**שרשור ערב - היום ה85 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

מנליק השני

Well-known member
אחד הדברים שאני מעריך ברמי זה שהוא לא עושה סצנה מיותרת בשביל לקושש קולות מהשיחה שלו עם הבת (מאמין שבליבו הוא מאושר ומלא ברגשות) .

אחרים עשו על חשבונו הון פוליטי (השונמית והאלפקה בבכי מאולץ,חיבוקים לאפיפיור וכו').

Moiya_1

Well-known member
אחד הדברים שאני מעריך ברמי זה שהוא לא עושה סצנה מיותרת בשביל לקושש קולות מהשיחה שלו עם הבת (מאמין שבליבו הוא מאושר ומלא ברגשות) .

אחרים עשו על חשבונו הון פוליטי (השונמית והאלפקה בבכי מאולץ,חיבוקים לאפיפיור וכו').
יאפ. הוא לא נוהג לעורר דרמות רגשיות כשמדובר בו או בבני משפחתו.
יאה לו האיפוק.

fleabag

Well-known member

.
את הדרמות הוא שומר לעל חשבון אחרים
להתלכלך על דם של אחרים

fairytalee

Well-known member
חדר השינה נפתח אחרי שהיה נעול
אלמוג אומרת שרואה מישהו בפנים
ועולה שקופית משימה

CoolCat92

Well-known member
רואה את שיחת הדירקטוריון ואני באמת לא מצליחה להבין איך אפשר לסבול את יהודה.. איך בנאדם עם אינטליגנציה רגשית כ"כ גבוה יכול להיות כזה חסר מודעות עצמית? לא סותם לשנייה גם בנושאים שקלירלי דניאל מבין בהם יותר, בגלל זה הוא גם לא נותן לו להתבטא..

פלוידיאנית

Well-known member
לאחר ים הפירסומות וקמצוץ תוכן של התוכנית אתמול, החלטתי לא להיות יותר מספר סטטיסטי ולא לצפות הערב. אסתפק בדיווחים שלכם, אם אפשר קצת עם תמונות אז אודה מקרב לב 💕

מצב
הנושא נעול.
למעלה