שרשור סדרות חדש

RenanaD

New member
שרשור סדרות חדש

כדי שאני אוכל להתלהב (למי שנמצא פה
) שסיימתי להשלים את כל "האשה הטובה"
וגם את הפרקים של "שקרניות" שהצטברו לי בינתיים

קניתי 6s הבעיה שאין לי קייס, ואני לא מסוגל להסתובב בלי, וגם לא בא לי לקנות במחיר מופקע של 100 ש״ח בארץ.... הזמנתי מאיביי אבל מי יודע כמה שנים ייקח לזה להגיע (אפילו כמה שבועות זה המון בשביל אייפון חדש שיושב בבית) מה אני עושההה

RenanaD

New member
יאאאא תתחדש!

צבע? גודל?
איזה כיף

פחות כיף שאין קייס... I feel your pain
אולי כן תקנה משהו מינימלי בארץ, שלא עולה הון אבל גם מספק הגנה בסיסית, והוא ישמש אותך עד שיגיע מה שהזמנת מחו"ל? אלא אם כן אתה מסוגל להתאפק, שזו האופציה העדיפה והיותר חסכונית... תלוי בך

תודה

צבע לבן, לא רציתי ללכת על השמפניה/ורוד - טו מאצ'. אני אוהב את הלבן... ו-64GB
הבעיה שאני לא בטוח מאיפה אפשר לקנות בארץ שלא בהון... ליד הבית שלי בדקתי וזה היה 100 ש"ח. באינטרנט אני לא מצליח למצוא משהו נורמלי.
ואני לא באמת רוצה לחכות שלושה שבועות!! זה אבסורד :|

RenanaD

New member
שווה!

תהנה

אין לך ליד הבית או באיזה קניון חנות/דוכן כזה של אקססוריז לפלאפונים, שתמצא שם איזה כיסוי זמני זול? תמיד יש, בכל חור... להמתין 3 שבועות זה עוד במקרה הטוב, בימינו. הדואר על הפנים

זהו שיש לי דוכן בקניון ליד הבית
שהכי זול שם זה 100 ש"ח... ואני ממש כבר כמעט קונה את זה כי אין לי ברירה.
בהתחלה השארתי את הניילון שבא עם אייפון חדש, אבל זה חוסם את הרמקול/מיקרופון ואי אפשר לדבר ככה

RenanaD

New member
אוח

אז לחפש דוכן אחר, רחוק יותר?

&nbsp
וואי! הזכרת לי. כשקניתי אייפון 4, הראשון שלי, לא הורדתי את המדבקה כי לא היתה לי אחת אחרת למסך ופחדתי עליו. כשעשיתי שיחת טלפון שמעתי גרועעעעע וכ"כ נלחצתי שהפלאפון דפוק
לקח לי זמן להבין את העניין!

בעיה כי אין לי כח חחח
ובעיקר אין לי רכב. לעשות נסיעות למקומות. אני כלוא בביתי.
&nbsp
וזה בערך מה שקרה חח לא הבנתי למה אף אחד לא שומע אותי... זה בכלל לא אמור לכסות את המיקרופון...

למעלה