*** שרשור מנצחת העונה - יובל מעתוק ***

מצב
הנושא נעול.

GALxp

Well-known member
הפייבוריטים האחרונים שלי היו מאוד שנויים במחלוקת, בלשון המעטה; יהודה יצחקוב, קאזם וסתיו (עומר ברזני ואסף גורן לא עונים על ההגדרה:-D).
המשותף לכל השלושה הוא שהם היו דומיננטים ועוררו אנטיגוניזם.
כן, הם היו וכחנים, לפעמים יתר על המידה. הביעו את דעתם ועמדו על שלהם ולקבוצה מסוימת זה הפריע.

לא אשכח מה גל גברעם אמרה על יהודה בשיחה עם ליאור: "אם הוא יזכה, שהכסף ילך לו לתרופות".

התרופה הכי טובה עבורי היא להפסיק לצפות בתכנית הזאת, גם אם המחיר הוא לפרוש מהפורום. מיציתי את הגועל.

לרה5

Well-known member
הפייבוריטים האחרונים שלי היו מאוד שנויים במחלוקת, בלשון המעטה; יהודה יצחקוב, קאזם וסתיו (עומר ברזני ואסף גורן לא עונים על ההגדרה:-D).
המשותף לכל השלושה הוא שהם היו דומיננטים ועוררו אנטיגוניזם.
כן, הם היו וכחנים, לפעמים יתר על המידה. הביעו את דעתם ועמדו על שלהם ולקבוצה מסוימת זה הפריע.

לא אשכח מה גל גברעם אמרה על יהודה בשיחה עם ליאור: "אם הוא יזכה, שהכסף ילך לו לתרופות".

התרופה הכי טובה עבורי היא להפסיק לצפות בתכנית הזאת, גם אם המחיר הוא לפרוש מהפורום. מיציתי את הגועל.
לגמרי
אפילו בעונה 7 לא חשתי גועל כזה

בוףףברכה

Well-known member
לא זכורה לי עונה....
שהסוף...מרגיש...
עקוץ...לא רק מבחינת התומכים...
גם מבחינת הכתבות....
והתחושה הכללית.....
גם בראיונות.....ההתייחסות לסתיו...
והכתבות ...שייצאו....

בסדר555

Well-known member
לא זכורה לי עונה....
שהסוף...מרגיש...
עקוץ...לא רק מבחינת התומכים...
גם מבחינת הכתבות....
והתחושה הכללית.....
גם בראיונות.....ההתייחסות לסתיו...
והכתבות ...שייצאו....
לראשונה גם הקהל בגמר היה מבואס
נפל האסימון שדפקו אותם

tarimulu

Well-known member
אז היא מצליחה להפוך את האירוע לעסוק בה גם אחרי שנגמר

אולי באמת יש בה אלמנטים אמיתיים

למרות שבטח היא לא רוצה להתראיין כי צריך קודם להחליט עם יועץ תקשורת אם להתראיין כדמות או כאמיתי שלה

עדגיל

Well-known member
אז היא מצליחה להפוך את האירוע לעסוק בה גם אחרי שנגמר

אולי באמת יש בה אלמנטים אמיתיים

למרות שבטח היא לא רוצה להתראיין כי צריך קודם להחליט עם יועץ תקשורת אם להתראיין כדמות או כאמיתי שלה
זה מה שאמרתי מיד כשמעתוקה זכתה. סתיו חייבת סוכן/ת שינווט אותה בדרכה. שלא תהיה מקרה ג'קו מס' 2. יכולה להתפלל לה אמירה שתהרוס לה את העתיד

_אלכסה

Well-known member
יוני תזכור
אתה אוהב את מעתוק
אתה אוהב את מעתוק
אתה אוהב את מעתוק
%#%$^TY#^Y%#&Y#%^#

צפה בקובץ המצורף 90192

גועל נפש.
יש סרטון שרואים את מה קרה שם יותר טוב, הרגליים שלו הסתבכו בשובל שלה והוא היה צריך לסדר את זה. הוא לא סתם נגע לה בשובל של השמלה

GalK22

Well-known member
יש סרטון שרואים את מה קרה שם יותר טוב, הרגליים שלו הסתבכו בשובל שלה והוא היה צריך לסדר את זה. הוא לא סתם נגע לה בשובל של השמלה
ראיתי את הסירטון המלא הוא העיף לה את השובל בזלזול ולגלג.

מצב
הנושא נעול.
למעלה