטי נשמע מאוד טוב כששרים :] הו! שרה

BloodyRose

New member
האוויר...

גם מזג האוויר, אבל אני מדברת על האוויר עצמו.. אני לא יודעת אם הוא יותר נקי (כי הזיהום בלונדון עצמה חוגג), אבל יסכימו איתי כל האנגלופילים שברגע שיורדים מהמטוס ודורכים על אדמת בריטניה, מרגישים את זה בריאות..

Ka Dargo

New member
היי

הגעתי משער הפורומים, והחלטתי סופית (=צפיתי עליכם זמן מה) להשתקע
ולעניין... אני מאמין שאותה הרגשה של אוויר נקי ישנה בכל אירופה, וזאת משום שגם כשהייתי בפולין (במסגרת המסע) נוכחתי כי - פשוט "כיף לנשום" שם
ומה עושה את בריטניה עדיפה מישראל? לדעתי זו האווירה הכללית שם, יותר שלווה ובריאה מפה - כלומר: מן הסתם ברור לי שלא הכל ורוד שם כמו שזה מצטייר מפה, אבל ברגע שמתגלה איזה "פאק" (סליחה על הביטוי, לא מצאתי מילה אחרת) או שמשהו לא בסדר - יטפלו בו עד לתיקון המעוות, ולא "יחליקו" אותו...

yoo

New member
בריטניה נחמדה מאוד.

נחמדה מאוד ונעים מאוד להיות שם, אבל כאן אני מרגיש בטוח יותר... תצחקו אבל זה כך.

lernery

New member
אין מאיה בוסקילה!

וגם אין שמש... שניים מבין הדברים הכי גרועים שיש כאן בארץ. חוץ מזה, אני חושב שכולם כאן כתבו דברים נכונים - במיוחד amitutit. אני באופן אישי לא מתכוון לרדת מהארץ, אבל הייתי רוצה לשאוף לשנות קצת את המדינה שלנו שתיראה מתורבתת. (דבר ראשון - להוציא מחוץ לחוק מוזיקה מזרחית, אחר כך נדבר...)

yoo

New member
ו..

לשלוח את כל הערסים לחינוך מחדש בכפיה <:

shv2004g

New member
יש לי רעיון!!!

נשלח כמו שאמרת את כל הערסים לאנגליה. כעבור שבוע הם יחזרו אזרחים למופת!!!

yoo

New member
....

שלחי אותם לאוקספורד סטריט והם ירגישו בבית... קניות בכל מקום, וערבים+מסגדים שיזכירו להם את המוזיקה המזרחית.

yoo

New member
סורי, התפלקה לי ה י

למרות שידעתי את מינך (אני מהיחידים שבאמת לוחץ על הכרטיסים האישיים?)

shv2004g

New member
גם אני לא הייתי רוצה לרדת מהארץ...

אבל רוצה כמוך מדינה תרבותית יותר, שלום וכו'. ולגבי החוק למוסיקה המזרחית לא נראה לי שאנשים יאהבו את הרעיון...חחח

ביטלס ומונטי פייטון למרות שלנו יש

את הגששים שאני מתחבר עליהם יותר בגלל השפה והסלנג שהוסיפו לשפה העברית

טיקטי1

New member
נצל"ש למה ישראל יותר טובה מבריטניה

אני אתחיל מבחינת פיתוחים בענף היי טקאנחנו מובילים על כל מדינות העולם בהרבה אנחנו מובילים בהרבה תחומים מדעיים אנשים בישראל לא כל כך רשמיים אחוז היהודים בישראל גבוה יותר אין משפחת מלוכה כמו משפחת המלוכה בבריטניה

manutd3

New member
אולי אין משפחת מלוכה ..

שלוקחת מהאזרחים כסף אבל יש ממשלה שלוקחת מהם כסף לכיס אה כן וחלק למהבריטים גאים בזה שיש להם מלכה ומסורת כזאת מישו פה גאה בשרים השמנים שלנו??

למעלה