** שרשור ערב - היום ה106 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

merilue

Well-known member
שבוע טוב.
אנסה להסביר לך את התנגדותי האישית.
א. מטפסים על כל מתמודד קיים, וזהבה לא פרה קדושה.
ב. השירה שלה היתה הגורם המרכזי להמלטותי מהמסך.
ג. היותה פריבלגית מן הרגע הראשון מעורר אנטגוניזם טבעי.
ד. לא התחברתי לסיפור חייה, לא התרגשתי ברגעים שנכפה
עלי להתרגש.
ה. החיבוק והתלות באייל גולן מעורר בי קבס. והיא אינה פטורה בעיניי
מביקורת על כך. זה בפירוש יריקה בפני קורבנותיו.
בול
בדגש על אייל גולן..קבס
נראה לי בשלב זה ,ירד לי ממנה לגמרי

zoecho

Well-known member
בול
בדגש על אייל גולן..קבס
נראה לי בשלב זה ,ירד לי ממנה לגמרי
איפה את אופה קטנטנה? לא אוהבת אייל גולן ולא את הג'אנר בכללותו, וחוץ מאינתא עומרי (איך כותבים?) , גם לא את זהבה. לידיעתך ולידיעת כל בר בי רב

נילי117

Well-known member
שבוע טוב.
אנסה להסביר לך את התנגדותי האישית.
א. מטפסים על כל מתמודד קיים, וזהבה לא פרה קדושה.
ב. השירה שלה היתה הגורם המרכזי להמלטותי מהמסך.
ג. היותה פריבלגית מן הרגע הראשון מעורר אנטגוניזם טבעי.
ד. לא התחברתי לסיפור חייה, לא התרגשתי ברגעים שנכפה
עלי להתרגש.
ה. החיבוק והתלות באייל גולן מעורר בי קבס. והיא אינה פטורה בעיניי
מביקורת על כך. זה בפירוש יריקה בפני קורבנותיו.
ח ס ר ת!!!

sashalola

Well-known member
יש לי תחושות וחשדות בעניין ההדחות העונה,
שאיכשהו באופן מפתיע , רוב ההדחות העונה היו מותחות וחלקן אף מפתיעות שלא לומר יוצרות באזז ושיח.
חשדותיי שמאחר ואין לו תוכן מסקרן להראות ולמשוך את הצופים, הוא הולך על בימוי הדחות מותחות.
לכן גם הקטע של גמר בהפתעה,
בדיירים עצמם לאיש מהצופים כבר אין עניין,
אך איך זה ייגמר ומי ייקח את הגמר , העונה הזאת סיפקה את הסחורה. יש מתח ואין וודאות!
אני לא כותבת כאן מילה טובה לעוז וזה רחוק ממחמאה,
זה לומר שהוא ניהל כשל מוחלט אבל הצליח למצוא משו להיאחז בו כדי למשוך עוד קצת ... והנה אנחנו כאן.
מקווה שבעונה הבאה נדבר על עוז בלשון עבר.

סטיריקון9

Well-known member
לי נראה שאורן קיבל פרסים באופן מוגזם בגלל שצפו שלא יהייה בגמר והייתה לכך סיבה, גם תום קיבל אבל יהייה... גיא ולירון טרחו לציין כדי להטעות, שהמשימות הן קריטיות להגעה לגמר. רמי לא קיבל דבר במכוון ונראה לי שעובר חלק לגמר. זה נועד לטשטש ולבלבל קצת את כל הפסיכים "המגמתיים" בחוץ. אורן או שונמית לא יעלו לגמר. רמי בוודאות כן לא רואה תסריט אחר. משחק מניפולטיבי ביותר שעבר מזמן את הקווים האדומים האנושיים למשחק בנפש האדם למרות שהחוזה מתיר זאת.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
לי נראה שאורן קיבל פרסים באופן מוגזם בגלל שצפו שלא יהייה בגמר והייתה לכך סיבה, גם תום קיבל אבל יהייה... גיא ולירון טרחו לציין כדי להטעות, שהמשימות הן קריטיות להגעה לגמר. רמי לא קיבל דבר במכוון ונראה לי שעובר חלק לגמר. זה נועד לטשטש ולבלבל קצת את כל הפסיכים "המגמתיים" בחוץ. אורן או שונמית לא יעלו לגמר. רמי בוודאות כן לא רואה תסריט אחר.
הלוואי והשונמית ואורן לא יהיו בגמר

merilue

Well-known member
הלוואי והשונמית ואורן לא יהיו בגמר
הלוואי ולא תהיה חמישיית גמר
מנצח ו-ילהה הביתה
עוז אוהב "הפתעות"
הינה לך הפתעה

גם ככה אין הרגשה של סיום עונה..יותר של סדרה עם 200 עונות שאף אחד כבר לא רואה..

ariela1612

Well-known member
לי נראה שאורן קיבל פרסים באופן מוגזם בגלל שצפו שלא יהייה בגמר והייתה לכך סיבה, גם תום קיבל אבל יהייה... גיא ולירון טרחו לציין כדי להטעות, שהמשימות הן קריטיות להגעה לגמר. רמי לא קיבל דבר במכוון ונראה לי שעובר חלק לגמר. זה נועד לטשטש ולבלבל קצת את כל הפסיכים "המגמתיים" בחוץ. אורן או שונמית לא יעלו לגמר. רמי בוודאות כן לא רואה תסריט אחר. משחק מניפולטיבי ביותר שעבר מזמן את הקווים האדומים האנושיים למשחק בנפש האדם למרות שהחוזה מתיר זאת.
רק אחד הולך היום בגמר יש שישייה מקווה שאכן אחד מהם יעלה במדרגות בעדיפות לאלמוג, למרות שאני בספק בגלל התומכים של יהודה

אופה קטנטנה

Well-known member
איפה את אופה קטנטנה? לא אוהבת אייל גולן ולא את הג'אנר בכללותו, וחוץ מאינתא עומרי (איך כותבים?) , גם לא את זהבה. לידיעתך ולידיעת כל בר בי רב
מציתי את העלאת הגירה על העונה, עברתי לסבול מהחדשות ומהבחירות הקרבות. השבתי לך נקודתית כי משהו באופן שבו הצגת את הדברים,
בדומה לווילי מעורר רצון להשיב ללא סרקזם או הטרלה. : )
אני דווקא מאזינה למוסיקה הזו, אבל כמו כל ז׳אנר יהא אשר יהא המושמע בכפיה, ללא רצונך,
ובמינון תדיר ומופרז, הגודש בלתי נמנע.

Moiya_1

Well-known member
מציתי את העלאת הגירה על העונה, עברתי לסבול מהחדשות ומהבחירות הקרבות. השבתי לך נקודתית כי משהו באופן שבו הצגת את הדברים,
בדומה לווילי מעורר רצון להשיב ללא סרקזם או הטרלה. : )
אני דווקא מאזינה למוסיקה הזו, אבל כמו כל ז׳אנר יהא אשר יהא המושמע בכפיה, ללא רצונך,
ובמינון תדיר ומופרז, הגודש בלתי נמנע.
אופה גדולה, את חסרה פה יקירה.

אלזה4

Well-known member
אפרופו תעודות זהות..
זוכרת שעונה קודמת ראו את תעודות הזהות ובסיומן תקווה אמרה לאסיף "אתה הזוכה".
התעודת זהות של תקווה לא היתה משהו...
מאידך...תעודת הזהות של ישראל ניבאה את זכייתו מהיום הראשון.
לי אישית מרגיש שהאחרון שציינתי יקרה העונה...הניצחון של ג'וז היה כתוב כבר בתעודת זהות שלו.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אפרופו תעודות זהות..
זוכרת שעונה קודמת ראו את תעודות הזהות ובסיומן תקווה אמרה לאסיף "אתה הזוכה".
התעודת זהות של תקווה לא היתה משהו...
מאידך...תעודת הזהות של ישראל ניבאה את זכייתו מהיום הראשון.
לי אישית מרגיש שהאחרון שציינתי יקרה העונה...הניצחון של ג'וז היה כתוב כבר בתעודת זהות שלו.
או שכן או שלא מי יודע רק עוז

מצב
הנושא נעול.
למעלה