** שרשור עדכונים,קישורים ועוד..... **

מצב
הנושא נעול.

andersonian

Well-known member
מזעזע ואני חייבת לציין שלינור כל פעם מפתיעה אותי מחדש אני אף פעם לא מבינה איך לובשים את השמלות שלה

נפלנו: מאיפה הלוק ההורס של לינור?​

זאת כותרת מ"ישראל היום" היום בצהריים...אז מה ב"ישראל היום" לא מבינים שזה כל כך
ברור בפורום הזה?
או שללינור יש אחוזים בקזינו הגדול בלאס ווגאס ביחד עם מרים אדלסון,בעלת הבית של העיתון?
נשמע הגיוני כי לקארין הכניסו לה בקטנה.... כי אין לה אחוזים בווגאס

ariela1612

Well-known member

נפלנו: מאיפה הלוק ההורס של לינור?​

זאת כותרת מ"ישראל היום" היום בצהריים...אז מה ב"ישראל היום" לא מבינים שזה כל כך
ברור בפורום הזה?
או שללינור יש אחוזים בקזינו הגדול בלאס ווגאס ביחד עם מרים אדלסון,בעלת הבית של העיתון?
נשמע הגיוני כי לקארין הכניסו לה בקטנה.... כי אין לה אחוזים בווגאס
אה אם זה כתוב בישראל היום אז ברור שהם מבינים ;)

נמרה דרקונית

Well-known member
אגב מסתבר שהכתבה על המסעדה שאורן עובד בה הורדה וזו בכלל לא המסעדה שלו ...הוא מקבל משכורת מבעל המסעדה (שזה לא הוא..הוא רק השף שם אך היא לא שלו..הוא לא מנהל אותה).

Aye123

Well-known member
וואי אתם חייבים לראות את הסרטון שג׳וזי שיתף בסטורי עם לירן חולצה אפורה שנדחף באמצע ראיון ונותן לו נשיקה 🤣🤣

ariela1612

Well-known member
ד"א היום שולה מארחת חלק מהדיירים אצלה בבית וקארין תייגה את רמי אז כנראה הוא גם שם

yoni564712

Well-known member
דרך אגב, תוהה לעצמי האם זה שיהודה הגיע למסיבה הזאת קשור לרעיון שהעונה הבאה תהיה עונת אולסטארס והוא יהיה שם.

andersonian

Well-known member
אה אם זה כתוב בישראל היום אז ברור שהם מבינים ;)
זה לא אומר שהם מבינים....אבל בדיוק אותו הדבר אפשר להגיד עליך.
המרחק בין שני הציונים עצום,אני מניח ששני הצדדים הושפעו גם מדברים נוספים הקשורים לעניין.
כפי שכבר כתבתי,אולי קיבלה ביקורת מאוד טובה בעיתון כי היא בוחרת ימין בקלפי.....או בגלל שיש לה מניות בקזינו בווגאס ששייך לבעלת הבית של ישראל היום.....או בגלל שהיא כבר לא חברה של רמי ורד השמאלני....go figure.

ואצלך היא קיבלה הציון הכי נמוך כמובן בגלל הצבע המזעזע וגם בגלל הסטייל בסגנון שוק רמלה......ואולי גם בגלל שבמהלך התוכנית דיברה לא יפה על הפייבוריט שלך.....רק אומר,האפשרות קיימת על הנייר

מצב
הנושא נעול.
למעלה