שרשור מעורב: דן+אגד, ת"א+ירושלים

מצב
הנושא נעול.

הרבה זמן כבר לא צילמתי והנה אתמול יצאתי למסע צילומים שהחל את דרכו עם איל רכניץ בשבע וחצי בבוקר במוזיאון אגד, המשיך בארגז (שם לצערי לא יכולתי לצלם), עבר לחניון שיכון דן והגיע אפילו לעיר הקודש. אפתח בחידה, שתשובתה תגיע בסוף השרשור: קיים כבר ארגון בשם "אגדן", והשאלה שלי - מהו הארגון הזה? תמונה ראשונה מוקדשת לדוקטור רייטר - האוטובוס האהוב עליו במוזיאון מדגמן בשעות הבוקר המוקדמות, כצו דוגמנית מקצועית!!!

337-753 - מוקדש ליובל/טוארג

הרבה זמן כבר לא צילמתי והנה אתמול יצאתי למסע צילומים שהחל את דרכו עם איל רכניץ בשבע וחצי בבוקר במוזיאון אגד, המשיך בארגז (שם לצערי לא יכולתי לצלם), עבר לחניון שיכון דן והגיע אפילו לעיר הקודש. אפתח בחידה, שתשובתה תגיע בסוף השרשור: קיים כבר ארגון בשם "אגדן", והשאלה שלי - מהו הארגון הזה? תמונה ראשונה מוקדשת לדוקטור רייטר - האוטובוס האהוב עליו במוזיאון מדגמן בשעות הבוקר המוקדמות, כצו דוגמנית מקצועית!!!
הרבה זמן חיכית לראות את אחורי האוטובוס הזה...

"שקט יחסית"??,"מאיץ לא רע"???

אוטובוס יפהפה. וגם שקט יחסית, וגם
מאיץ לא רע.
אני זוכר שבמפגש הפורום, עובד חדרייה נהג באוטובוס עם כל חברי הפורום בתוכו ועובד פשוט היה בשוק!, הוא אמר שהאוטו נוסע יותר טוב מה-7261!, מאיץ מצויין ולא שומעים את המנוע בכלל!!. אך ....היו זמנים..... ואץ הגיעו הזלדות הישראליות, שבארץ הפשיטו אותם מכל חומר מבודד כדי שיהייה יותר זול ויותר זריז.....

אורי404

New member
נזהרתי ממילותיי, כדי שלא יחשבו

אני זוכר שבמפגש הפורום, עובד חדרייה נהג באוטובוס עם כל חברי הפורום בתוכו ועובד פשוט היה בשוק!, הוא אמר שהאוטו נוסע יותר טוב מה-7261!, מאיץ מצויין ולא שומעים את המנוע בכלל!!. אך ....היו זמנים..... ואץ הגיעו הזלדות הישראליות, שבארץ הפשיטו אותם מכל חומר מבודד כדי שיהייה יותר זול ויותר זריז.....
נזהרתי ממילותיי, כדי שלא יחשבו
שהשתגעתי והגזמתי, וברור שהאוטובוס הזה היה יכול, עדיין לנסוע. לפי מה שזכור לי עובד חדריה אמר לי שהאוטובוס זריז, אבל ההגה קצת שבר אותו-הההגה כבד, יחסית, לכיום. בכל מקרה, אחל'ה אוטובוס.

אורי404

New member
../images/Emo45.gif

צביעה מאוד יפה לטעמי.

טוארג

New member
בהחלט!

הרבה זמן חיכית לראות את אחורי האוטובוס הזה...
בהחלט!
תודה רבה רבה רבה. המ.א.ן כרטיסנית מ-1984 יותר יפה בעיני, אבל זוהי המרסדס היפה ביותר. שוב המון תודה! תמונות מצויינות בכל השרשור.

אוטו נוסף שלא צולם כמעט

אוטו נוסף שלא צולם כמעט
אך דובר עליו לא מעט - מידיבוס פיאט.

666-395 מאחור - מוזיאון אגד חולון

666-395 מאחור - מוזיאון אגד חולון

בעזרת קו 86 של אגד שמוריד אותך

תמונות יפות איך אפשר להגיע למוזיאון
בעזרת קו 86 של אגד שמוריד אותך
ממש בשער המוזיאון (בתוך חניון אגד חולון) או בעזרת קו 19 של דן. נדמה לי גם ש-87 מגיע למוזיאון וכן קווים 404/406 של אגד מירושלים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה