שרשור לשכות רשות האוכלוסין וההגירה

sigma8

Member
שלום לכולם,

מזמן לא היה כאן בפורום שרשור של לשכות רשות האוכלוסין וההגירה.
אשמח שכל אחד ירשום באיזו לשכה הוא ואיך השירות שם.
מה ממליצים והאם מכירים זוגות שסיימו שם תהליך בהצלחה.

אני יתחיל..

לשכת רמלה
עד עכשיו השירות שם מעולה.
יש יחס אישי והרגשה שעומדים מולך אנשים.
לא תמיד הכל מהיר אבל יש הרגשה טובה.
רוב התקשורת מולם באי-מיילים (הם עונים) - לוקח לפעמים מספר ימים אבל עונים.
אנחנו מכירים שם זוג שסיים את התהליך בהצלחה לאחר 4 וחצי שנים מתחילתו.

trippin.ru

New member
היי,

אני אשמח לדעת אילו ישובים שייכים ללשכה בהרצליה (הרצליה ורמת השרון אני מכיר), אבל האם יש ישובים נוספים מהאזור ששייכים ללשכה זאת.
אנחנו שוקלים לעבור למושבים באיזור השרון ולא היינו רוצים לשנות לשכה (עשינו את זה כבר פעמיים וזה סיוט)

GerrardN8

Member
היי,

אני אשמח לדעת אילו ישובים שייכים ללשכה בהרצליה (הרצליה ורמת השרון אני מכיר), אבל האם יש ישובים נוספים מהאזור ששייכים ללשכה זאת.
אנחנו שוקלים לעבור למושבים באיזור השרון ולא היינו רוצים לשנות לשכה (עשינו את זה כבר פעמיים וזה סיוט)
אם אתה בשנתיים האחרונות של א'5, אתה לא חייב להחליף לשכה.

trippin.ru

New member
וואו זה מעניין, הדבר הזה כתוב בנוהל, מכירים בלשכה?
בגדול עכשיו נכנסנו לשנתיים האחרונות (נשאר לנו להאריך פעם אחת את וויזה א5 בנובמבר 2021).
במעבר דירה קודם (לפני שנתיים) עברנו מלשכה בחולון ללשכה בהרצליה ומצאנו הבדלים בין הלשכות אפילו ברמת המסמכים שהם מבקשים להארכת וויזה.

GerrardN8

Member
וואו זה מעניין, הדבר הזה כתוב בנוהל, מכירים בלשכה?
בגדול עכשיו נכנסנו לשנתיים האחרונות (נשאר לנו להאריך פעם אחת את וויזה א5 בנובמבר 2021).
במעבר דירה קודם (לפני שנתיים) עברנו מלשכה בחולון ללשכה בהרצליה ומצאנו הבדלים בין הלשכות אפילו ברמת המסמכים שהם מבקשים להארכת וויזה.
אני לא יודע אם זה כתוב בנוהל, מניח שעו"ד של הפורום יוכלו לענות על זה.
אבל אני יודע מאנשים שאני מכיר באופן אישי שקיבלו את ה"הקלה" הזאת, ושזה משהו מקובל.
כמו שאמרת, לפעמים ההבדלים בין סניף לסניף הם מאוד גדולים.

LeeluDallas_6

New member
אנחנו בלשכת ירושלים, בגדול בסדר אבל לפעמים די נוקשים, יש פקידים יותר ופחות ידידותיים.
אנחנו באים מאוד מסודרים עם כל הטפסים ולמרות זאת כבר קרה שיצאתי משם בוכה מתסכול (פעמיים).
אי אפשר לקבוע תורים להגשת בקשות ואין אימייל, צריך לבוא בבוקר בשבע ולחכות בתור, לקבל מספר לאיחוד משפחות, מקבלים לפי מספרים מ8-11 בבוקר. כדאי לשבת (עכשיו, לקחת) קרואסונים וקפה בקפה קדוש ממול. זה שורף חצי יום עבודה לפחות.
נשארנו שם למרות שעברנו לתל אביב וחזרה במהלך התהליך, זה רשום בנוהל (לדעתי אחרי שנתיים באותה לשכה אפשר להשאר שם, אבל בדקו את הנוהל לנוסח המדויק) והיינו צריכים קצת להתעקש אבל בלי הרבה בעיות.

GerrardN8

Member
אנחנו בלשכת ירושלים, בגדול בסדר אבל לפעמים די נוקשים, יש פקידים יותר ופחות ידידותיים.
אנחנו באים מאוד מסודרים עם כל הטפסים ולמרות זאת כבר קרה שיצאתי משם בוכה מתסכול (פעמיים).
אי אפשר לקבוע תורים להגשת בקשות ואין אימייל, צריך לבוא בבוקר בשבע ולחכות בתור, לקבל מספר לאיחוד משפחות, מקבלים לפי מספרים מ8-11 בבוקר. כדאי לשבת (עכשיו, לקחת) קרואסונים וקפה בקפה קדוש ממול. זה שורף חצי יום עבודה לפחות.
נשארנו שם למרות שעברנו לתל אביב וחזרה במהלך התהליך, זה רשום בנוהל (לדעתי אחרי שנתיים באותה לשכה אפשר להשאר שם, אבל בדקו את הנוהל לנוסח המדויק) והיינו צריכים קצת להתעקש אבל בלי הרבה בעיות.
היתרון של הטיפול בלשכת ירושלים מובן, אבל לפעמים זה החיסרון גם בלשכה גדולה.
למרות שאני חייב לציין שהתחלנו את התהליך בלשכת באר שבע והטיפול שם היה לא פחות ממעולה.

למעלה