** שרשור ערב היום ה104 בבית עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
אז הטענה הוא שמרגע שהוא קם בבוקר ואומר את מילה הראשונה בבוקר היא מאסטרגיה הכנת אוכל גם אסטרגיה לדבר סתם שיחה עם מישהו גם אסטרגיה ולעשות ספורט גם אסטרגיה רגע לנשום מותר לו או שזה גם אסטרגיה
נשמע כמו הישרדות , לא מבינה איך הוא לא זכה אסטרטג כזה טוב :oops:

קליאו22

Well-known member
נשמע כמו הישרדות , לא מבינה איך הוא לא זכה אסטרטג כזה טוב :oops:
לא מבינה איך הלך להישרדות?! מה לבחור רגיש, אמיתי ואכפתי לפורמט הזה. כל הקטע שם שבתנאים של חרא צריך להיות טיפוס נוכל וקר בלי להכניס ללב אף אחד כי אתה מת להוציא כל אחד שמאיים עליך, כורת בריתות בלי סוף ומוכן לבגוד בכל רגע נתון.
בין הבודדות שיצאו מזה נקי וחכם היתה ירדן ג'רבי ובסוף גם לא זכתה כמובן בדיוק בגלל זה.

קליאו22

Well-known member
אני דווקא לא חושבת שיהודה היה מיותר ומה היה קורה אם לא היה. הכל לטובה וגם לו היה תפקיד. צריך מישהו שיהווה סוג של אנרגיה שלילית, אחד שקשה איתו.
מה שאבסורד שהוא די צדק בדעותיו ובויכוחיו, רק שלא היה צריך לפצוח בויכוח על כל דבר קטן גם אם צודק וחכם הוא לא היה כפי שחשב. הבעיה היתה בגישה המתנשאת של אני טוב וחכם מאחרים, בקטנוניות, בתחרותיות הבלתי נלאית עם כולם ובעיקר הקנאה בג'וזי. אדם אבוד עם נשמה מלוכלכת. ג'וזי היה בדאון והוא פרח - הרי סוף סוף אנשים בבית מדברים יותר איתו ואין את החמוד הזה שגונב לו את ההצגה בשתי מילים ללא מאמץ...זה כל הזמן חזר על עצמו ואי אפשר היה לפספס את זה. אני נדהמת מכמה ג'וזי נאמן ומפרגן לו כל פעם מחדש ואפילו לפני כמה דקות כשאמר לאלמוג שבחרה את הבחור הכי מוצלח בבית. ברור לי שהוא מודע לחסרונותיו של יהודה ולא עיוור אליהם ועדיין קשור אליו ואוהב אותו יותר משקיבל ממנו חזרה...בחוץ כשיבין יותר שיהודה לא תמך בו בגלוי וכמובן הוכיח את הקנאה בו , איך קילל בחדר ובעיקר יבין מחברים כמה לכלך עליו עם דרור הוא כבר יחשוב אחרת. בכלא הרגשות ששמו האח הגדול הכל תקוע ואין לי ציפיה לשינוי

yoni564712

Well-known member
חבל לא הראו את הת.ז של כל הדיירים העונה
הייתה מתעודדת אחרי לינור
לא ממש, כי לינור הודחה.
היא בסה"כ הייתה נכנסת לעוד חרדות שהיא תודח בעקבות הת.ז כי הנה, ללינור יש ת.ז מזעזעת והיא בחוץ.
היא גם ככה חושבת את זה עכשיו.

מנליק השני

Well-known member
למה אני אוהב את רמי?
כי הוא הדייר הכי דוגרי בבית,כי הוא לא אחד שמכיר את הפורמט,כי הוא הוא לטוב ולרע,כי יש בו חמלה ויש בו פתיל קצר,יש בו שפה יפה וסיפורים מעניינים ויש בו שפה בוטה כי אינו מחשבן למצלמות,כי הוא יודע להצטער ולהודות בטעות ולבקש סליחה,כי הוא פשוט אדם שנכנס מקולף ללא מסכות,כי יש לו כוונות אמיתיות למען ילדים עם תסמונת.

yoni564712

Well-known member
למה אני אוהב את רמי?
כי הוא הדייר הכי דוגרי בבית,כי הוא לא אחד שמכיר את הפורמט,כי הוא הוא לטוב ולרע,כי יש בו חמלה ויש בו פתיל קצר,יש בו שפה יפה וסיפורים מעניינים ויש בו שפה בוטה כי אינו מחשבן למצלמות,כי הוא יודע להצטער ולהודות בטעות ולבקש סליחה,כי הוא פשוט אדם שנכנס מקולף ללא מסכות,כי יש לו כוונות אמיתיות למען ילדים עם תסמונת.
1616087250159.png 1616087257480.png

dorya

Well-known member
אז כולם מועמדים להדחה , פותחים את הקווים במהלך השידור וזה די מחזק את התיאוריה שיש דייר שעליו רוצים לשמור..
מי לדעתכם יודח וותיק או חדש?!

מצב
הנושא נעול.
למעלה