** שרשור ערב היום ה87 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

yoni564712

Well-known member
אני לא בהלם מזה שקארין תהיה בגמר.
גל הרי בקושי לוהקה לתוכנית הזו, היא סיפרה שהיא הייתה הליהוק האחרון. כלומר, ההפקה בכלל לא בנתה עליה.
יהודה הוא סלב לא פחות מהסלבים שנכנסו ולמרות זאת, הוא נכנס כאנונימי.
לדעתי המטרה של רועי עוז מההתחלה הייתה להרכיב רשימת גמר של 4 סלבס (קארין, ג'וזי, זהבה, דרור) + יהודה האנונימי ובכך לתת ליהודה את הזכיה.

לא יודע אם משהו השתנה מאז או לא.

uchiha_sasuke

Well-known member
גל הרי בקושי לוהקה לתוכנית הזו, היא סיפרה שהיא הייתה הליהוק האחרון. כלומר, ההפקה בכלל לא בנתה עליה.
לדעתי המטרה של רועי עוז מההתחלה הייתה להרכיב רשימת גמר של 4 סלבס (קארין, ג'וזי, זהבה, דרור) + יהודה האנונימי ובכך לתת ליהודה את הזכיה.

יהודה 99 אחוז לא יזכה מישהו פה כבר כתב בעבר ולדעתי זה נכון - הוא יותר מדי שנוי במחלוקת.
אני מקווה שלפחות יהיה בשלישיה כי פחות מזה לא מגיע לו
זה בין ג'וזי לזהבה

fairytalee

Well-known member
יהודה 99 אחוז לא יזכה מישהו פה כבר כתב בעבר ולדעתי זה נכון - הוא יותר מדי שנוי במחלוקת.
אני מקווה שלפחות יהיה בשלישיה כי פחות מזה לא מגיע לו
זה בין ג'וזי לזהבה

אפרופו זוכים שנויים במחלוקת
תקווה, ישראל, טהוניה וטל גלבוע מוסרים שיהודה ינצח

ORIGINALNIK

Well-known member

לדעתי בתיכנון המקורי גם תום היה פייבוריט פשוט הוא שיעמם גם את עוז וזה עוד למרות שעוז ממה שניסה להפוך אותו לרלוונטי עם פוקוס במשימות ועם רגעים "מרגשים" בחדר האח
אבל תום דיי משעמם והקטעים המעניינים היחידים שלו הם כשהוא נדלק מרכילות

dorya

Well-known member
קארין בגמר כבר מזמן עם המשימה הזאת או בלעדיה, זה לא הרים לה ולא כלום זה אולי אפילו יעשה לה שירות בפן האישי שלא תצא מהבית חייה בסרט שהיא אהובה כ"כ..

GalK22

Well-known member
קארין בגמר כבר מזמן עם המשימה הזאת או בלעדיה, זה לא הרים לה ולא כלום זה אולי אפילו יעשה לה שירות בפן האישי שלא תצא מהבית חייה בסרט שהיא אהובה כ"כ..
אולי יעלה אותה למקום הרביעי מהחמישי?

GalK22

Well-known member
לדעתי היא תהיה 4 כי לדעתי תום לא יהיה בגמר, אורן יהיה
ואורן יהיה 5
לא מבינה למה חושבים פה שאורן יגיע לגמר? הוא בכלל לא בולט
הבנתי שיש פה איזו ספקולציה שהוא עשה הסכם עם ההפקה לפני אבל לא קונה את זה.

yoni564712

Well-known member
לא מבינה למה חושבים פה שאורן יגיע לגמר? הוא בכלל לא בולט
הבנתי שיש פה איזו ספקולציה שהוא עשה הסכם עם ההפקה לפני אבל לא קונה את זה.
לדעתי הוא מחליף את דרור אצל רועי עוז...

dorya

Well-known member
קארין ציפתה שדיוויד יתמוך בה כאילו?! היא אמתית?! אמרה לג'וזי שאמרו לה "דיברתי עם מור ועם דיוויד" בפרצוף מאוכזב כאילו ציפתה שהם יהיו בעדה
כנראה שלינור אמרה לה את זה כי היא נפגשה איתם..

ariela1612

Well-known member
קארין ציפתה שדיוויד יתמוך בה כאילו?! היא אמתית?! אמרה לג'וזי שאמרו לה "דיברתי עם מור ועם דיוויד" בפרצוף מאוכזב כאילו ציפתה שהם יהיו בעדה
כנראה שלינור אמרה לה את זה כי היא נפגשה איתם..
כנראה הפגישה של חונטת המודחים

dotan282872

Well-known member
לא יודע מה ההלם מיחסי ג'וזי-גל. צפיתם בעונה? ראיתם אינטרקציה מיוחדת ביניהם? אם לא היו יודעים שיש להם היכרות מוקדמת היינו חושבים שהם השניים שהכי לא אכפת להם מהשני.

SNIPES

Well-known member
החנופה של ג׳וזי כרגע לקארין על חשבון גל מגעילה אותי. ואני אומרת את זה בתור אחת שאהבה אותו מאוד עד היום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה