** שרשור ערב היום ה104 בבית עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Droritt

Well-known member
קראתי איפשהו שאורן חושב שהוא הולך.. מפתיע. חשבתי שהוא הרבה יותר זחוח

nicknick

Well-known member
מרי שכחת השנה את שרשור ה"אמרו משהו טוב על דייר שאתם לא אוהבים".(או שפיספסתי?)
הוא תמיד מגיע ברגע שאנחנו עמוסים בזעם ולא רוצים להגיד כלום כי אנחנו מרגישים שלא מגיע להם 😂

אבל אני חייבת להחמיא אחרי הפרק של אתמול לאיילון , לינור,רונית,נועה וימית .
אם יש משהו שאני מעריכה זה חוש תיאטרלי... ואלה סיפקו לי אחלה תיאטרון.
בכלל מאז "תיזהרי מקארין" לינור עלתה להיכל התהילה מבחינתי.
כנראה ברגע שהם לא שם ולא מעיקים לי באופן שוטף, לשעה אני מוכנה בכיף להנות ולסבול.

מיק83

Well-known member
תאמיני פאפי תאמיני :)
מצד אחד אני מתה שיינצח, סבלתי מזה 3 חודשים... מצד שני אני אמורה להתאשפז בראשון, לא יודעת עד כמה אני אהיה מיק בגמר...

בטוח שאצפה, גם אם ארגיש נורא, יש מצב שאהיה טיפה פה... או מאיפה לי להבטיח הבטחות כאלה .. אולי אהיה יותר 🥴

אז יאללה הלוואי שיינצח 🙏

Rave n

Well-known member
מצד אחד אני מתה שיינצח, סבלתי מזה 3 חודשים... מצד שני אני אמורה להתאשפז בראשון, לא יודעת עד כמה אני אהיה מיק בגמר...

בטוח שאצפה, גם אם ארגיש נורא, יש מצב שאהיה טיפה פה... או מאיפה לי להבטיח הבטחות כאלה .. אולי אהיה יותר 🥴

אז יאללה הלוואי שיינצח 🙏
פאפי יינצח - אין סרט אחר

שולחת לך כוח והרבה בריאות

nicknick

Well-known member

אז יאללה הלוואי שיינצח 🙏
רפואה שלמה והרבה בריאות מיק יקרה, זה יותר חשוב מכל דבר.

מיק83

Well-known member
רפואה שלמה והרבה בריאות מיק יקרה, זה יותר חשוב מכל דבר.
לפעמים השטויות האלו (האח וכדומה) משכיחות מהדברים האחרים... דיי בטוח שזה יעסיק אותי בתוך הבועה של הבית חולים וכדומה..

עדגיל

Well-known member
לכל אחד שם יש הרגשה שהוא הולך היום... זהבה, קארין, אורן, דניאל, ג'וזי

fleabag

Well-known member

אז יאללה הלוואי שיינצח 🙏
וואו ... :(
תשמרי על עצמך וכוחות למה שבאמת חשוב, בריאות טובה מיק

ariela1612

Well-known member

אז יאללה הלוואי שיינצח 🙏
בריאות מיק כל השאר שטויות |לב|

מצב
הנושא נעול.
למעלה